sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Rrotullime Falas Shqipëri 2022

Rrotullimet më të mira falas për regjistrimet në kazinotë online gjatë vitit 2022 për lojtarët nga Shqipëri. Rrotullimet falas janë një lloj bonusi kazinoje, kur një kazino online ju ofron rrotullime falas në disa makineta slot të caktuara, sipas kërkesave të bastit. Në faqen e internetit albania-bonusesfinder.com , ju do të gjeni rrotullimet që janë falas, rrotullimet falas pa depozitë dhe lloje të tjera të rrotullimeve falas.

Read more
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

60 FS Rrotullime Falas at Richprize Casino

Offer of the

Day
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 60 FS Richprize Casino
Rishikim
EUR 60 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë
20 FS Rrotullime Falas at Casino Intense

Offer of the

Week
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Casino Intense
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
150x Bast
Curacao Curacao Liçensë
15 FS Rrotullime Falas at National Casino

Offer of the

Month
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 15 FS deri në EUR 50 National Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Finding the best results for you

Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • FREE BET
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • JPY
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • CHF
 • PEN
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Rrotullime Falas
  • Best Rrotullime Falas
  • New Rrotullime Falas
  Klasifikimi
  Exclusive for CBF users Cashable
  50FS Rrotullime Falas at Cat Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50FS Cat Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Live Chat në dispozicion
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Vlera të Larta Promovimet
  • Bibliotekë e madhe e caktuar

  Lojërat e Lejuara

  Book of Sun Booongo
  Exclusive for CBF users Cashable
  10 FS Rrotullime Falas at Haz Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 10 FS deri në EUR 50 Haz Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • E përshtatshme për mobile
  • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
  • Gamë Fantastike Promocionesh
  • Përvojë argëtuese, me temë
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
  Exclusive for CBF users Cashable
  10 FS Rrotullime Falas at Greenspin Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 10 FS Greenspin Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  10x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Kazino live e hapur
  • Ka një kod promocional

  Lojërat e Lejuara

  Zeus the Thunderer Mr. Slotty Riot Mascot Prince of Persia Mascot Pinup Dolls Mascot
  Exclusive for CBF users Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at Sol Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS Sol Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  45x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
  • E disponueshme në ueb dhe mobile

  Lojërat e Lejuara

  Gonzos Quest NetEnt Coins of Egypt NetEnt Spinata Grande NetEnt
  Exclusive for CBF users Cashable
  20FS Rrotullime Falas at Cookie Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20FS deri në EUR 50 Cookie Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime ekstra falas
  • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
  • Shumë mënyra pagese të disponueshme
  • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
  • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit
  Exclusive for CBF users Cashable
  15FS Rrotullime Falas at 20 Bet Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 15FS deri në EUR 50 20 Bet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus mirëseardhjeje me kërkesa të mira basti
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Ofron shumë promocione
  • Oferta të Mira për Lojtarët Ekzistues
  • Ofron shumë mënyra për të paguar

  Lojërat e Lejuara

  Mechanical Clover BGAMING
  Exclusive for CBF users Cashable
  15FS Rrotullime Falas at Avalon78 Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 15FS deri në EUR 550 Avalon78 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
  • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
  • Përvojë e Fortë Mobile
  • Ndërfaqe e thjeshtë
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  Cashable
  100FS Rrotullime Falas at Bitcoincasino.io
  Cashable
  Vlerësuar: 6.97/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100FS Bitcoincasino.io
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €15 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Cashable
  60 FS Rrotullime Falas at Europa Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.94/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 60 FS Europa Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 20 Depozita Minimale
  50x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
  • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
  • Shumë oferta promocionale
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Kazino për lojë të menjëhershme

  Lojërat e Lejuara

  Jackpot Giant Playtech White King Playtech Frankie Dettoris Magic Seven Playtech Halloween Fortune Playtech Halloween Fortune II Playtech Selfie Elfie Playtech
  Cashable
  120 FS Rrotullime Falas at Red Dog Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 120 FS deri në $ 300 Red Dog Casino
  Rishikim
  $ 10 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Live Chat në dispozicion
  • Metoda të sigurta pagese
  • Shumë elektronike
  • Licencuar dhe rregulluar
  Cashable
  100 Rrotullime Falas at Free Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100 deri në 100 Free Spin Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  30x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
  Cashable
  100 FS Rrotullime Falas at King Billy Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në No Max King Billy Casino
  Rishikim
  €/$ 50 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim

