sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Bonus i Rulotës së Lartë

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

$5000 Bonus i Rulotës së Lartë at Mansion Casino

Offer of the

Day
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Rulotës së Lartë: $5000 deri në 50% Mansion Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$1,000 Depozita Minimale
15x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë
€2 500 Bonus i Rulotës së Lartë at EUcasino

Offer of the

Week
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Rulotës së Lartë: €2 500 deri në 100% EUcasino
Rishikim
€500 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë
$ 500 Bonus i Rulotës së Lartë at Europa Casino

Offer of the

Month
Vlerësuar: 6.94/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Rulotës së Lartë: $ 500 deri në $ 1500 Europa Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$ 500 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Finding the best results for you

Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • FREE BET
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • JPY
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • CHF
 • PEN
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Bonus i Rulotës së Lartë
  • Best Bonus i Rulotës së Lartë
  • New Bonus i Rulotës së Lartë
  Klasifikimi
  Cashable
  €1 000 Bonus i Rulotës së Lartë at Loki Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: €1 000 deri në 50% Loki Casino
  Rishikim
  €1 000 Depozita Minimale
  55xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Lojëra Me Xhekpote progresive
  • Gati për Celular
  Cashable
  €2 000 Bonus i Rulotës së Lartë at Playamo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: €2 000 deri në 50% Playamo Casino
  Rishikim
  €1 000 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Opsion per Lojrat Online
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  Cashable
  €1 500 Bonus i Rulotës së Lartë at BetChain Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: €1 500 deri në 75% BetChain Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €100 Depozita Minimale
  50x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kërkesat e ulëta për baste
  • Optimizuar për Celular
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Lojrat Scratchcard
  • Licenca UK
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  Cashable
  $1500 Bonus i Rulotës së Lartë at Euro Palace Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: $1500 deri në $1500 Euro Palace Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $1,000 Depozita Minimale
  40xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Kazino e krijuar
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Euro Palace Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Cashable
  € 500 Bonus i Rulotës së Lartë at Casino Tropez
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: € 500 deri në € 500 Casino Tropez
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 1000 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Online Që nga 2001
  Cashable
  500 % Bonus i Rulotës së Lartë at Maximal Wins Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 500 % deri në € 2500 Maximal Wins Casino
  Rishikim
  € 200 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Online Që nga 2020

  Lojërat e Lejuara

  Gonzos Quest NetEnt
  Cashable
  200% Bonus i Rulotës së Lartë at Superior Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 200% deri në 200% Superior Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
  • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
  Cashable
  100% Bonus i Rulotës së Lartë at BAO Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 100% deri në € 1000 BAO Casino
  Rishikim
  € 200 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  50% Bonus i Rulotës së Lartë at Greenspin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 50% deri në €500 Greenspin Casino
  Rishikim
  € 500 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  Cashable
  50% Bonus i Rulotës së Lartë at Slotum Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 50% deri në €3000 Slotum Casino
  Rishikim
  €1000 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  50% Bonus i Rulotës së Lartë at Rocket Play Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 50% deri në € 5000 Rocket Play Casino
  Rishikim
  € 1000 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Online Që nga 2020
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Kazino Online më të mira
  Cashable
  40% Bonus i Rulotës së Lartë at GetSlots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 40% deri në € 500 GetSlots Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 450 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  30% Bonus i Rulotës së Lartë at Cobra Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 30% deri në €1000 Cobra Casino
  Rishikim
  € 300 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  100% Bonus i Rulotës së Lartë at Wild Tokyo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 100% deri në € 1000 Wild Tokyo Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 200 Depozita Minimale
  45x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  50% Bonus i Rulotës së Lartë at BetAmo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 50% deri në €2000 BetAmo Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  30% Bonus i Rulotës së Lartë at Dux Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 30% deri në € 500 Dux Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 300 Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Optimizuar për Celular
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  Cashable
  €4 000 Bonus i Rulotës së Lartë at Novibet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: €4 000 deri në €4 000 Novibet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  Bast
  GR License GR License Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Jo Limite në Tërheqje
  Cashable
  £3750 Bonus i Rulotës së Lartë at Llama Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.96/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: £3750 deri në 50% Llama Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £7500 Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Cashable
  $2500 Bonus i Rulotës së Lartë at Grand Parker Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.89/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: $2500 deri në 250% Grand Parker Casino
  Rishikim
  $700 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
  • Përkrahje për Live Cat
  • Gati për Celular
  Cashable
  €2 000 Bonus i Rulotës së Lartë at Prime Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.89/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: €2 000 deri në 100% Prime Casino
  Rishikim
  €100 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
  Cashable
  $500 Bonus i Rulotës së Lartë at 3Dice Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.96/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: $500 deri në 50% 3Dice Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $250 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2022
  • Licencat me bazë të BE-së
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - 3Dice Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Mbështetje Njohurish
  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  Cashable
  100% Bonus i Rulotës së Lartë at OXI Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.96/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 100% deri në EUR 2000 OXI Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 500 Depozita Minimale
  45x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
  • Shumë mënyra të sigurta pagese
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje

