sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Phone në Shqipëri 2022
10

Phone kazinotë

Kazinoja më e mirë Phone në Shqipëri 2022

Cashable
150% 2nd Deposit Bonus at 1WIN Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 150% deri në RUB 45000 1WIN Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
RUB 10000 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

10 Phone kazinotë

List of the best 10 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at 4raBet Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në INR 20000 4raBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
INR 750 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Bonuset e mira
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Rajabets Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në INR 300 Rajabets Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
INR 100 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Bonuset e mira

Cocos Casino Mbyllur

50% Friday Bonus at Cocos Casino

Cocos Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Friday Bonus: 50% deri në €300 Cocos Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€5 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Baste sportive
 • Lojra Live të Ofruara

Euro City Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at Euro City Casino

Euro City Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Euro City Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shumë Promovime
 • Uk Kumar License
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Carlos Place Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at Carlos Place Casino

Carlos Place Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 50% Carlos Place Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
45xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur

Shanghai Spins Casino Mbyllur

£200 Bonus i Mireseardhjes at Shanghai Spins Casino

Shanghai Spins Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £200 deri në 100% Shanghai Spins Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
75xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Shanghai Spins Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

Oinkbingo Casino Mbyllur

£100 Bonus i Mireseardhjes at Oinkbingo Casino

Oinkbingo Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në £100 Oinkbingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
99x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Oinkbingo Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

Faraon Casino Mbyllur

$888 Bonus i Mireseardhjes at Faraon Casino

Faraon Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $888 deri në 100% Faraon Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$8 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Nisur në 2022
 • Më e madhe Kazino Celular
 • RNG Certifikuar
 • Faraon Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

Fairway Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at Fairway Casino

Fairway Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Fairway Casino
Rishikim
Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Certifikata e Besimit
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Fairway Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.