sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Sberbank Online në Shqipëri 2022
5

Sberbank Online kazinotë

Kazinoja më e mirë Sberbank Online në Shqipëri 2022

Cashable
100% Deposit Bonus at iFortuna Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 100% deri në 1000 CZK iFortuna Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 CZK Depozita Minimale
10x Bast
CZ License CZ License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Baste sportive

5 Sberbank Online kazinotë

List of the best 5 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

25% 4th Deposit Bonus at 1xBet Casino

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
4th Deposit Bonus: 25% deri në €450 1xBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€15 Depozita Minimale
х35 Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Live Cat
 • Bonus pa Pagesë
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Provoni lojra falas
 • Dizajni miqësor Celular
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Nisur në 2022

Wonclub Casino ka hyrë në listën e zezë

25% Bonus i Kthimit të Parave at Wonclub Casino

Wonclub Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Kthimit të Parave: 25% deri në 25% Wonclub Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Bonus pa Pagesë
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Lojra të mëdha Celular
 • Themeluar në 2010, Wonclub Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!

Maxxxcasino Mbyllur

£430 Bonus i Mireseardhjes at Maxxxcasino

Maxxxcasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £430 deri në 100% Maxxxcasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Themeluar në 2012, Maxxxcasino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Maxxxcasino është kazino të tjerët janë në krahasim me

Faraon Casino Mbyllur

$888 Bonus i Mireseardhjes at Faraon Casino

Faraon Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $888 deri në 100% Faraon Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$8 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Nisur në 2022
 • Më e madhe Kazino Celular
 • RNG Certifikuar
 • Faraon Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.