  Lojërat e Lejuara

  Queen of Fire Spinomenal
  Cashable
  100% Rrotullime Falas at This is Vegas Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100% deri në $350 This is Vegas Casino
  Rishikim
  Not stated Depozita Minimale
  10xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • 24/7 Live Cat
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at Kajot Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS Kajot Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  No Depozita Minimale
  20x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at Jet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS Jet Casino
  Rishikim
  RUB 500 Depozita Minimale
  45x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Lojra të mëdha Celular

  Lojërat e Lejuara

  Wild Worlds NetEnt
  Cashable
  25 FS Rrotullime Falas at Tangiers Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 FS deri në € 100 Tangiers Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at Casino X
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS Casino X
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 5 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Suporton shumë mënyra pagese
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Kazino mobile plotësisht funksionale
  • Gamë e mirë opsionesh depozitash

  Lojërat e Lejuara

  Big Bad Wolf Megaways Quickspin
  Cashable
  500 Rrotullime Falas at Superior Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 500 deri në 500 Superior Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  15x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Dizajni miqësor Celular
  • Përkrahje për Live Cat
  • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  250FS Rrotullime Falas at GetSlots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 250FS GetSlots Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Online më të mira
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Bibliotekë e madhe e lojrave

  Lojërat e Lejuara

  Book Of Cats BGAMING Lucky Lady Moon BGAMING
  Cashable
  200 FS Rrotullime Falas at BitStarz Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 200 FS deri në EUR 100 BitStarz Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 30 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Online më të mira
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • Opsione të mira pagese
  Cashable
  150 FS Rrotullime Falas at Slotum Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 150 FS Slotum Casino
  Rishikim
  EUR 10 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Program i fortë besnikërie
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Transaksione të sigurta
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • Licencuar dhe rregulluar

  Lojërat e Lejuara

  Squidpot BGAMING
  Cashable
  120 FS Rrotullime Falas at Casino Token
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 120 FS Casino Token
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  • Lojëra Live
  • Many payment methods
  • Various Promotions available
  Cashable
  100 FS Rrotullime Falas at Mucho Vegas Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100 FS Mucho Vegas Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €/$25 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Metoda të shumta Depozitave
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Cashable
  100FS Rrotullime Falas at Playamo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100FS deri në EUR 50 Playamo Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 20 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Dizajni miqësor Celular
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Max konvertimit £ 1,000.
  • Lojra të drejta i provuar

  Lojërat e Lejuara

  Lucky Dama Muerta BGAMING
  Cashable
  100FS Rrotullime Falas at Uptown Aces Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100FS deri në $ 500 Uptown Aces Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Përvojë mobile relativisht e mirë
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike

  Lojërat e Lejuara

  God of Wealth Red Tiger Gaming
  Cashable
  100 Rrotullime Falas at Exclusive Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100 deri në 100 Exclusive Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  30x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Online Që nga 2013
  • Opt-në e nevojshme.
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  Cashable
  100 FS Rrotullime Falas at Cobra Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100 FS Cobra Casino
  Rishikim
  € 20 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pikat e besnikërisë
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

  Finding the best results for you

  10 rrotullime falas

  Exclusive for CBF users Cashable
  10 FS Rrotullime Falas at Haz Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 10 FS deri në EUR 50 Haz Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • E përshtatshme për mobile
  • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
  • Gamë Fantastike Promocionesh
  • Përvojë argëtuese, me temë
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
  Exclusive for CBF users Cashable
  10 FS Rrotullime Falas at Greenspin Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 10 FS Greenspin Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  10x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Kazino live e hapur
  • Ka një kod promocional

  Lojërat e Lejuara

  Zeus the Thunderer Mr. Slotty Riot Mascot Prince of Persia Mascot Pinup Dolls Mascot
  Cashable
  10 FS Rrotullime Falas at Coinbet24 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 10 FS deri në mBTC 10 Coinbet24 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  mBTC 1 Depozita Minimale
  32x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Kazino Celular në Dispozicion

