sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Baste Falas

Dëshiron të vësh bast në sportet e tua të preferuara pa rrezikuar paratë e tua? Provo tani promocionin tonë të basteve falas! Merr kredite për të vendosur baste dhe për të rritur shanset për të fituar shuma të mëdha. Regjistrohu tani dhe shijo emocionin e basteve!

Read more
 • 100% i Sigurtë dhe i Besueshëm
 • Kthimet e shpejta
 • I verifikuar
Klasifikimi Best Baste Falas
 • Best Baste Falas
 • New Baste Falas
 • Bonuse me Baste të Vogla
Filtër
 • Hot Bonuses
 • I verifikuar
 • New bonuses
 • User Choice
Vlerësimi i përdoruesit

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Monedhat
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Vlera e bonusit
  Shqipëri
  Lala.bet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 75% deri në EUR 200 + 5 Free Bet
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
  • Cryptocurrencies accepted
  • Exclusive bonus
  • Good navigability
  Shqipëri
  Jungliwin Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 75% deri në EUR 200 + 5 Free Bet
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përvojë e personalizuar
  • Shumë mënyra të sigurta pagese
  • Kazinoja suporton ApplePay
  • Lojëra Live
  • Mobile app
  Shqipëri
  Lala.bet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 75% deri në EUR 500 + 5 Free Bet
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kazno Celular të mëdha
  Shqipëri
  Jungliwin Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 75% deri në EUR 500 + 5 Free Bet
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Ka promocione të rregullta të disponueshme
  • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
  • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë
  • Few payment options
  Shqipëri
  Lala.bet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  2nd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 300 + 5 Free Bet
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Gati për Celular
  Shqipëri
  Jungliwin Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  2nd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 300 + 5 Free Bet
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  • Seleksionim i madh lojërave bingo dhe elektronike
  • Kazinoja suporton ApplePay
  • Live betting
  Shqipëri
  CeltaBet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Free Bet: 15 deri në €150
  Llojet bonuseve: Free Bet
  Depozita Minimale: No
  Bast:
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: No
  Bast:

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Baste sportive
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  Shqipëri
  Synottip Casino LV
  4K lojtarë

  Liçensë:
  LV License LV License
  Bonus i Kthimit të Parave: 100% deri në €30
  Depozita Minimale: €10
  Bast: No
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  LV License LV License
  Depozita Minimale: €10
  Bast: No

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  Mcbookie Casino
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Free Bet: 5 deri në £5
  Llojet bonuseve: Free Bet Bonuse pa baste
  Depozita Minimale: £30
  Bast: No
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: £30
  Bast: No

  Karakteristika

  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Space Casino
  52K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Free Bet: GBP 5 deri në GBP 10
  Depozita Minimale: GBP 5
  Bast:
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: GBP 5
  Bast:

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • E thjeshtë për ta kontaktuar
  Bet Uk Casino
  1K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Free Bet: 5 deri në £5
  Llojet bonuseve: Free Bet Bonuse pa baste
  Depozita Minimale: £20
  Bast: No
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: £20
  Bast: No

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  MansionBet Casino
  Kazinoja është mbyllur tashmë
  Free Bet: 5 deri në £5
  Llojet bonuseve: Free Bet
  Depozita Minimale: £10
  Bast: 4x
  Rishikim
  Depozita Minimale: £10
  Bast: 4x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Go Wager Casino
  Kazinoja është mbyllur tashmë
  Free Bet: 5 deri në £5
  Llojet bonuseve: Free Bet Bonuse pa baste
  Depozita Minimale: £10
  Bast: No
  Rishikim
  Depozita Minimale: £10
  Bast: No

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Million Vegas Casino
  Kazinoja është mbyllur tashmë
  Free Bet: 20% deri në € 20
  Llojet bonuseve: Free Bet
  Depozita Minimale: € 10
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit
  Depozita Minimale: € 10
  Bast:

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave

  Finding the best results for you

  Komentet më të fundit të përdoruesve për bonuset

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!