sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Vanilla në Shqipëri 2022
2

Vanilla kazinotë

Kazinoja më e mirë Vanilla në Shqipëri 2022

Class 1 Casino Mbyllur

Class 1 Casino

Class 1 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Class 1 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • RNG Certifikuar
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

2 Vanilla kazinotë

List of the best 2 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

First Web Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at First Web Casino

First Web Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% First Web Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • 24/7 Live Suport
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.