sq
sq en

Filter

79 Solo Casinos

List of the best 79 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on October, reviews and bonus information.
200 Rrotullime Falas at Gala Bingo Slots Casino
Gala Bingo Slots Casino Cashable Rrotullime Falas: 200
Depozitë Minimale: £10 Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Optimizuar për Celular
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Filloni nga 10 €
 • Më i larti Albania Kazino
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
100 Rrotullime Falas at Casinohuone
Casinohuone Cashable Rrotullime Falas: 100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: JPRO

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Optimizuar për Celular
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • New 2020 Casino
30 Rrotullime Falas at Dazzle Casino
Dazzle Casino Rrotullime Falas: 30
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50xb ❗Skadon Më: 08/31/2020 Kodi Bonusit: 30RICH

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Opsion per Lojrat Online
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Lojrat Xhekpot
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • 24/7 Live Suport
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
£250 Bonus Depozitave i Tretë at Cloud Casino
Cloud Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: £250
Depozitë Minimale: £10 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: 08/31/2020 Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Uk Kumar License
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
50 Rrotullime Falas at PlayOJO Casino
PlayOJO Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: €10 Bast:  ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Krenohet A App tunelit
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
€300 Bonus Depozitave i Dytë at Dream Palace Casino
Dream Palace Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €300
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50xb ❗Skadon Më: 07/28/2020 Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Pagesat e shpejta
£50 Bonus Depozitave të Lojës at Glimmer Casino
Glimmer Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: £50
Depozitë Minimale: £20 Bast: 50xb ❗Skadon Më: 07/06/2020 Kodi Bonusit: MONDAY

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Krenohet A App tunelit
 • Siguruar me SSL kod
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.
5000sek Bonus Depozitave i Tretë at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: 5000sek
Depozitë Minimale: 100 SEK Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXKLUSIV3

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
20 Rrotullime Falas at Unibet Casino
Unibet Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: £20 Bast: 25x(d+b) ❗Skadon Më: 07/28/2020 Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular
 • Online Që nga 1997
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Certifikata e Besimit
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Rulo të Larta VIP Klub
€100 Bonusi Ringarkohet at Dragonara Casino
Dragonara Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: €100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 40x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kasino e madhe
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Promovimet javore për të kërkuar
$600 Bonus Depozitave të Lojës at Play Million Casino
Play Million Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $600
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: 08/03/2020 Kodi Bonusit: PLAY

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Funksion Live Chat
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazno Celular të mëdha
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
£10 Bonus Depozitave të Lojës at Sky Vegas Casino
Sky Vegas Casino Bonus Depozitave të Lojës: £10
Depozitë Minimale: £10 Bast: 20x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Online Që nga 2009
 • Krenohet A App tunelit
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
£500 Bonus Depozitave i Dytë at Sky Casino
Sky Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: £500
Depozitë Minimale: $40 Bast: 20x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Sky Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Në dispozicion në Celular
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast
£1000 Bonus i Rulotës së Lartë at Bets Casino
Bets Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: £1000
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 15x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Ekselent për kumar celular
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
$777 Bonus i Rulotës së Lartë at 7Regal Casino
7Regal Casino Bonus i Rulotës së Lartë: $777
Depozitë Minimale: $2,000 Bast: 15x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazino Online më të mira
€500 Bonus Depozitave i Tretë at Royal Blood Club Casino
Royal Blood Club Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €500
Depozitë Minimale: €25 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Siguruar me SSL kod
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Program VIP Besnik
 • Software provuara te drejta
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
£50 Bonus Depozitave i Dytë at Casino UK
Casino UK Cashable Bonus Depozitave i Dytë: £50
Depozitë Minimale: £25 Bast: 50xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kasino e madhe
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Uk Kumar License
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
£150 Bonus i Mireseardhjes at CAI Games
CAI Games Cashable Bonus i Mireseardhjes: £150
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Certifikata e Besimit
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
£500 Bonus Depozitave i Tretë at Smart Live Gaming Casino
Smart Live Gaming Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: £500
Depozitë Minimale: £20 Bast: 25x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: BONUS3

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Bonus pa Pagesë
 • RNG Certifikuar
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Live LojëratKazino
$300 Bonus Depozitave i Dytë at Giant Vegas Casino
Giant Vegas Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $300
Depozitë Minimale: $20 Bast: 25x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Online Që nga 1998
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojrat Xhekpot
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
4000cny Bonus Depozitave të Lojës at 1Bet Casino
1Bet Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 4000cny
Depozitë Minimale: ¥100 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: 10/01/2020 Kodi Bonusit: 4000RMB

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
$25 Bonuset tjera at King Solomons Casino
King Solomons Casino Bonuset tjera: $25
Depozitë Minimale: $25 Bast: 5xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Krenohet A App tunelit
 • Lojrat Scratchcard
 • Xhekpote Progresive
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Përkrahje për Live Cat
£500 Bonusi Ringarkohet at Green Dog Casino
Green Dog Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: £500
Depozitë Minimale: £25 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: BIGGER

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Dizajni miqësor Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
$90 Bonus i Mireseardhjes at Desert Dollar Casino
Desert Dollar Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $90
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: DD150

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Shumë Promovime
 • Certifikata e Besimit
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
£500 Bonus Depozitave i Tretë at Gowin Casino
Gowin Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: £500
Depozitë Minimale: £10 Bast: 30x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kasino e madhe
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Bonus i Rifreskuar Javor
£500 Bonusi Ringarkohet at GuruPlay Casino
GuruPlay Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: £500
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: MONTHLY

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
€200 Bonus i Mireseardhjes at 21Bets Casino
21Bets Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €200
Depozitë Minimale: €20 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Pagim i Shpejtë
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Ekselent për kumar celular
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
€5 000 Bonus i Rulotës së Lartë at WinnerClub Casino
WinnerClub Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: €5 000
Depozitë Minimale: €10 000 Bast: 20x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Dizajni miqësor Celular
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino e krijuar
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
$200 Bonus i Mireseardhjes at Casino Moolah
Casino Moolah Cashable Bonus i Mireseardhjes: $200
Depozitë Minimale: $10 Bast: 50xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.