sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë UPayCard në Shqipëri 2022
34

UPayCard kazinotë

Kazinoja më e mirë UPayCard në Shqipëri 2022

Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at True Fortune Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në € 2000 True Fortune Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 25 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave

34 UPayCard kazinotë

List of the best 34 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
25 FS Rrotullime Falas at Tangiers Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 FS deri në € 100 Tangiers Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
Cashable
10% Bonus i Kthimit të Parave at Lion Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në €/$ 50 Lion Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€/$ 25 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Shtyrje Manuale
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Website optimizuar për Celular
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
100% Deposit Bonus at Spin Samurai Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 100% deri në $ 150 Spin Samurai Casino
Rishikim
$ 15 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Bonus i mirë mirëseardhje
Cashable
100 FS Rrotullime Falas at BAO Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 FS deri në EUR 50 BAO Casino
Rishikim
EUR 30 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Pagim i Shpejtë
Cashable
500 % Bonus i Mireseardhjes at Ducky Luck Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 500 % deri në $ 2500 Ducky Luck Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$ 25 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino e madhe për të gjithë
Cashable
100 FS Rrotullime Falas at SportsandCasino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 FS SportsandCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at DLX casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 100 DLX casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 50 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Provoni lojra falas
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at BetVoyager Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% BetVoyager Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino Online më të mira
 • Kazino Celular përfshira
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • BetVoyager Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • BetVoyager Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Cashable
$100 Bonus i Mireseardhjes at Golden Reef Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Golden Reef Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • RNG Certifikuar
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Kazno Celular të mëdha
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Live Chat në dispozicion
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at EmuCasino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në $100 EmuCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazino Online më të mira
Cashable
$25 Bonus i Mireseardhjes at Captain Cooks Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $25 deri në $25 Captain Cooks Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$5 Depozita Minimale
60xb Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përdor kodin SSL
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
Cashable
€100 Bonus i Mireseardhjes at Everum Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Everum Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Dizajni miqësor Celular
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Licenca UK
 • Xhekpote Progresive
 • Filloni nga 10 €
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Casino Kingdom
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $200 Casino Kingdom
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
30x Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
260% Deposit Bonus at 888 Tiger Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 260% 888 Tiger Casino
Rishikim
$25 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Program VIP
 • Vendos baste €5 për raund
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Ekselent për kumar celular
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë

Lojërat e Lejuara

Astral Luck Rival
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Gslot Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 50 Gslot Casino
Rishikim
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
Cashable
$50 Bonuset tjera at Planet Kings Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.96/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $50 Planet Kings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$50 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Vendos baste €5 për raund
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Lojra të drejta i provuar
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast
Cashable
400% Bonus i Mireseardhjes at Dendera Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.96/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në $6000 Dendera Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
35x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Opsion per Lojrat Online
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Mbështetje Njohurish
 • Tërheqjet e Castit
 • Novomatik Lojra Elektronike
Cashable
50 FS 5th Deposit Bonus at Casino Elevate
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 50 FS deri në GBP 200 Casino Elevate
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
GBP 20 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
 • E thjeshtë në përdorim
 • Shumë elektronike
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Promocione bujare

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Cashable
$2000 Bonus i Mireseardhjes at Rockbet Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $2000 deri në 400% Rockbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$30 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Licenca UK
 • Rockbet Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Rockbet Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Pagesat e shpejta
Cashable
100% Bonus Depozitave i Dytë at Tradition Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në $400 Tradition Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$30 Depozita Minimale
35x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Funksion Live Chat
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Versailles Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në €500 Versailles Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 25 Depozita Minimale
35x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

Majestic Slots Casino ka hyrë në listën e zezë

20% Bonus i Kthimit të Parave at Majestic Slots Casino

Majestic Slots Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Kthimit të Parave: 20% deri në € 500 Majestic Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 50 Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Majestic Slots Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Poker Turne të mëdha

Casino Fiz ka hyrë në listën e zezë

400% Bonus i Mireseardhjes at Casino Fiz

Casino Fiz ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 400% Casino Fiz
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€/$ 30 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Themeluar në 2012, Casino Fiz është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Casino Fiz celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Casino Fiz është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Mbështetje Njohurish
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Kudos Casino ka hyrë në listën e zezë

150% Bonus i Mireseardhjes at Kudos Casino

Kudos Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në 150% Kudos Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
10x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pagim i Shpejtë
 • Licenca UK
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazno Celular të mëdha
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

Crazy Luck Casino ka hyrë në listën e zezë

20% Weekly Cashback Bonus at Crazy Luck Casino

Crazy Luck Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Weekly Cashback Bonus: 20% Crazy Luck Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Shtyrje Manuale
 • Crazy Luck Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale

ExclusiveBet Casino ka hyrë në listën e zezë

€250 Bonus i Mireseardhjes at ExclusiveBet Casino

ExclusiveBet Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% ExclusiveBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Kazino Celulare më të mira
 • Uk Kumar License
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Poker Turne të mëdha
 • 24/7 Live Suport
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë

Cash o' Lot Casino ka hyrë në listën e zezë

1000% Deposit Bonus at Cash o' Lot Casino

Cash o' Lot Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Deposit Bonus: 1000% deri në £/$/€1000 Cash o' Lot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£/$/€25 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Licenca UK
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Ekselent për kumar celular
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

Eurofortune Casino ka hyrë në listën e zezë

400% Bonus i Mireseardhjes at Eurofortune Casino

Eurofortune Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 400% Eurofortune Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€/$ 25 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Licenca UK
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Lojra të mëdha Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Promovimet javore për të kërkuar

Vegas Days Casino ka hyrë në listën e zezë

$50 Bonuset tjera at Vegas Days Casino

Vegas Days Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: $50 Vegas Days Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Vegas Days Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Uk Kumar License
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Lojra të Tipit Vegas

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.