sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
 • 100% i Sigurtë dhe i Besueshëm
 • Kthimet e shpejta
 • I verifikuar

Bonus Depozitave të Lojës

Klasifikimi Best Bonus Depozitave të Lojës
 • Best Bonus Depozitave të Lojës
 • New Bonus Depozitave të Lojës
 • Bonuse me Baste të Vogla
Filtër
 • Hot Bonuses
 • I verifikuar
 • New bonuses
 • User Choice
Vlerësimi i përdoruesit

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Monedhat
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Vlera e bonusit
  Shqipëri
  Slots Capital Casino
  21K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 50 FS deri në USD 1500
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 35
  Bast: 30x(D+B)

  Karakteristika

  • Ka promocione të rregullta të disponueshme
  • Plotësisht i pajtueshëm në mobile
  • Favorable payouts
  • Perfect service
  Shqipëri
  JoyCasino
  327K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave të Lojës: EUR 500 deri në 50%
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 30x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 30x(d+b)

  Karakteristika

  • Dizajni miqësor Celular
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Live LojëratKazino
  Shqipëri
  Captain Cooks Casino
  377K lojtarë

  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus Depozitave të Lojës: USD 125 deri në 25%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 60xb
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 60xb

  Karakteristika

  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Themeluar në 2003, Captain Cooks Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
  • Pajtueshmëri Celulare
  Shqipëri
  Manhattan Slots Casino
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus Depozitave të Lojës: $777 deri në 77%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: $35
  Bast: 25x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: $35
  Bast: 25x

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2024
  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Siguruar me SSL kod
  • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Gati për Celular
  Shqipëri
  Liberty Slots Casino
  35K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus Depozitave të Lojës: $500 deri në 125%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: $25
  Bast: 20x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: $25
  Bast: 20x(d+b)

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Dizajni miqësor Celular
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  Shqipëri
  Sun Palace Casino
  33K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus Depozitave të Lojës: 400% deri në 500 USD
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: 20 USD
  Bast: 50ч
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: 20 USD
  Bast: 50ч

  Karakteristika

  • Sun Palace Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  Shqipëri
  High Noon Casino
  15K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave të Lojës: $1000 deri në 20%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: $35
  Bast: 2xb
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $35
  Bast: 2xb

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Përkrahje për Live Cat
  • Live LojëratKazino
  Shqipëri
  Lapalingo Casino
  29K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave të Lojës: €500 deri në 125%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 35x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 35x(d+b)

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  • Kazno Celular të mëdha
  • Aventurë Kazino me histori interesante
  Shqipëri
  Vegas Slot Casino
  9K lojtarë

  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus Depozitave të Lojës: $200 deri në 10%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Bast: 30xb
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Bast: 30xb

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Krenohet A App tunelit
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Program VIP Besnik
  • Licenca UK
  • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
  Shqipëri
  Jackpot Wheel Casino
  35K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave të Lojës: 100% deri në $ 200
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Ne dispozicion pa instalim
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  Shqipëri
  Argo Casino
  17K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus Depozitave të Lojës: 1btc deri në 40%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: €100
  Bast: 40xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: €100
  Bast: 40xb

  Karakteristika

  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Argo Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Website optimizuar për Celular
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Shqipëri
  iNetBet.eu Casino
  Liçensë: No license available
  Bonus Depozitave të Lojës: €100 deri në 100%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Shqipëri
  Club World Casino
  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus Depozitave të Lojës: 65% deri në 65%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: $35
  Bast: 25x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: $35
  Bast: 25x(d+b)

  Karakteristika

  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Baste sportive
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Shqipëri
  Grand Parker Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave të Lojës: $1250 deri në 125%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: $21
  Bast: 30x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $21
  Bast: 30x(d+b)

  Karakteristika

  • Jo Limite në Tërheqje
  • Përkrahje për Live Cat
  • Live LojëratKazino
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Mega Casino
  512K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave të Lojës: $250 deri në 25%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: 20
  Bast: 30x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: 20
  Bast: 30x(d+b)

