sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Rrotullime Falas Shqipëri 2022

Rrotullimet më të mira falas për regjistrimet në kazinotë online gjatë vitit 2022 për lojtarët nga Shqipëri. Rrotullimet falas janë një lloj bonusi kazinoje, kur një kazino online ju ofron rrotullime falas në disa makineta slot të caktuara, sipas kërkesave të bastit. Në faqen e internetit albania-bonusesfinder.com , ju do të gjeni rrotullimet që janë falas, rrotullimet falas pa depozitë dhe lloje të tjera të rrotullimeve falas.

Read more

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

50 FS Rrotullime Falas at William Hill Vegas

Offer of the

Day
Vlerësuar: 5/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 FS William Hill Vegas
€ 10 Depozita Minimale
- Bast
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Liçensë
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
50 Rrotullime Falas at MaxiPlay Casino

Offer of the

Week
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 MaxiPlay Casino
£10 Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë
Rishikim
25 Rrotullime Falas at Winward Casino

Offer of the

Month
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 Winward Casino
Nuk kërkohet Depozita Minimale
99xb Bast
Costa Rica Liçensë
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Filtër

Cashable
10 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 BETAT Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
10x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Licenca UK
 • Më i larti Albania Kazino
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
50 Rrotullime Falas at PlayOJO Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 PlayOJO Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Nuk kërkohet llogari
 • Gati për Celular

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Cashable
100 Rrotullime Falas at Playamo Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 deri në 100 Playamo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Lojra të drejta i provuar
Cashable
20 Rrotullime Falas at Omni Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 Omni Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€30 Depozita Minimale
- Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Ka Live Lojëra Kazino
Cashable
30 Rrotullime Falas at Lotus Asia Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 deri në 30 Lotus Asia Casino
Rishikim
$30 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Kazino Fantastike Live
Cashable
50 Rrotullime Falas at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Free Spin Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Jo Limite në Tërheqje
Cashable
25 Rrotullime Falas at 7Reels Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 7Reels Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
99xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino Online më të mira
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Aventurë Kazino me histori interesante
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
25 Rrotullime Falas at DrueckGlueck
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 DrueckGlueck
Rishikim
€20 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission, Danish Gambling Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Cashable
224 Rrotullime Falas at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 224 deri në 224 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Më e madhe Kazino Celular
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Përkrahje për Live Cat
Cashable
10 Rrotullime Falas at Trada Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Trada Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
35x Bast
UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Lojra Live të Ofruara
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
Cashable
11 Rrotullime Falas at VideoSlots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 11 deri në 11 VideoSlots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Curacao, Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojra të mëdha Celular
 • Novomatik Lojra Elektronike
20 Rrotullime Falas at Slots Plus Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 Slots Plus Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
70x Bast
Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Cashable
20 Rrotullime Falas at Heavy Chips Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 FS Heavy Chips Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh

Lojërat e Lejuara

Cuddles Royal Lady Luck Games
Cashable
10 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 KingsWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€21 Depozita Minimale
15x Bast
Estonian Tax and Customs Board Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojra të mëdha Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Nuk kërkohet llogari
Cashable
99 Rrotullime Falas at EUcasino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 99 deri në 33 EUcasino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
60x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojra të Tipit Vegas
Cashable
10 Rrotullime Falas at Eurogrand Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Eurogrand Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Eurogrand Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
Cashable
88 Rrotullime Falas at 888 Tiger Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 88 888 Tiger Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$/AU$/€/£ 50 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Shumë Promovime
 • 888 Tiger Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
Cashable
100 Rrotullime Falas at Exclusive Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 deri në No Exclusive Casino
Rishikim
$25 Depozita Minimale
x40 Bast
Kahnawake Gaming Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Pagim i Shpejtë
Cashable
50 Rrotullime Falas at Black Lotus Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Black Lotus Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Dhoma e Kazinosë Live
Cashable
20 Rrotullime Falas at BitStarz Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 BitStarz Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€30 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shumë Promovime
 • Tërheqjet pakufizuar
Cashable
12 Rrotullime Falas at EmuCasino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 12 deri në $15 EmuCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
Cashable
50 Rrotullime Falas at Slotastic Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 Slotastic Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
30x Bast
British Virgin Islands Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Lojërat e Lejuara

