sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Tatrabank në Shqipëri 2022
6

Tatrabank kazinotë

Kazinoja më e mirë Tatrabank në Shqipëri 2022

Cashable
50 Jo Depozit Bonus at Niké Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 50 deri në 50 FS Niké Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
No Bast
SK License SK License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Website optimizuar për Celular

6 Tatrabank kazinotë

List of the best 6 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Monaco Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.83/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €1500 Monaco Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€5 Depozita Minimale
20x Bast
SK License SK License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino Celular
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
50 Rrotullime Falas at Fortuna Casino SK
Cashable
Vlerësuar: 5.62/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 FS Fortuna Casino SK
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
No Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Pagim i Shpejtë
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Website optimizuar për Celular

Lojërat e Lejuara

Royal Spins IGT (WagerWorks) Berry Berry Bonanza Playtech Gem Heat Playtech
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Tipsport Casino SK
Cashable
Vlerësuar: 5.62/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €4000 Tipsport Casino SK
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£401 Depozita Minimale
10x Bast
SK License SK License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
Cashable
50% Bonus Depozitave i Tretë at eTipos Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €350 eTipos Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x Bast
SK License SK License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Website optimizuar për Celular

Maxxxcasino Mbyllur

£430 Bonus i Mireseardhjes at Maxxxcasino

Maxxxcasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £430 deri në 100% Maxxxcasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Themeluar në 2012, Maxxxcasino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Maxxxcasino është kazino të tjerët janë në krahasim me

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.