sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë PayPoint e-Voucher në Shqipëri 2022
7

PayPoint e-Voucher kazinotë

Kazinoja më e mirë PayPoint e-Voucher në Shqipëri 2022

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at BetWinner Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €300 BetWinner Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 1 Depozita Minimale
28x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Tërheqjet pakufizuar

7 PayPoint e-Voucher kazinotë

List of the best 7 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

PKR Casino Mbyllur

€300 Bonus i Mireseardhjes at PKR Casino

PKR Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 300% PKR Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Licenca UK
 • Kazino e re 2022
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Promovimet javore për të kërkuar

Casino Creed Mbyllur

£500 Bonus i Mireseardhjes at Casino Creed

Casino Creed Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £500 deri në 100% Casino Creed
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
80xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kazino Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Kazino Fantastike Live
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë

Casino 848 Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at Casino 848

Casino 848 Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Casino 848
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Opsion per Lojrat Online
 • Siguruar me SSL kod
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Funksion Live Chat
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live

Pocket Fruity Casino Mbyllur

£100 Bonus i Mireseardhjes at Pocket Fruity Casino

Pocket Fruity Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% Pocket Fruity Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Pikat e besnikërisë
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Opsion per Lojrat Online
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Live Chat në dispozicion
 • Novomatik Lojra Elektronike

PandaBet.net Mbyllur

PandaBet.net

PandaBet.net Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme PandaBet.net
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Supro Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at Supro Casino

Supro Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Supro Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Ekselent për kumar celular
 • Live Chat në dispozicion

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.