sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Western Union në Shqipëri 2022
31

Western Union kazinotë

Kazinoja më e mirë Western Union në Shqipëri 2022

Party Casino
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Party Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Kazno Celular të mëdha
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino Fantastike Live

31 Western Union kazinotë

List of the best 31 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

SlotStars Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme SlotStars Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Lojëra të përshtatshme për mobile
 • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
 • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës
 • promocione fantastike
Cashable
500 % Bonus i Mireseardhjes at Ducky Luck Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 500 % deri në $ 2500 Ducky Luck Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$ 25 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino e madhe për të gjithë
Cashable
100 FS Rrotullime Falas at SportsandCasino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 FS SportsandCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
Slots.ag Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Slots.ag Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Bonus i mirë mirëseardhje
Bonus Bingo Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Bonus Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
Cashable
200% 2nd Deposit Bonus at Vulkan Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 200% deri në €700 Vulkan Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Opsion per Lojrat Online
 • Program Fitimprurës VIP
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Cashable
100% Bonus Depozitave i Tretë at Bahisnow Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në 250 TL Bahisnow Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
50 TL Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Bastet sportive dhe kazino në një
$1000 Bonus i Mireseardhjes at Casino 1920
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 100% Casino 1920
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$21 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Kazino e shkëlqyer live

WPTCasino Mbyllur

$50 Bonus i Mireseardhjes at WPTCasino

WPTCasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $50 deri në 100% WPTCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
100x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Kazino Celular
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Licenca UK
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Themeluar në 2010, WPTCasino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave

OceanBets Casino Mbyllur

€1 000 Bonus i Kthimit të Parave at OceanBets Casino

OceanBets Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Kthimit të Parave: €1 000 deri në 50% OceanBets Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • RNG Certifikuar
 • Tërheqja Pa Limit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • OceanBets Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Be The Dealer Mbyllur

Be The Dealer

Be The Dealer Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Be The Dealer
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Certifikata e Besimit
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Kazino e krijuar
 • Në dispozicion në Celular
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Funksion Live Chat
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim

Lock Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Lock Casino

Lock Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Lock Casino
Rishikim
Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Siguruar me SSL kod
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Program Fitimprurës VIP
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • 24/7 Live Suport

English Harbour Casino Mbyllur

English Harbour Casino

English Harbour Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme English Harbour Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Uk Kumar License
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Ocean Reef Casino Mbyllur

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Ocean Reef Casino

Ocean Reef Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 200% Ocean Reef Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Certifikata e Besimit
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Kazno Celular të mëdha
 • Ocean Reef Casino celular ofron NetEnt Prek lojra

Bulldog777 Casino Mbyllur

$300 Bonus i Mireseardhjes at Bulldog777 Casino

Bulldog777 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 150% Bulldog777 Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino Celulare më të mira
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Tërheqja Pa Limit
 • Programi Besnik
 • Xhekpote Progresive
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

Millionaire.com Casino Mbyllur

Millionaire.com Casino

Millionaire.com Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Millionaire.com Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Kazino Celular përfshira
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Doyles Casino Mbyllur

Doyles Casino

Doyles Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Doyles Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Poker Turne të mëdha
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kazino Gati Celular
 • Paketa bujare të mirëseardhjes

SuperSlots Mbyllur

SuperSlots

SuperSlots Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme SuperSlots
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Dizajni miqësor Celular
 • Themeluar në 1997, SuperSlots është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Lucky Time Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Lucky Time Casino

Lucky Time Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Lucky Time Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kazino Celular
 • Pikat e besnikërisë
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Aventurë Kazino me histori interesante

Lucky Hill Casino Mbyllur

20% Bonusi Ringarkohet at Lucky Hill Casino

Lucky Hill Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: 20% Lucky Hill Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Dizajni miqësor Celular
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Kazino e re 2022
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Kazino Fantastike Live

Caribbean Gold Casino Mbyllur

Caribbean Gold Casino

Caribbean Gold Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Caribbean Gold Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shtyrje Manuale
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazno Celular të mëdha
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Promovimet javore për të kërkuar

YesWeCan Casino Mbyllur

YesWeCan Casino

YesWeCan Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme YesWeCan Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino Online më të mira
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Funksion Live Chat
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Vlera të Larta Promovimet

Vegas Nights Casino Mbyllur

$2,500 Bonus Depozitave i Dytë at Vegas Nights Casino

Vegas Nights Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: $2,500 deri në 100% Vegas Nights Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$30 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Certifikata e Besimit
 • NetEnt Kazino Live
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Kazino Gati Celular

BlackLights Casino Mbyllur

BlackLights Casino

BlackLights Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme BlackLights Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Uk Kumar License
 • Kazino e krijuar
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Programi Besnik

Casino Russia Mbyllur

Casino Russia

Casino Russia Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino Russia
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Celular
 • Pikat e besnikërisë
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Online më të mira
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Lehtësisht i Navigueshëm

Wager Web Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Wager Web Casino

Wager Web Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 50% Wager Web Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
10x Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Program VIP Besnik
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!

Rome Casino Mbyllur

$1500 Bonus i Mireseardhjes at Rome Casino

Rome Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200% Rome Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Një Casino e re në 2022
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Opsion per Lojrat Online
 • Rome Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

Diceland Casino Mbyllur

$1500 Bonus i Mireseardhjes at Diceland Casino

Diceland Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200% Diceland Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Havana Casino Mbyllur

Havana Casino

Havana Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Havana Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Havana Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Mënyra e ofruar pa instalim

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.