Lucky 6 RTG
Cashable
75 Rrotullime Falas at Fruity King Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 75 Fruity King Casino
Rishikim
£/$/€ 50 Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Optimizuar për Celular
Cashable
888 FS Rrotullime Falas at Cocoa Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 888 FS Cocoa Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Cashable
50 Rrotullime Falas at Zig Zag 777 Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 Zig Zag 777 Casino
Rishikim
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Internet Gambling, Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
Cashable
100 Rrotullime Falas at Mucho Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 Mucho Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€/$25 Depozita Minimale
- Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Cashable
20 Rrotullime Falas at Meridianbet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 Meridianbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 10 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave

10 rrotullime falas

Cashable
10 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 BETAT Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
10x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Licenca UK
 • Më i larti Albania Kazino
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
10 Rrotullime Falas at Trada Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Trada Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
35x Bast
UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Lojra Live të Ofruara
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
Cashable
10 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 KingsWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€21 Depozita Minimale
15x Bast
Estonian Tax and Customs Board Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojra të mëdha Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Nuk kërkohet llogari
Cashable
10 Rrotullime Falas at Eurogrand Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Eurogrand Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Eurogrand Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
Cashable
10 Rrotullime Falas at CosmicSlot Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 FS CosmicSlot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
10 Rrotullime Falas at Mobile Wins Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në £250 Mobile Wins Casino
Rishikim
€/$/£ 20 Depozita Minimale
50x Bast
UK, Malta, Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Cashable
10 Rrotullime Falas at Millionaire Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Millionaire Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
50xb Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Millionaire Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
10 Rrotullime Falas at Sapphire Rooms
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Sapphire Rooms
Rishikim
£10 Depozita Minimale
30xb Bast
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Ekselent për kumar celular
Cashable
10 Rrotullime Falas at Cool Play Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Cool Play Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Kazino Celular përfshira
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Cashable
10 Rrotullime Falas at Optibet.ee Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Optibet.ee Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40xb Bast
Estonian Tax and Customs Board Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale

20 rrotullime falas

Cashable
20 Rrotullime Falas at Omni Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 Omni Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€30 Depozita Minimale
- Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Ka Live Lojëra Kazino
20 Rrotullime Falas at Slots Plus Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 Slots Plus Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
70x Bast
Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Cashable
20 Rrotullime Falas at Heavy Chips Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 FS Heavy Chips Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh

Lojërat e Lejuara

Cuddles Royal Lady Luck Games
Cashable
20 Rrotullime Falas at BitStarz Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 BitStarz Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€30 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shumë Promovime
 • Tërheqjet pakufizuar
Cashable
20 Rrotullime Falas at Meridianbet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 Meridianbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 10 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Cashable
20 Rrotullime Falas at Megascratch Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 Megascratch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
35xb Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Dizajni miqësor Celular
 • 24/7 Live Suport
Cashable
20 Rrotullime Falas at Mega Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 Mega Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
20 Depozita Minimale
60x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • NetEnt Kazino Live
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Cashable
20 Rrotullime Falas at Novibet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 Novibet Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
Isle of Man Gambling Supervision Commission, UK Gambling Commission, Greek Gaming Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazino Celulare më të mira
 • Ka Live Lojëra Kazino
Cashable
20 Rrotullime Falas at Noxwin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 Noxwin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
Cashable
20 Rrotullime Falas at Viking Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 Viking Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Në dispozicion në Celular
 • Lehtësisht i Navigueshëm

