sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Voucher në Shqipëri 2022
20

Voucher kazinotë

Kazinoja më e mirë Voucher në Shqipëri 2022

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Winzinator Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 100 Winzinator Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 100 Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim

20 Voucher kazinotë

List of the best 20 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Live Casino House
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në $400 Live Casino House
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Cashable
50 FS Rrotullime Falas at SpinPug Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 FS SpinPug Casino
Rishikim
Depozita Minimale
99x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
HappyLuke Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme HappyLuke Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Themeluar në 2015, HappyLuke Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Software provuara te drejta
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
WWin Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme WWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Ndërfaqe e thjeshtë
 • Chat live
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • E disponueshme për përdorim mobile
Cashable
50 Bonusi Ringarkohet at Noxwin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: 50 deri në 50% Noxwin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kazino Online më të mira
 • RNG Certifikuar
 • NetEnt Kazino Live
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at Dragonara Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 150% Dragonara Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kasino e madhe
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Promovimet javore për të kërkuar

Playigo Casino Mbyllur

25% 4th Deposit Bonus at Playigo Casino

Playigo Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
4th Deposit Bonus: 25% deri në € 200 Playigo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available

Panther Casino Mbyllur

€1 000 Bonus i Mireseardhjes at Panther Casino

Panther Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €1 000 deri në 200% Panther Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Live Chat në dispozicion
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Website optimizuar për Celular

Ssport Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at Ssport Casino

Ssport Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Ssport Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Kasino e madhe
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lojëra të mëdha Kazino

Betspace Casino Mbyllur

$150 Bonus i Mireseardhjes at Betspace Casino

Betspace Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $150 deri në 100% Betspace Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Vendos baste €5 për raund
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live

Best Bet Today Casino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at Best Bet Today Casino

Best Bet Today Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% Best Bet Today Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Software provuara te drejta

Jackpot.pe Casino Mbyllur

Jackpot.pe Casino

Jackpot.pe Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Jackpot.pe Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Jackpot.pe Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Jackpot.pe Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Live Chat në dispozicion
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Teambet Casino Mbyllur

€50 Bonus i Mireseardhjes at Teambet Casino

Teambet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 100% Teambet Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Siguruar me SSL kod
 • Dizajni miqësor Celular
 • Teambet Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Pagim i Shpejtë
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Bonuset e mira
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve

Play4Win Casino Mbyllur

€250 Bonus i Mireseardhjes at Play4Win Casino

Play4Win Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% Play4Win Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
45x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Xhekpote Progresive
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software

VMBet Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at VMBet Casino

VMBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% VMBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kazino Celular
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Siguruar me SSL kod
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes

CardCasino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at CardCasino

CardCasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% CardCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Vendos baste €5 për raund
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët

NamBet Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at NamBet Casino

NamBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% NamBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lojra Live të Ofruara
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Xhekpote Progresive

Havana Casino Mbyllur

Havana Casino

Havana Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Havana Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Havana Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Reel Crazy Casino Mbyllur

€150 Bonus i Mireseardhjes at Reel Crazy Casino

Reel Crazy Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% Reel Crazy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Ekselent për kumar celular
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.