  Lojërat e Lejuara

  Reels Of Wealth Betsoft Good Girl Bad Girl Betsoft
  Cashable
  10 FS Rrotullime Falas at Sloty Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 10 FS deri në $ 100 Sloty Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $ 10 Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë oferta promocionale
  • Gamë e Gjerë Opsionesh për Mbështetjen ndaj Klientit
  • Faqja ofron shumë lojëra për t'u shijuar
  • Faqe miqësore për mobile
  • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim

  Lojërat e Lejuara

  Jumanji NetEnt Fairytale Legends Red Riding Hood NetEnt Scruffy Duck NetEnt
  Cashable
  10 Rrotullime Falas at Sin Spins Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.89/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 10 Sin Spins Casino
  Rishikim
  €/$/£ 10 Depozita Minimale
  50x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  Cashable
  10 Rrotullime Falas at Mad About Slots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.89/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Mad About Slots Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  50xb Bast
  Gibraltar Gibraltar Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Live LojëratKazino
  • 24/7 Live Suport
  Cashable
  10 FS Saturday Deposit Bonus at BB Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Saturday Deposit Bonus: 10 FS BB Casino
  Rishikim
  GBP 10 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kërkesat e ulëta për baste
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd

  Lojërat e Lejuara

  Divine Fortune NetEnt

  Finding the best results for you

  20 rrotullime falas

  Exclusive for CBF users Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at Casino Intense
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS Casino Intense
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  150x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • E përshtatshme për mobile
  • Reputacion i fortë online
  • Chat live
  • Kazino live e hapur
  • Siguri e gjerë online
  Exclusive for CBF users Cashable
  20FS Rrotullime Falas at Cookie Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20FS deri në EUR 50 Cookie Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime ekstra falas
  • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
  • Shumë mënyra pagese të disponueshme
  • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
  • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit
  Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at Casino X
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS Casino X
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 5 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Suporton shumë mënyra pagese
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Kazino mobile plotësisht funksionale
  • Gamë e mirë opsionesh depozitash

  Lojërat e Lejuara

  Big Bad Wolf Megaways Quickspin
  20 FS Rrotullime Falas at Slots Plus Casino
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS Slots Plus Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  70x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at MaChance Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS MaChance Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  0 Depozita Minimale
  90x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  Cashable
  20 Rrotullime Falas at Meridianbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 Meridianbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 10 Depozita Minimale
  Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at Lotus Asia Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS deri në $ 850 Lotus Asia Casino
  Rishikim
  $ 20 Depozita Minimale
  60x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Bonuset e mira
  • E thjeshtë në përdorim
  • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
  • Opsion fantastik për fillestarët

  Lojërat e Lejuara

  Sweet Success Saucify
  Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at Heavy Chips Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS Heavy Chips Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Shume Metoda tërheqjes
  • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh

  Lojërat e Lejuara

  Cuddles Royal Lady Luck Games
  Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at MrQ Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS MrQ Casino
  Rishikim
  GBP 10 Depozita Minimale
  Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresa është e përshtatshme për mobile
  • Shumë elektronike
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Proces i thjeshtë kërkesash
  • Promocione Ditore

  Lojërat e Lejuara

  King Kong Cash Blueprint Gaming
  Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at Betobet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS deri në EUR 100 Betobet Casino
  Rishikim
  EUR 10 Depozita Minimale
  25x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • 24/7 Live Cat
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Opsion per Lojrat Online
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
  • Paketa bujare të mirëseardhjes

