sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë UnionPay në Shqipëri 2022
15

UnionPay kazinotë

Kazinoja më e mirë UnionPay në Shqipëri 2022

Cashable
$100 Bonus i Mireseardhjes at Golden Reef Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Golden Reef Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • RNG Certifikuar
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Kazno Celular të mëdha
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Live Chat në dispozicion

15 UnionPay kazinotë

List of the best 15 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
$25 Bonus i Mireseardhjes at Captain Cooks Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $25 deri në $25 Captain Cooks Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$5 Depozita Minimale
60xb Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përdor kodin SSL
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
Cashable
50% Weekend Cashback Bonus at 18Bet Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekend Cashback Bonus: 50% deri në €/$/£ 50 18Bet Casino
Rishikim
€/$/£ 5 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Celular
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
Cashable
50% Saturday Deposit Bonus at Jetbull Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Saturday Deposit Bonus: 50% deri në € 50 Jetbull Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino e krijuar
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Casino Kingdom
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $200 Casino Kingdom
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
30x Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
40% Deposit Bonus at Ego Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 40% Ego Casino
Rishikim
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Plotësisht Kazino pa instalim
Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Pinnacle Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS deri në 20 FS Pinnacle Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Live Cat
 • Lojra Live të Ofruara
 • Bastet sportive dhe kazino në një

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Cashable
100% 4th Deposit Bonus at 123VegasWin Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 100% deri në $1000 123VegasWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
25x Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Cashable
120% Bonus i Mireseardhjes at Letou Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 120% deri në THB 5000 Letou Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
THB 200 Depozita Minimale
15x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

LongBao Casino Mbyllur

218% Bonus i Mireseardhjes at LongBao Casino

LongBao Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 218% deri në 218% LongBao Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • LongBao Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Përkrahje për Live Cat
 • Website optimizuar për Celular
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Jubise Casino Mbyllur

€300 Bonus i Mireseardhjes at Jubise Casino

Jubise Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 200% Jubise Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Përdor kodin SSL
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Jackpot Grand Casino Mbyllur

200% Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Grand Casino

Jackpot Grand Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në 200% Jackpot Grand Casino
Rishikim
$21 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Certifikata e Besimit
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Kazno Celular të mëdha
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

Sportbet Casino Mbyllur

$520 Bonus i Mireseardhjes at Sportbet Casino

Sportbet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $520 deri në 50% Sportbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$100 Depozita Minimale
10x Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Baste sportive
 • Uk Kumar License
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Bonuset e mira
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

Begado Casino Mbyllur

Begado Casino

Begado Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Begado Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)

Blackjack Club Casino Mbyllur

£30 Bonuset tjera at Blackjack Club Casino

Blackjack Club Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: £30 Blackjack Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licenca UK
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Ekselent për kumar celular
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Ka Novomatiks

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.