25 rrotullime falas

Cashable
25 Rrotullime Falas at Winward Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 Winward Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
99xb Bast
Costa Rica Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Winward Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
Cashable
25 Rrotullime Falas at 7Reels Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 7Reels Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
99xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino Online më të mira
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Aventurë Kazino me histori interesante
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
25 Rrotullime Falas at DrueckGlueck
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 DrueckGlueck
Rishikim
€20 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission, Danish Gambling Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Cashable
25 Rrotullime Falas at Stakes Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 FS Stakes Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
25 Rrotullime Falas at Slots Angel Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 Slots Angel Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
35xb Bast
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Cashable
25 Rrotullime Falas at BitcoinPenguin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 BitcoinPenguin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
0.0001 BTC Depozita Minimale
45x Bast
Costa Rica Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Provoni lojra falas
 • Bonus i mirë mirëseardhje
Cashable
25 Rrotullime Falas at Power Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në £/$/€ 50 Power Slots Casino
Rishikim
£/$/€10 Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
Cashable
25 Rrotullime Falas at Conquer Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në £/$/€50 Conquer Casino
Rishikim
£/$/€10 Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
Cashable
25 Rrotullime Falas at Dream Palace Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në £/$/€50 Dream Palace Casino
Rishikim
£/$/€10 Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
Cashable
25 Rrotullime Falas at Jupiter Club Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 Jupiter Club Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit

30 rrotullime falas

Cashable
30 Rrotullime Falas at Lotus Asia Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 deri në 30 Lotus Asia Casino
Rishikim
$30 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Kazino Fantastike Live
Cashable
30 Rrotullime Falas at Supercat Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 Supercat Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Cashable
30 Rrotullime Falas at Slottica Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 Slottica Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
40 EUR Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Lojërat e Lejuara

Gonzos Quest NetEnt
30 Rrotullime Falas at EuroCasinoBet
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 deri në 30 EuroCasinoBet
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
70xb Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Tërheqjet pakufizuar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Gati për Celular
Cashable
30 Rrotullime Falas at Golden Riviera Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 Golden Riviera Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$30 Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Opt-në e nevojshme.
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
30 Rrotullime Falas at WinPalace Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 WinPalace Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - WinPalace Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Live LojëratKazino
Cashable
30 Rrotullime Falas at GrandRio Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 deri në 30 GrandRio Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
55xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Cashable
30 Rrotullime Falas at ChipsPalace Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 ChipsPalace Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
99x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Themeluar në , ChipsPalace Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Funksion Live Chat
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Pagesat e shpejta
Cashable
30 Rrotullime Falas at Crazy Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 Crazy Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajni miqësor Celular
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
Cashable
30 Rrotullime Falas at Treasure Island Jackpots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 deri në 30 Treasure Island Jackpots Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
60xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Ekselent për kumar celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

50 rrotullime falas

Cashable
50 Rrotullime Falas at MaxiPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 MaxiPlay Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Cashable
50 Rrotullime Falas at PlayOJO Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 PlayOJO Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Nuk kërkohet llogari
 • Gati për Celular

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Cashable
50 Rrotullime Falas at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Free Spin Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Jo Limite në Tërheqje
Cashable
50 Rrotullime Falas at Black Lotus Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Black Lotus Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Dhoma e Kazinosë Live
Cashable
50 Rrotullime Falas at Slotastic Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 Slotastic Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
30x Bast
British Virgin Islands Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Lojërat e Lejuara

Lucky 6 RTG
Cashable
50 Rrotullime Falas at Zig Zag 777 Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 Zig Zag 777 Casino
Rishikim
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Internet Gambling, Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
Cashable
50 Rrotullime Falas at Casombie Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 FS Casombie Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
50 Rrotullime Falas at Kajot Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 FS Kajot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
20x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
Cashable
50 Rrotullime Falas at Sir Jackpot Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Sir Jackpot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
50xb Bast
Malta Gaming Authority, Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
50 Rrotullime Falas at LuckyWinSlots Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 LuckyWinSlots Casino
Rishikim
$50 Depozita Minimale
50xb Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Lojra të mëdha Celular
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë

