sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë PayPoint Card në Shqipëri 2022
3

PayPoint Card kazinotë

Kazinoja më e mirë PayPoint Card në Shqipëri 2022

AfroditeCasino Mbyllur

AfroditeCasino

AfroditeCasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme AfroditeCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

3 PayPoint Card kazinotë

List of the best 3 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

EuroVikingCasino Mbyllur

€250 Bonus i Mireseardhjes at EuroVikingCasino

EuroVikingCasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 50% EuroVikingCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€35 Depozita Minimale
70xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Një Casino e re në 2022
 • Dizajni miqësor Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Program VIP
 • Filloni nga 10 €
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

VixCasino Mbyllur

€250 Bonus i Mireseardhjes at VixCasino

VixCasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 50% VixCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€35 Depozita Minimale
70xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Kazino Celular përfshira
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Para të Gatshme në 5 Minuta

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.