  Lojërat e Lejuara

  John Hunter and the Book of Tut Pragmatic Play Book Of Cats BGAMING
  Cashable
  100% Bonus i Rulotës së Lartë at Dogsfortune Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.96/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 100% deri në EUR 5000 Dogsfortune Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 500 Depozita Minimale
  25x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonuset e mira
  • Vlera të Larta Promovimet
  • E thjeshtë në përdorim
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Një shumëllojshmëri e gjerë e lojërave bingo dhe kazino
  Cashable
  75% Bonus i Rulotës së Lartë at Zoome Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.96/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 75% deri në EUR 1000 Zoome Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 300 Depozita Minimale
  70x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Faqe interneti e këndshme
  • Opsione të mira pagese
  • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
  • Lojëra Live
  Cashable
  200% Bonus i Rulotës së Lartë at Boombang Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 5.89/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: 200% deri në €450 Boombang Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €100 Depozita Minimale
  50x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Website optimizuar për Celular

  Golden Palace Casino ka hyrë në listën e zezë

  $1000 Bonus i Rulotës së Lartë at Golden Palace Casino

  Golden Palace Casino ka hyrë në listën e zezë

  Editors' rating:
  -/10
  We have not rated closed casinos
  We have not rated closed casinos
  Bonus i Rulotës së Lartë: $1000 deri në 100% Golden Palace Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $1,000 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit

  Vernons Casino Mbyllur

  £5000 Bonus i Rulotës së Lartë at Vernons Casino

  Vernons Casino Mbyllur

  Editors' rating:
  -/10
  We have not rated closed casinos
  We have not rated closed casinos
  Bonus i Rulotës së Lartë: £5000 deri në 50% Vernons Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £1000 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Vernons Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur

  Finding the best results for you

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  You Might Also Like

  No Deposit

  Bonus

  Jo Depozit Bonus
  Go to page

  Welcome

  Bonus

  Bonus i Mireseardhjes
  Go to page

  Second Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Dytë
  Go to page

  Third Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Tretë
  Go to page

  Cashback

  Bonus

  Bonus i Kthimit të Parave
  Go to page

  Other

  Bonus

  Bonuset tjera
  Go to page

  Match Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave të Lojës
  Go to page

  Free Spins

  Bonus

  Rrotullime Falas
  Go to page

  Reload

  Bonus

  Bonusi Ringarkohet
  Go to page

  Free Play

  Bonus

  Luaj Falas
  Go to page

  Bingo Tickets

  Bonus

  Bileta Bingo
  Go to page

  Free Bet

  Bonus

  Free Bet
  Go to page

  Sign Up

  Bonus

  Sign Up Bonus
  Go to page

  Registration

  Bonus

  Bonus Regjistrimi
  Go to page

  For Existing Players

  Bonus

  Për lojtarët ekzistues
  Go to page

  For New Players

  Bonus

  Për lojtarët e rinj
  Go to page

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.