sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë QuickTender në Shqipëri 2022
4

QuickTender kazinotë

Kazinoja më e mirë QuickTender në Shqipëri 2022

BetCave Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at BetCave Casino

BetCave Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 BetCave Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Përkrahje për Live Cat
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software

4 QuickTender kazinotë

List of the best 4 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

GoFish Casino Mbyllur

Unlimited Bonus i Mireseardhjes at GoFish Casino

GoFish Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: Unlimited deri në 177% GoFish Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Certifikata e Besimit
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Poker Turne të mëdha
 • Mbështetje Njohurish
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

Ruby Royal Casino Mbyllur

$3000 Bonus i Mireseardhjes at Ruby Royal Casino

Ruby Royal Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $3000 deri në 300% Ruby Royal Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Opt-në e nevojshme.
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Nuk kërkohet llogari
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Ruby Royal Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Bonus i Rifreskuar Javor

Sportsbook Casino Mbyllur

Sportsbook Casino

Sportsbook Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Sportsbook Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Dizajni miqësor Celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.