sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri

Kodet e bonusit të rrotullimeve falas

Kodet promocionale të rrotullimeve falas përbëjnë një lloj rrotullimi që aktivizohet në llogarinë tuaj pasi të vendosni kodin promocional të bonusit. Zbuloni kodet e bonusit të vitit 2023 për rrotullimet më të mira në Albania-bonusesfinder.com.

Read more
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified
Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • CHF
 • BRL
 • TFS Token
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kodet e bonusit të rrotullimeve falas
  • Best Kodet e bonusit të rrotullimeve falas
  • New Kodet e bonusit të rrotullimeve falas
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Casino.com
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  Liçensë:
  AAMS AAMS
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Rrotullime Falas: 30 FS deri në 6 USD/ EUR
  Depozita Minimale: Not stated
  Bast: 10x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë miqësore në SHBA
  • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
  • Great website design
  Shqipëri
  Cashable
  Drake Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  178K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 185 FS
  Depozita Minimale: $ 75
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • E thjeshtë në përdorim
  • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Pranon PayPal

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Joo Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 170 FS
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Chat-i live është i dispinueshëm
  • Great website design
  • High quality odds

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable Verified
  Free Spin Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  54K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Faqe interneti e këndshme
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  King Billy Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  209K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Kahuna Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  27K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Suporton shumë mënyra pagese
  • Shumë Promocione
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Mbështetje ndaj klientit fantastike
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable
  Highway Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  154K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 350 FS
  Depozita Minimale: USD 30
  Bast: 33x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë e sigurt dhe e siguruar
  • Përvojë mobile relativisht e mirë
  • promocione fantastike
  • Ofron shumë mënyra për të paguar
  • Lojëra Live

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable User Choice
  JVspin Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  17K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino live e hapur
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Mbështetje ndaj klientit fantastike
  • Gamë e mirë promocionesh
  • E disponueshme për përdorim mobile

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Beem Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  16K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 150 FS
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
  • Metoda të sigurta pagese
  • Shumë oferta promocionale
  • Chat-i live i hapur 24/7
  Shqipëri
  Cashable
  ComicPlay Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 300 FS
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • E thjeshtë në përdorim
  • Siguri fantastike
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable Verified
  Mandarin Palace Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  25K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në Not stated
  Depozita Minimale: 25 CAD
  Bast: Not stated
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Në dispozicion në Celular
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  • Great website design
  Shqipëri
  Cashable Verified
  FortuneJack Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  10K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në Not stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Instant payment methods
  • The casino is Bitcoin-friendly
  Shqipëri
  Cashable
  Richprize Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  5K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në EUR 500
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
  • Adresë e sigurt dhe e siguruar
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Promocione bujare
  • Perfect service
  Shqipëri
  Cashable
  Ilucki Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  28K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Softuer i besuar dhe i sigurt
  • Shumë e ulët depozite
  • Easy registration with email

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  BAO Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  23K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në EUR 75
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  • Fantastic user experience
  • Great bonuses and promotions
  Shqipëri
  Cashable
  Kosmonaut Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Fantastike Live
  • Bonus mirëseardhjeje bujar
  • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
  • E thjeshtë në kontakt
  • Proces i thjeshtë kërkesash
  Shqipëri
  Cashable
  Fight Club Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Kazino live e hapur
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Lucky Dreams Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  45K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100FS
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Përkrahje për Live Cat
  • Paketa bujare të mirëseardhjes

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Octo Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  20K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 250 FS
  Depozita Minimale: EUR 30
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
  • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
  • Many payment methods
  • Quality customer support

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Irish Luck Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 253 deri në Not stated
  Depozita Minimale: 50 USD
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë miqësore në SHBA
  • Oferta argëtuese të lojërave elektronike
  • Easy navigation
  • Great bonuses and promotions
  Shqipëri
  Cashable Verified
  Two Up Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 60 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit
  • E thjeshtë për ta kontaktuar
  • Fast payments
  • Good navigability
  • Many currencies available
  Shqipëri
  Cashable
  Golden Star Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  51K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 50 FS deri në Not stated
  Depozita Minimale: 20 EUR,35 EUR,40 EUR
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë e sigurt dhe e siguruar
  • Depozitat nga kriptovalutat pranohen
  • Bonuset kur depozitoni
  Shqipëri
  Cashable
  KingsWin Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  EE License EE License
  Rrotullime Falas: 50 FS
  Depozita Minimale: 50 EUR
  Bast: 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
  • Ka çmime të shkëlqyera xhekpoti
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable Verified
  Surf Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  14K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Kazino Celular në Dispozicion

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Casitsu Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 50 FS deri në EUR 50
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Seleksionim i gjerë lojërash
  • Suporton shumë mënyra pagese
  • Bonuse Masive
  • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
  • User-friendly interface
  Shqipëri
  Cashable
  Elite24bet Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 200 FS
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Gamë e opsioneve të pagesës
  • Aplikacion fantastik mobile
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Great website design
  • Lojëra Live

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  BlueLeo Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 33 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • Easy withdrawal methods
  • Lots of bonuses and promotions
  • User-friendly website
  • Few payment options

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable Verified
  Grande Vegas Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  113K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Rrotullime Falas: 25 FS
  Depozita Minimale: 20 USD
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino live e hapur
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  • Beautiful design
  • Good reputation
  Shqipëri
  Cashable
  Bonanza Game Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Licencuar dhe rregulluar
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • E disponueshme në ueb dhe mobile
  Shqipëri
  Cashable
  Las Atlantis Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  150K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 185 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Metoda të sigurta pagese
  • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
  • Instant play

  Finding the best results for you

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.