sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
 • 100% i Sigurtë dhe i Besueshëm
 • Kthimet e shpejta
 • I verifikuar

Happy Birthday Casino Bonus

Klasifikimi Best Happy Birthday Casino Bonus
 • Best Happy Birthday Casino Bonus
 • New Happy Birthday Casino Bonus
 • Bonuse me Baste të Vogla
Filtër
 • Hot Bonuses
 • I verifikuar
 • New bonuses
 • User Choice
Vlerësimi i përdoruesit

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Monedhat
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Vlera e bonusit
  Shqipëri
  Uptown Aces Casino
  54K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: USD 10 deri në USD 180
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bast: 60xB

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Live Chat në dispozicion
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Gamë e opsioneve të pagesës
  Shqipëri
  Cobra Casino
  57K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Happy Birthday Casino Bonus: 100 % deri në EUR 150
  Depozita Minimale: Not stated
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: Not stated
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përvojë e personalizuar
  • Ka çmime të shkëlqyera xhekpoti
  • User-friendly website
  Shqipëri
  Beep Beep Casino
  116K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Happy Birthday Casino Bonus: 10%
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bast: 20x

  Karakteristika

  • Shërbim ndaj klientit 24 orë
  • E thjeshtë në kontakt
  • Simple and friendly design
  • Few payment options
  Shqipëri
  SpinsBro Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Happy Birthday Casino Bonus: 100% deri në EUR 150
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
  • Metoda të sigurta pagese
  • Përvojë argëtuese, me temë
  • Great website design
  • Quality customer support
  Shqipëri
  7Melons Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Swiss License Swiss License
  Happy Birthday Casino Bonus: 25 FS deri në 25 FS
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Swiss License Swiss License
  Bast: Not stated

  Karakteristika

  • Bonuse me kthim parash të rregullta
  • Plotësisht i pajtueshëm në mobile
  • Good value odds

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Tipobet 365 Casino
  217K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Happy Birthday Casino Bonus: 500 TRL deri në TRL 500
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bast: 10x

  Karakteristika

  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Opsione pagese për t'iu përshtatur çdo lojtari
  • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës
  Shqipëri
  Superbetin Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Happy Birthday Casino Bonus: 100% deri në 5000 TL
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bast: 3x

  Karakteristika

  • Softuer i besuar dhe i sigurt
  • Ndërfaqe e Rregullt dhe e Lehtë në Përdorim
  • Ofron shumë promocione
  • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
  Shqipëri
  YoBingo Casino
  2K lojtarë

  Liçensë:
  ES License ES License
  Happy Birthday Casino Bonus: 25 EUR deri në EUR 25
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  ES License ES License
  Bast:

  Karakteristika

  • Bonuse dhe promocione bujare
  • ambient miqësor dhe argëtues
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  • Absolutely reliable and serious
  Shqipëri
  Apollo Games Casino
  Liçensë:
  CZ License CZ License
  Happy Birthday Casino Bonus: 50 FS
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  CZ License CZ License
  Bast:

  Karakteristika

  • Lojëra të përshtatshme për mobile
  • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
  • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës
  • Easy registration with email
  Parasino Casino
  Parasino Casino ka hyrë në listën e zezë
  Liçensë: No license available
  Happy Birthday Casino Bonus: 100% deri në EUR 1000
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
  • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
  • Opsion i shkëlqyer i lojërave të njohura elektronike
  • Beautiful design

  Finding the best results for you

  Komentet më të fundit të përdoruesve për bonuset

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!