English Kasinotë Online

List of the best 1050 English casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on September, reviews and bonus information.
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Më i larti Albania Kazino
 • Bonuset e mira
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
EuroLotto CasinoEuroLotto Casino
Depozitë Minimale€20
Bast40x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€100
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Krenohet A App tunelit
 • NetEnt Kazino Live
 • Xhekpote Progresive
 • Mbështetje Njohurish
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
William Hill VegasWilliam Hill Vegas
Depozitë Minimale£10
Bast20xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet£50
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Licenca UK
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Më i larti Albania Kazino
Kajot CasinoKajot Casino
Depozitë Minimale€40
Bast40x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës€125
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shumë Promovime
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • NetEnt Kazino Live
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
MyWin24 CasinoMyWin24 Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast80xb
Kodi BonusitMW5MONEY
Rrotullime Falas25
 • Përdor kodin SSL
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Turne në Lojra
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Costa Games CasinoCosta Games Casino
Depozitë Minimale£10
Bast40x(d+b)
Kodi Bonusitcode 2
Bonus Depozitave i Dytë£50
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një Casino e re në 2019
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
1 Live Casino1 Live Casino
Depozitë Minimale€15
Bast12x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Kthimit të Parave€500
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • 24/7 Live Cat
 • Kasino e madhe
 • Përdor kodin SSL
10Bet Casino10Bet Casino
Depozitë Minimale£15
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitTRIO2
Bonus Depozitave i Dytë£300
 • Kasino e madhe
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • i lëvizshëm
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
12Bet Casino12Bet Casino
Depozitë Minimale50 MYR
Bast15x(d+b)
Kodi BonusitSLOT40
Bonusi Ringarkohet250myr
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
138.com Casino138.com Casino
Depozitë Minimale£50
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet£588
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Pikat e besnikërisë
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Online Që nga $year
188BET Casino188BET Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast10x
Kodi BonusitFREESPINS50
Rrotullime Falas50
 • Përdor kodin SSL
 • i lëvizshëm
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
18Bet Casino18Bet Casino
Depozitë Minimale€10
Bast50x(d+b)
Kodi BonusitSNOWFLAKE
Bonusi Ringarkohet€24.5
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
1Bet Casino1Bet Casino
Depozitë Minimale¥100
Bast30x(d+b)
Kodi Bonusit4000RMB
Bonus Depozitave të Lojës4000cny
 • Bonus pa Pagesë
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Krenohet A App tunelit
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
1King Casino1King Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast90xb
Kodi BonusitASKG250
Jo Depozit Bonus$250
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Opsion per Lojrat Online
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Siguruar me SSL kod
1x2Plus Casino1x2Plus Casino
Depozitë Minimale€10
Bast30xb
Kodi Bonusitwelcome3
Bonus Depozitave i Tretë€400
 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Live Cat
 • Bonus pa Pagesë
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Provoni lojra falas
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Nisur në 2019
1xBet Casino1xBet Casino
Depozitë Minimale€10
Bast5x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€100
 • i lëvizshëm
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shumë Promovime
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Në krye të lojrave kryesore
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Tërheqjet pakufizuar
21 Casino21 Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë£100
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Nisur në 2019
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
21 Dukes Casino21 Dukes Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast99xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas25
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
21 Nova Casino21 Nova Casino
Depozitë Minimale€20
Bast12x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€500
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Program Fitimprurës VIP
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Certifikata e Besimit
21 Prive Casino21 Prive Casino
Depozitë Minimale$20
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitBONUS200
Bonus Depozitave të Lojës$200
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Krenohet A App tunelit
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Pagim i Shpejtë
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Baste sportive
 • Uk Kumar License
24Bettle Casino24Bettle Casino
Depozitë Minimale€10
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës€240
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Lojrat Scratchcard
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino e krijuar
24h Bet Casino24h Bet Casino
Depozitë Minimale€50
Bast35x
Kodi BonusitSPC150
Rrotullime Falas150
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pagim i Shpejtë
 • Program VIP Besnik
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino Online më të mira
 • RNG Certifikuar
24kt Gold Casino24kt Gold Casino
Depozitë Minimale$25
Bast
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonuset tjera$20
 • 24/7 Live Cat
 • Kasino e madhe
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Licenca UK
2winbet Casino2winbet Casino
Depozitë Minimale€5
BastNo
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Kthimit të Parave10%
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Uk Kumar License
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
32Red Casino32Red Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast50x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Jo Depozit Bonus£10
 • Përdor kodin SSL
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • i lëvizshëm
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Provoni lojra falas
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Tërheqja Pa Limit
333 Palace Casino333 Palace Casino
Depozitë Minimale€20
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës€333
 • i lëvizshëm
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Baste sportive
 • RNG Certifikuar
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
3Dice Casino3Dice Casino
Depozitë Minimale$250
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Rulotës së Lartë$500
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Online Që nga $year
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Lojra të mëdha Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
4Donk Casino4Donk Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast
Kodi BonusitWELCOME
Bonus i Mireseardhjes$500
 • Përdor kodin SSL
 • Optimizuar për Celular
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
4Grinz Casino4Grinz Casino
Depozitë Minimale1 mBTC
Bast30xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet1btc
 

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.