sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Free Spins No Wagering

Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • CHF
 • BRL
 • TFS Token
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Free Spins No Wagering
  • Best Free Spins No Wagering
  • New Free Spins No Wagering
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Cashable
  Kahuna Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  27K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Suporton shumë mënyra pagese
  • Shumë Promocione
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Mbështetje ndaj klientit fantastike
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable
  ComicPlay Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 300 FS
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • E thjeshtë në përdorim
  • Siguri fantastike
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable Verified
  Mandarin Palace Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  25K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në Not stated
  Depozita Minimale: 25 CAD
  Bast: Not stated
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Në dispozicion në Celular
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  • Great website design
  Shqipëri
  Cashable Verified
  FortuneJack Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  10K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në Not stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Instant payment methods
  • The casino is Bitcoin-friendly
  Shqipëri
  Cashable
  NightRush Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 176 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • E thjeshtë në përdorim
  • Kjo faqe ka një aplikacion mobile
  • Ka oferta promocionale ditore
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  GDFplay Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në 100 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Metoda të sigurta pagese
  • Një gamë e mirë teknikash pagese
  Shqipëri
  Cashable
  Lotus Asia Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  21K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: 25 USD
  Bast: Not stated
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përvojë e Fortë Mobile
  • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
  • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  PlayOJO Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  57K lojtarë

  Liçensë:
  SE license SE license
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Rrotullime Falas: 50 FS deri në 50
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Nuk kërkohet llogari
  • Gati për Celular

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable Verified
  Casino Classic
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  285K lojtarë

  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Rrotullime Falas: 41 FS deri në Not stated
  Depozita Minimale: 1 CAD
  Bast: Not stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përvojë e Fortë Mobile
  • Oferta të Mira për Lojtarët Ekzistues
  • Good casino games
  Shqipëri
  Cashable
  Mr Vegas Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  7K lojtarë

  Liçensë:
  DGA DGA
  MGA MGA
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Live LojëratKazino
  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Gamë e mirë opsionesh depozitash
  • Një shumëllojshmëri e gjerë e lojërave bingo dhe kazino

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Betano Casino PT
  Editors' rating: 5.62/10
  User reviews
  1.7M lojtarë

  Liçensë:
  Portugal License Portugal License
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Seleksionim i gjerë lojërash
  • Shërbim klienti i besuar
  • Gamë e opsioneve të pagesës
  • Bonuse të Denja Mirëseardhjeje
  • Easy navigation
  Cashable
  Mucho Vegas Casino
  Kazinoja është mbyllur tashmë
  We have not rated closed casinos
  User reviews
  1K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: €/$25
  Bast:
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Metoda të shumta Depozitave
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave

  Finding the best results for you

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.