  Finding the best results for you

  25 rrotullime falas

  Cashable
  25 FS Rrotullime Falas at Tangiers Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 FS deri në € 100 Tangiers Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Cashable
  25 FS Rrotullime Falas at 7Reels Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 FS 7Reels Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  99xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Siguruar me SSL kod
  • Kazino Online më të mira
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Aventurë Kazino me histori interesante
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Cashable
  25 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 deri në 25 KingsWin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  40x Bast
  EE License EE License Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Opsion per Lojrat Online
  • Lojëra të mëdha Kazino
  Cashable
  25 Rrotullime Falas at Winward Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 deri në 25 Winward Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  99xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Shume Metoda tërheqjes
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Winward Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  Cashable
  25 FS Rrotullime Falas at 21 Dukes Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 FS deri në EUR 100 21 Dukes Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
  • Faqe miqësore për mobile
  • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
  • promocione fantastike
  • E thjeshtë për ta kontaktuar
  Cashable
  25 Rrotullime Falas at Lapalingo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 deri në 25 Lapalingo Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Ka Live Lojëra Kazino
  Cashable
  25 FS Rrotullime Falas at EUcasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 FS EUcasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  60x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  • Ndërfaqe e Rregullt dhe e Lehtë në Përdorim
  • Ka promocione të rregullta të disponueshme
  • Adresë e sigurt dhe e besuar

  Lojërat e Lejuara

  Wild Crystal Arrows SkillOnNet
  Cashable
  25 FS Rrotullime Falas at Bonanza Game Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 FS deri në EUR 300 Bonanza Game Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  0x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Licencuar dhe rregulluar
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • E disponueshme në ueb dhe mobile
  Cashable
  25 Rrotullime Falas at Stakes Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 deri në 25 FS Stakes Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €50 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software

  Lojërat e Lejuara

  Might Of Ra Pragmatic Play
  Cashable
  25 FS Rrotullime Falas at BondiBet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 FS deri në € 100 BondiBet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available

  Finding the best results for you

  30 rrotullime falas

  Cashable
  30 Rrotullime Falas at Mobile Wins Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 30 Mobile Wins Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €/$/£20 Depozita Minimale
  50x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Cashable
  30 Rrotullime Falas at VIPSpel Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 30 deri në 30 VIPSpel Casino
  Rishikim
  €25 Depozita Minimale
  70xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
  • Kazino Celular përfshira
  • Lojrat Xhekpot
  Cashable
  30FS Rrotullime Falas at Slottica Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 30FS Slottica Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  40 EUR Depozita Minimale
  45x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

  Lojërat e Lejuara

  Gonzos Quest NetEnt
  Cashable
  30 FS Rrotullime Falas at Supercat Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 30 FS deri në EUR 1000 Supercat Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 100 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
  • Lojëra të përshtatshme për mobile
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
  • Promocione Ditore

  Lojërat e Lejuara

  Jack Hammer NetEnt
  Cashable
  30 FS Rrotullime Falas at Pelaa Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 30 FS deri në SEK 100 Pelaa Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  SEK 200 Depozita Minimale
  40x Bast
  SE license SE license Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë oferta promocionale
  • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
  • Proces i thjeshtë kërkesash

  Lojërat e Lejuara

  Gonzos Quest NetEnt
  Cashable
  30 FS Rrotullime Falas at TrueFlip Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 30 FS deri në EUR 100 TrueFlip Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 20 Depozita Minimale
  0x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Mbështetja në chat live është e disponueshme 24/7
  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Plotësisht i pajtueshëm në mobile

  Lojërat e Lejuara

  Day and Night True Lab
  Cashable
  30 FS Rrotullime Falas at EnergyWin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 30 FS EnergyWin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 20 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Exclusive for CBF users Cashable
  30 FS Rrotullime Falas at JustBit Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 5.89/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 30 FS JustBit Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  30x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përvojë e Fortë Mobile
  • Shumë mënyra për të kontaktuar
  • Luaj në desktop dhe mobile
  • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
  • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim

  Lojërat e Lejuara

  Take The Bank Betsoft
  Cashable
  30 FS Rrotullime Falas at Jozz Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.96/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 30 FS deri në 30 FS Jozz Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $10 Depozita Minimale
  30x or 45x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Lojën Mobile
  • Bonuse Masive
  • Chat-i live i hapur 24/7
  • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
  Cashable
  30 FS Rrotullime Falas at Andromeda Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.89/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 30 FS Andromeda Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  USD 30 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
  • E thjeshtë në përdorim
  • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme

