sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Use My Wallet në Shqipëri 2022
23

Use My Wallet kazinotë

Kazinoja më e mirë Use My Wallet në Shqipëri 2022

Cashable
$500 Bonus i Mireseardhjes at Always Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 200% Always Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
60x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Program Fitimprurës VIP
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Licenca UK
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

23 Use My Wallet kazinotë

List of the best 23 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

BetCave Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at BetCave Casino

BetCave Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 BetCave Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Përkrahje për Live Cat
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software

SlotsGalore Casino Mbyllur

SlotsGalore Casino

SlotsGalore Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme SlotsGalore Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Uk Kumar License
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • SlotsGalore Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Përkrahje për Live Cat
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Lucky Club Slots Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at Lucky Club Slots

Lucky Club Slots Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Lucky Club Slots
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Uk Kumar License
 • Funksion Live Chat
 • Kazino Gati Celular
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Planet23 Casino Mbyllur

Planet23 Casino

Planet23 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Planet23 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Themeluar në 2009, Planet23 Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

GoFish Casino Mbyllur

Unlimited Bonus i Mireseardhjes at GoFish Casino

GoFish Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: Unlimited deri në 177% GoFish Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Certifikata e Besimit
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Poker Turne të mëdha
 • Mbështetje Njohurish
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

Lock Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Lock Casino

Lock Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Lock Casino
Rishikim
Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Siguruar me SSL kod
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Program Fitimprurës VIP
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • 24/7 Live Suport

Casino US Mbyllur

Casino US

Casino US Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino US
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Optimizuar për Celular
 • Pikat e besnikërisë
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Mbështetje Njohurish

Spin Time Casino Mbyllur

$543 Luaj Falas at Spin Time Casino

Spin Time Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Luaj Falas: $543 deri në $543 Spin Time Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
35xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • NetEnt Kazino Live
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Vendos baste €5 për raund
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Casino Titan Mbyllur

Casino Titan

Casino Titan Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino Titan
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Program VIP
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Xhekpote Progresive
 • Përkrahje për Live Cat
 • Kazino Gati Celular
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Purple Lounge Casino Mbyllur

£333 Bonus i Mireseardhjes at Purple Lounge Casino

Purple Lounge Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £333 deri në 100% Purple Lounge Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur

Cherry Red Casino Mbyllur

Cherry Red Casino

Cherry Red Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Cherry Red Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Turne në Lojra
 • Cherry Red Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Slots Oasis Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Slots Oasis Casino

Slots Oasis Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 500% Slots Oasis Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Website optimizuar për Celular
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë

Ruby Royal Casino Mbyllur

$3000 Bonus i Mireseardhjes at Ruby Royal Casino

Ruby Royal Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $3000 deri në 300% Ruby Royal Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Opt-në e nevojshme.
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Nuk kërkohet llogari
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Ruby Royal Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Bonus i Rifreskuar Javor

Slotsville Casino Mbyllur

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Slotsville Casino

Slotsville Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 100% Slotsville Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Slotsville Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Licenca UK
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Filloni nga 10 €
 • Website optimizuar për Celular
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

BlackLights Casino Mbyllur

BlackLights Casino

BlackLights Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme BlackLights Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Uk Kumar License
 • Kazino e krijuar
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Programi Besnik

Gold Vegas Casino Mbyllur

Gold Vegas Casino

Gold Vegas Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Gold Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Përkrahje për Live Cat
 • Software provuara te drejta
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave

Rome Casino Mbyllur

$1500 Bonus i Mireseardhjes at Rome Casino

Rome Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200% Rome Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Një Casino e re në 2022
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Opsion per Lojrat Online
 • Rome Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

Casino States Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Casino States

Casino States Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Casino States
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Siguruar me SSL kod
 • Xhekpote Progresive
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Casino States ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Jo Limite në Tërheqje

50 States Casino Mbyllur

50 States Casino

50 States Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme 50 States Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kazino e krijuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • NetEnt Kazino Live

Mayflower Casino Mbyllur

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Mayflower Casino

Mayflower Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 400% Mayflower Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Mayflower Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Diceland Casino Mbyllur

$1500 Bonus i Mireseardhjes at Diceland Casino

Diceland Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200% Diceland Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Vegas Sky Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Sky Casino

Vegas Sky Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 150% Vegas Sky Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
15x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Website optimizuar për Celular
 • Bonus i Rifreskuar Javor
 • Mënyra e ofruar pa instalim

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.