Visa Kasinotë Online

List of the best 1054 Visa casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on September, reviews and bonus information.
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Më i larti Albania Kazino
 • Bonuset e mira
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
EuroLotto CasinoEuroLotto Casino
Depozitë Minimale€20
Bast40x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€100
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Krenohet A App tunelit
 • NetEnt Kazino Live
 • Xhekpote Progresive
 • Mbështetje Njohurish
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
William Hill VegasWilliam Hill Vegas
Depozitë Minimale£10
Bast20xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet£50
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Licenca UK
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Më i larti Albania Kazino
Kajot CasinoKajot Casino
Depozitë Minimale€40
Bast40x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës€125
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Certifikata e Besimit
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Lojra të mëdha Celular
 • Funksion Live Chat
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Eurobet.it CasinoEurobet.it Casino
Depozitë Minimale$5
Bast60xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes$25
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shumë Promovime
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • NetEnt Kazino Live
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
MyWin24 CasinoMyWin24 Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast80xb
Kodi BonusitMW5MONEY
Rrotullime Falas25
 • Përdor kodin SSL
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Turne në Lojra
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Costa Games CasinoCosta Games Casino
Depozitë Minimale£10
Bast40x(d+b)
Kodi Bonusitcode 2
Bonus Depozitave i Dytë£50
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një Casino e re në 2019
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
1 Live Casino1 Live Casino
Depozitë Minimale€15
Bast12x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Kthimit të Parave€500
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • 24/7 Live Cat
 • Kasino e madhe
 • Përdor kodin SSL
10Bet Casino10Bet Casino
Depozitë Minimale£15
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitTRIO2
Bonus Depozitave i Dytë£300
 • Kasino e madhe
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • i lëvizshëm
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
12Bet Casino12Bet Casino
Depozitë Minimale50 MYR
Bast15x(d+b)
Kodi BonusitSLOT40
Bonusi Ringarkohet250myr
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
138.com Casino138.com Casino
Depozitë Minimale£50
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet£588
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Pikat e besnikërisë
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Online Që nga $year
188BET Casino188BET Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast10x
Kodi BonusitFREESPINS50
Rrotullime Falas50
 • Përdor kodin SSL
 • i lëvizshëm
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
18Bet Casino18Bet Casino
Depozitë Minimale€10
Bast50x(d+b)
Kodi BonusitSNOWFLAKE
Bonusi Ringarkohet€24.5
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
1Bet Casino1Bet Casino
Depozitë Minimale¥100
Bast30x(d+b)
Kodi Bonusit4000RMB
Bonus Depozitave të Lojës4000cny
 • Bonus pa Pagesë
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Krenohet A App tunelit
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
1King Casino1King Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast90xb
Kodi BonusitASKG250
Jo Depozit Bonus$250
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Opsion per Lojrat Online
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Siguruar me SSL kod
1x2Plus Casino1x2Plus Casino
Depozitë Minimale€10
Bast30xb
Kodi Bonusitwelcome3
Bonus Depozitave i Tretë€400
 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Live Cat
 • Bonus pa Pagesë
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Provoni lojra falas
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Nisur në 2019
1xBet Casino1xBet Casino
Depozitë Minimale€10
Bast5x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€100
 • i lëvizshëm
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shumë Promovime
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Në krye të lojrave kryesore
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Tërheqjet pakufizuar
21 Casino21 Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë£100
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Nisur në 2019
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
21 Dukes Casino21 Dukes Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast99xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas25
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
21 Nova Casino21 Nova Casino
Depozitë Minimale€20
Bast12x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€500
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Program Fitimprurës VIP
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Certifikata e Besimit
21 Prive Casino21 Prive Casino
Depozitë Minimale$20
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitBONUS200
Bonus Depozitave të Lojës$200
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Krenohet A App tunelit
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Pagim i Shpejtë
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Baste sportive
 • Uk Kumar License
24Bettle Casino24Bettle Casino
Depozitë Minimale€10
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës€240
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Lojrat Scratchcard
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino e krijuar
24h Bet Casino24h Bet Casino
Depozitë Minimale€50
Bast35x
Kodi BonusitSPC150
Rrotullime Falas150
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pagim i Shpejtë
 • Program VIP Besnik
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino Online më të mira
 • RNG Certifikuar
24kt Gold Casino24kt Gold Casino
Depozitë Minimale$25
Bast
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonuset tjera$20
 • 24/7 Live Cat
 • Kasino e madhe
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Licenca UK
2winbet Casino2winbet Casino
Depozitë Minimale€5
BastNo
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Kthimit të Parave10%
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Uk Kumar License
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
32Red Casino32Red Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast50x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Jo Depozit Bonus£10
 • Përdor kodin SSL
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • i lëvizshëm
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Provoni lojra falas
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Tërheqja Pa Limit
333 Palace Casino333 Palace Casino
Depozitë Minimale€20
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës€333
 • i lëvizshëm
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Baste sportive
 • RNG Certifikuar
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
3Dice Casino3Dice Casino
Depozitë Minimale$250
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Rulotës së Lartë$500
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Online Që nga $year
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Lojra të mëdha Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
4Donk Casino4Donk Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast
Kodi BonusitWELCOME
Bonus i Mireseardhjes$500
 

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.