  Finding the best results for you

  50 rrotullime falas

  Exclusive for CBF users Cashable
  50FS Rrotullime Falas at Cat Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50FS Cat Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Live Chat në dispozicion
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Vlera të Larta Promovimet
  • Bibliotekë e madhe e caktuar

  Lojërat e Lejuara

  Book of Sun Booongo
  Exclusive for CBF users Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at Sol Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS Sol Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  45x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
  • E disponueshme në ueb dhe mobile

  Lojërat e Lejuara

  Gonzos Quest NetEnt Coins of Egypt NetEnt Spinata Grande NetEnt
  Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at Kajot Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS Kajot Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  No Depozita Minimale
  20x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at Jet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS Jet Casino
  Rishikim
  RUB 500 Depozita Minimale
  45x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Lojra të mëdha Celular

  Lojërat e Lejuara

  Wild Worlds NetEnt
  Cashable
  50 Rrotullime Falas at Black Lotus Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Black Lotus Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  60x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Dhoma e Kazinosë Live
  Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at Stake7 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS Stake7 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 25 Depozita Minimale
  Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
  • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
  • Aplikacion fantastik mobile
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Quick and easy registration

  Lojërat e Lejuara

  Book of Dead Play'n GO
  Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at Argo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS Argo Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at Platinum Reels Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS deri në $ 500 Platinum Reels Casino
  Rishikim
  $ 25 Depozita Minimale
  30x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shërbim ndaj klientit 24 orë
  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Program i fortë besnikërie
  • Gamë e madhe e lojërave elektronike për të luajtur
  • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike
  Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at PlayOJO Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS deri në 50 PlayOJO Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Nuk kërkohet llogari
  • Gati për Celular

  Lojërat e Lejuara

  Book of Dead Play'n GO
  50 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Vegas Mobile Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  50xb Bast
  Gibraltar Gibraltar Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Funksion Live Chat
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Jo Limite në Tërheqje

  Finding the best results for you

  Rrotullime falas pa vënë baste

  Cashable
  60 FS Rrotullime Falas at Richprize Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 60 FS Richprize Casino
  Rishikim
  EUR 60 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresa është e përshtatshme për mobile
  • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
  • Transaksione të sigurta
  • Ka oferta promocionale ditore
  • Great bonuses and promotions
  Exclusive for CBF users Cashable
  10 FS Rrotullime Falas at Haz Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 10 FS deri në EUR 50 Haz Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • E përshtatshme për mobile
  • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
  • Gamë Fantastike Promocionesh
  • Përvojë argëtuese, me temë
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
  Cashable
  150 FS Rrotullime Falas at Slotum Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 150 FS Slotum Casino
  Rishikim
  EUR 10 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Program i fortë besnikërie
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Transaksione të sigurta
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • Licencuar dhe rregulluar

  Lojërat e Lejuara

  Squidpot BGAMING
  Cashable
  120 FS Rrotullime Falas at Casino Token
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 120 FS Casino Token
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  • Lojëra Live
  • Many payment methods
  • Various Promotions available
  Cashable
  100 FS Rrotullime Falas at Mucho Vegas Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100 FS Mucho Vegas Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €/$25 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Metoda të shumta Depozitave
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Cashable
  100 FS Rrotullime Falas at Cobra Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100 FS Cobra Casino
  Rishikim
  € 20 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pikat e besnikërisë
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  100 FS Rrotullime Falas at Winstoria Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100 FS Winstoria Casino
  Rishikim
  EUR 25 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Faqe interneti e këndshme
  • Chat-i live i hapur 24/7
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  • Easy navigation
  • Frequent promotions
  Cashable
  90 FS Rrotullime Falas at Casino Rocket
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 90 FS Casino Rocket
  Rishikim
  USD 30 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Suport
  • Rrotullime ekstra falas
  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Vendosni baste lloto në celularin tuaj
  • Kazino Live

  Lojërat e Lejuara

  Bobs Coffee Shop BGAMING
  Cashable
  70 FS Rrotullime Falas at IceBet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 70 FS IceBet Casino
  Rishikim
  EUR 25 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pagim i Shpejtë
  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Seleksionim lojërash i jashtëzakonshëm
  • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë

  Lojërat e Lejuara

  Sugar Rush Pragmatic Play