sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Visa Virtuon në Shqipëri 2022
2

Visa Virtuon kazinotë

Kazinoja më e mirë Visa Virtuon në Shqipëri 2022

Scandic Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at Scandic Casino

Scandic Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Scandic Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Provoni lojra falas
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Certifikata e Besimit
 • Baste sportive
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar

2 Visa Virtuon kazinotë

List of the best 2 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Quasar Gaming Casino Mbyllur

300 Bonus Depozitave i Dytë at Quasar Gaming Casino

Quasar Gaming Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: 300 deri në 50% Quasar Gaming Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kazino Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Certifikata e Besimit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.