Rrotullime falas pa vënë baste

Cashable
50 FS Rrotullime Falas at William Hill Vegas
Cashable
Vlerësuar: 5/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 FS William Hill Vegas
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 10 Depozita Minimale
- Bast
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Cashable
50 Rrotullime Falas at PlayOJO Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 PlayOJO Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Nuk kërkohet llogari
 • Gati për Celular

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Cashable
20 Rrotullime Falas at Omni Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 Omni Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€30 Depozita Minimale
- Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Ka Live Lojëra Kazino
Cashable
25 Rrotullime Falas at DrueckGlueck
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 DrueckGlueck
Rishikim
€20 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission, Danish Gambling Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Cashable
100 Rrotullime Falas at Mucho Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 Mucho Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€/$25 Depozita Minimale
- Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Cashable
20 Rrotullime Falas at Meridianbet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 Meridianbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 10 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Cashable
100 Rrotullime Falas at Cobra Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 Cobra Casino
Rishikim
€ 20 Depozita Minimale
- Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Cashable
150FS Rrotullime Falas at SlotJoint Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 150FS SlotJoint Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
- Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Kazino Online më të mira
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Vlera të Larta Promovimet

Lojërat e Lejuara

Return to Paris Betsoft
Cashable
108 Rrotullime Falas at Spin Genie Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 108 Spin Genie Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
- Bast
Alderney Gambling Control Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Cashable
20 Rrotullime Falas at PriveBet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 FS PriveBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
- Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software

Rrotullime falas pa depozitë

Cashable
25 Rrotullime Falas at Winward Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 Winward Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
99xb Bast
Costa Rica Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Winward Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
Cashable
25 Rrotullime Falas at 7Reels Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 7Reels Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
99xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino Online më të mira
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Aventurë Kazino me histori interesante
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
11 Rrotullime Falas at VideoSlots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 11 deri në 11 VideoSlots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Curacao, Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojra të mëdha Celular
 • Novomatik Lojra Elektronike
20 Rrotullime Falas at Slots Plus Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 Slots Plus Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
70x Bast
Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Cashable
10 Rrotullime Falas at Eurogrand Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Eurogrand Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Eurogrand Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
Cashable
50 Rrotullime Falas at Black Lotus Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Black Lotus Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Dhoma e Kazinosë Live
Cashable
12 Rrotullime Falas at EmuCasino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 12 deri në $15 EmuCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
Cashable
50 Rrotullime Falas at Slotastic Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 Slotastic Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
30x Bast
British Virgin Islands Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Lojërat e Lejuara

Lucky 6 RTG
Cashable
30 FS Rrotullime Falas at Platinum Reels Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 FS deri në $100 Platinum Reels Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
30x Bast
Cyprus Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Bonus pa Pagesë
Cashable
25 FS Rrotullime Falas at BondiBet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 FS deri në € 100 BondiBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available

Didn't Find the Bonus You Wanted?

You Might Also Like

No Deposit

Bonus

Jo Depozit Bonus
Go to page

Welcome

Bonus

Bonus i Mireseardhjes
Go to page

Cashback

Bonus

Bonus i Kthimit të Parave
Go to page

High Roller

Bonus

Bonus i Rulotës së Lartë
Go to page

Second Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Dytë
Go to page

Third Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Tretë
Go to page

Other

Bonus

Bonuset tjera
Go to page

Match Deposit

Bonus

Bonus Depozitave të Lojës
Go to page

Reload

Bonus

Bonusi Ringarkohet
Go to page

Free Play

Bonus

Luaj Falas
Go to page

Bingo Tickets

Bonus

Bileta Bingo
Go to page

Free Bets

Bonus

Baste Falas
Go to page

Sign up

Bonus

Registration Bonuses
Go to page

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.