sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Prepaid ATM në Shqipëri 2022
9

Prepaid ATM kazinotë

Kazinoja më e mirë Prepaid ATM në Shqipëri 2022

Club UK Casino Mbyllur

Club UK Casino

Club UK Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Club UK Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojrat Xhekpot
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
 • Gati për Celular

9 Prepaid ATM kazinotë

List of the best 9 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Grand Online Casino Mbyllur

$20 Bonuset tjera at Grand Online Casino

Grand Online Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: $20 deri në 20% Grand Online Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Bibliotekë e madhe e lojrave

Silver Dollar Casino Mbyllur

Silver Dollar Casino

Silver Dollar Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Silver Dollar Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • NetEnt Kazino përfshin
 • Silver Dollar Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • RNG Certifikuar
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Flamingo Club Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at Flamingo Club Casino

Flamingo Club Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Flamingo Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Program VIP Besnik
 • Kazino Online më të mira
 • RNG Certifikuar
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • 24/7 Live Suport
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

Gold Vip Club Casino Mbyllur

Gold Vip Club Casino

Gold Vip Club Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Gold Vip Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Opsion per Lojrat Online
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Gold Vip Club Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Poker Turne të mëdha
 • Software provuara te drejta
 • Rulo të Larta VIP Klub

VIP Slots Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at VIP Slots

VIP Slots Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 200% VIP Slots
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Krenohet A App tunelit
 • VIP Slots kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Licenca UK
 • Kazino e re 2022
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave

SuperSlots Mbyllur

SuperSlots

SuperSlots Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme SuperSlots
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Dizajni miqësor Celular
 • Themeluar në 1997, SuperSlots është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Caribbean Gold Casino Mbyllur

Caribbean Gold Casino

Caribbean Gold Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Caribbean Gold Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shtyrje Manuale
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazno Celular të mëdha
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Promovimet javore për të kërkuar

24kt Gold Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at 24kt Gold Casino

24kt Gold Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% 24kt Gold Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pagim i Shpejtë
 • Program VIP Besnik
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino Online më të mira
 • RNG Certifikuar

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.