  Karakteristika

  • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
  • RNG Certifikuar
  • Kazno Celular të mëdha
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Përkrahje për Live Cat
  • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
  • Bonus i Rifreskuar Javor
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  Llama Casino
  7K lojtarë

  Liçensë:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Bonus Depozitave të Lojës: £1000 deri në 100%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: £25
  Bast: 20x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Depozita Minimale: £25
  Bast: 20x(d+b)

  Karakteristika

  • Krenohet A App tunelit
  • Funksion Live Chat
  • 24 Orë Koha e Tërheqjes
  • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
  Shqipëri
  Omni Casino
  31K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave të Lojës: €800 deri në 50%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 25x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 25x(d+b)

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Jo Limite në Tërheqje
  Shqipëri
  Glimmer Casino
  4K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave të Lojës: €600 deri në 25%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 50xb
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 50xb

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Certifikata e Besimit
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  Shqipëri
  Magical Vegas Casino
  16K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney
  Bonus Depozitave të Lojës: 500% deri në £ 1000
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: £ 50
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney
  Depozita Minimale: £ 50
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  Casino Cruise
  2K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Bonus Depozitave të Lojës: $300 deri në 25%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 40xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 40xb

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Dizajni miqësor Celular
  • 24 Orë Koha e Tërheqjes
  Shqipëri
  Noxwin Casino
  1K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave të Lojës: 50 deri në 150%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: 50
  Bast: 35x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 50
  Bast: 35x(d+b)

  Karakteristika

  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Licenca UK
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Promovimet javore për të kërkuar
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Shqipëri
  OlyBet Casino
  23K lojtarë

  Liçensë:
  EE License EE License
  Bonus Depozitave të Lojës: €200 deri në 75%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 50xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  EE License EE License
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 50xb

  Karakteristika

  • Opsion per Lojrat Online
  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Live LojëratKazino
  Shqipëri
  Jambo Casino
  27K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave të Lojës: 150% deri në $ 450
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Casino Euromania
  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave të Lojës: €100 deri në 50%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 30xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 30xb

  Karakteristika

  • Casino Euromania kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Baste sportive
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  Shqipëri
  Gamebookers Casino
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Gibraltar Gibraltar
  Bonus Depozitave të Lojës: €50 deri në 50%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Bast: 2x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Gibraltar Gibraltar
  Bast: 2x

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Dizajni miqësor Celular
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  Shqipëri
  Spin and Win Casino
  23K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney
  Bonus Depozitave të Lojës: 50% deri në £250
  Depozita Minimale: £10
  Bast: 10x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney
  Depozita Minimale: £10
  Bast: 10x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  CrystalCasino
  30K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave të Lojës: 50% deri në 50%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: $81
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $81
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • CrystalCasino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
  • Ekselent për kumar celular
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Shqipëri
  BetFlag Casino
  27K lojtarë

  Liçensë:
  AAMS AAMS
  Bonus Depozitave të Lojës: €250 deri në 60%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: €50
  Bast:
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  AAMS AAMS
  Depozita Minimale: €50
  Bast:

  Karakteristika

  • Kazino Celulare më të mira
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Lojra Live të Ofruara
  • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Jupiter Club Casino
  Jupiter Club Casino ka hyrë në listën e zezë
  13K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave të Lojës: $300 deri në 75%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Bast: 40xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bast: 40xb

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Kazino Celulare më të mira
  • Max konvertimit £ 1,000.
  • Novomatik Lojra Elektronike
  BetAdonis Casino
  BetAdonis Casino ka hyrë në listën e zezë
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave të Lojës: €300 deri në 25%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
  Depozita Minimale: €40
  Bast: 30xb+1xd
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €40
  Bast: 30xb+1xd

  Karakteristika

  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Funksion Live Chat
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live

  Finding the best results for you

  Komentet më të fundit të përdoruesve për bonuset

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!