sq
sq en

Bonuse pa depozitë për lojtarët nga Shqipëri

Bonuset dhe kodet promocionale më të mira pa depozitë të regjistrimit në kazinotë online për vitin 2021 në adresën albania-bonusesfinder.com. Kontrolloni bonuset e kazinosë online, të vlefshme për lojtarët nga Shqipëria. Në adresën tonë, prezantohen bonuset dhe kodet promocionale vetëm nga kazinotë e lejuara në Shqipëri.

Read more

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

$88 Jo Depozit Bonus at 888 Casino
888 Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $88
Depozitë Minimale: No Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
1
$7 Jo Depozit Bonus at Gratorama Casino
Gratorama Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $7
Depozitë Minimale: $200 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
2
$35 Jo Depozit Bonus at Irish Luck Casino
Irish Luck Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $35
Depozitë Minimale: $25 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
3

Filtër

$50 Jo Depozit Bonus at Golden Galaxy Casino
Golden Galaxy Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Golden Galaxy Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazino e krijuar
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Kazno Celular të mëdha
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
€10 Jo Depozit Bonus at Gorilla Casino
Gorilla Casino Cashable Jo Depozit Bonus: €10
Depozitë Minimale: £/$/€ 0 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Ka Novomatiks
€5 Jo Depozit Bonus at GoWild Casino
GoWild Casino Cashable Jo Depozit Bonus: €5
Depozitë Minimale: £/$/€ 0 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
$30 Jo Depozit Bonus at Grand Macao Casino
Grand Macao Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $30
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Max konvertimit £ 1,000.
£5 Jo Depozit Bonus at Green Dog Casino
Green Dog Casino Cashable Jo Depozit Bonus: £5
Depozitë Minimale: £/$/€ 0 Bast: 100xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Mbështetje Njohurish
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
- Jo Depozit Bonus at Jackpot Grand Casino
Jackpot Grand Casino Jo Depozit Bonus: -
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lojra Live të Ofruara
$25 Jo Depozit Bonus at Jackpot Jungle Casino
Jackpot Jungle Casino Jo Depozit Bonus: $25
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 100xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lehtësisht i Navigueshëm
$5 Jo Depozit Bonus at Jackpot Red Casino
Jackpot Red Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $5
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 20xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Dizajni miqësor Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Shume Metoda tërheqjes
$35 Jo Depozit Bonus at Jetwin Casino
Jetwin Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $35
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Përkrahje për Live Cat
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Novomatik Lojra Elektronike
£10 Jo Depozit Bonus at Joyland Casino
Joyland Casino Cashable Jo Depozit Bonus: £10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino Gati Celular
$25 Jo Depozit Bonus at Loco Jungle Casino
Loco Jungle Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $25
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
$35 Jo Depozit Bonus at Lucky 18 Casino
Lucky 18 Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $35
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Pajtueshmëri Celulare
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • 24/7 Live Suport
$20 Jo Depozit Bonus at Lucky Hill Casino
Lucky Hill Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Përkrahje për Live Cat
$9 Jo Depozit Bonus at Max Casino
Max Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $9
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Kazino Gati Celular
$7 Jo Depozit Bonus at Mega Money Games Casino
Mega Money Games Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $7
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 20xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Ekselent për kumar celular
$15 Jo Depozit Bonus at Liberty Bell Casino
Liberty Bell Casino Jo Depozit Bonus: $15
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Pagim i Shpejtë
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
$20 Jo Depozit Bonus at Mission2Game Casino
Mission2Game Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 35xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Mbështetje Njohurish
 • Aventurë Kazino me histori interesante
€12 Jo Depozit Bonus at MisterWinner Casino
MisterWinner Casino Cashable Jo Depozit Bonus: €12
Depozitë Minimale: €25 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • MisterWinner Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
£5 Jo Depozit Bonus at Moobile Games Casino
Moobile Games Casino Jo Depozit Bonus: £5
Depozitë Minimale: £/$/€ 0 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Shtyrje Manuale
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
$50 Jo Depozit Bonus at New Dawn Casino
New Dawn Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 60xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Kazno Celular të mëdha
 • Mbështetje Njohurish
$10 Jo Depozit Bonus at Nexx Edge Casino
Nexx Edge Casino Jo Depozit Bonus: $10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 65x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Nexx Edge Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Novomatik Lojra Elektronike
£5 Jo Depozit Bonus at Northern Lights Casino
Northern Lights Casino Jo Depozit Bonus: £5
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 100x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
$20 Jo Depozit Bonus at OK Online Casino
OK Online Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $20
Depozitë Minimale: £/$/€ 0 Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Dizenjo Miqesore per Celular
$10 Jo Depozit Bonus at PKR Casino
PKR Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • PKR Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
 • Aventurë Kazino me histori interesante
$10 Jo Depozit Bonus at Play to Casino
Play to Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Bastet sportive dhe kazino në një
€5 Jo Depozit Bonus at Play7777 Casino
Play7777 Casino Cashable Jo Depozit Bonus: €5
Depozitë Minimale: £/$/€ 0 Bast: 100x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
£10 Jo Depozit Bonus at Pocket Casino
Pocket Casino Cashable Jo Depozit Bonus: £10
Depozitë Minimale: £/$/€ 0 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
£10 Jo Depozit Bonus at Pocket Fruity Casino
Pocket Fruity Casino Cashable Jo Depozit Bonus: £10
Depozitë Minimale: £/$/€ 0 Bast: 25x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Certifikata e Besimit
 • Baste sportive
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Programi Besnik
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Aventurë Kazino me histori interesante
 • Gati për Celular
€5 Jo Depozit Bonus at Portomaso Casino
Portomaso Casino Jo Depozit Bonus: €5
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Portomaso Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Portomaso Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
£10 Jo Depozit Bonus at Red Queen Casino
Red Queen Casino Jo Depozit Bonus: £10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 75xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Lojra të mëdha Celular
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Mbështetje Njohurish
 • Lojra të drejta i provuar

Kodet e bonusit të kazinove pa depozitë

$35 Jo Depozit Bonus at Irish Luck Casino
Irish Luck Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $35
Depozitë Minimale: $25 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim

Didn't Find the Bonus You Wanted?

Top 3 Jo Depozit Bonus Kazino

$88 Jo Depozit Bonus at 888 Casino
888 Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $88
1
$7 Jo Depozit Bonus at Gratorama Casino
Gratorama Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $7
2
$35 Jo Depozit Bonus at Irish Luck Casino
Irish Luck Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $35
3

You Might Also Like

Welcome

Bonus

Bonus i Mireseardhjes
Go to page

Cashback

Bonus

Bonus i Kthimit të Parave
Go to page

Free Spins

Bonus

Rrotullime Falas
Go to page

High Roller

Bonus

Bonus i Rulotës së Lartë
Go to page

Second Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Dytë
Go to page

Third Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Tretë
Go to page

Match Deposit

Bonus

Bonus Depozitave të Lojës
Go to page

Reload

Bonus

Bonusi Ringarkohet
Go to page

Free Play

Bonus

Luaj Falas
Go to page

Bingo Tickets

Bonus

Bileta Bingo
Go to page

Free Bets

Bonus

Baste Falas
Go to page

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.