sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Kasinote Online Shqipëri 2022

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • MGA
 • Curacao
 • Costa Rica License
 • Isle of Man
 • UKGC
 • Panama
 • Gibraltar
 • AAMS
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • ES License
 • BGC
 • Montenegro License
 • GR License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kasinote Online
  • Best Kasinote Online
  • New Kasinote Online
  Klasifikimi
  Cashable
  200% 5th Deposit Bonus at Melbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 10/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  5th Deposit Bonus: 200% deri në €350 Melbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  Cashable
  50% Bonusi Ringarkohet at Zodiac Bet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 9.99/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në €200 Zodiac Bet Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Shumë Promovime
  Cashable
  200% Deposit Bonus at Richprize Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 9.99/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 200% Richprize Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 9.98/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 100 BetWorld247 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 20 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Kasino e madhe
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Cashable
  $50 Bonus i Mireseardhjes at Phoenician Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $50 deri në 50% Phoenician Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $50 Depozita Minimale
  30xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Kazino Celular
  • Siguruar me SSL kod
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Tërheqjet e Castit
  100% Free Bet at BetClic Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Free Bet: 100% deri në €100 BetClic Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  No Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Licencat me bazë të BE-së
  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino Fantastike Live
  • Promovimet javore për të kërkuar
  • Gati për Celular
  Cashable
  $1000 Bonus i Mireseardhjes at Sports Interaction Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 250% Sports Interaction Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  Kahnawake Kahnawake Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Lojra Live të Ofruara
  • Funksion Live Chat
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  €500 Bonus i Mireseardhjes at BetPlay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% BetPlay Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
  • BetPlay Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Certifikata e Besimit
  • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - BetPlay Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
  Cashable
  €400 Bonus i Mireseardhjes at Titan Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €400 deri në 100% Titan Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $30 Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Siguruar me SSL kod
  • Provoni lojra falas
  • Titan Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Kazino Celular përfshira
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Pagesat e shpejta
  Party Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Party Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Kazno Celular të mëdha
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
  • Mbështetje Njohurish
  • Kazino Fantastike Live
  Cashable
  $50 Bonuset tjera at Irish Luck Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonuset tjera: $50 Irish Luck Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Online Që nga 2008
  • Kazino Celulare më të mira
  • Siguruar me SSL kod
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Program VIP Besnik
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  Cashable
  100 Bonus i Mireseardhjes at Prime Scratch Cards Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100 Prime Scratch Cards Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  35x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Kazino Celular
  • Siguruar me SSL kod
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Sbobet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 9.98/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% Sbobet Casino
  Rishikim
  MYR200 Depozita Minimale
  18x Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Certifikata e Besimit
  • Kazino Online më të mira
  • Lojra Live të Ofruara
  • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
  • Funksion Live Chat
  • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Kazno Celular të mëdha
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Tipwin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 9.97/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100 Tipwin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  5x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  100 FS Wednesday Bonus at MyWin24 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 9.97/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Wednesday Bonus: 100 FS MyWin24 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 25 Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Shumë Promovime
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • NetEnt Kazino Live
  • Shpërblim i Sistemit
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  • Bibliotekë e madhe e lojrave
  Cashable
  100% Deposit Bonus at Efbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 9.96/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 100% deri në €100 Efbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €5 Depozita Minimale
  2x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Dizajni miqësor Celular
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  KirolBet Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme KirolBet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Dizajni miqësor Celular
  • Baste sportive
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Jo Limite në Tërheqje
  Cashable
  5% Bonus i Kthimit të Parave at SlotsN Bets Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Kthimit të Parave: 5% deri në €2000 SlotsN Bets Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  5x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  Cashable
  250% Bonus Depozitave i Tretë at 9Winz Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 250% deri në 200 000 INR 9Winz Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  500 INR Depozita Minimale
  30x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Optimizuar për Celular
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Baste sportive
  • Lojra Live të Ofruara
  €250 Bonus i Mireseardhjes at Almighty Vikings Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 150% Almighty Vikings Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Pikat e besnikërisë
  • Kazino e re 2022
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Almighty Vikings Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  Cashable
  0,2 Bonus i Kthimit të Parave at Winbig 21 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Kthimit të Parave: 0,2 deri në 20% Winbig 21 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
  • Nuk kërkohet llogari
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  Cashable
  $4000 Bonus i Mireseardhjes at Grand Parker Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $4000 deri në 400% Grand Parker Casino
  Rishikim
  $21 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Kasino e madhe
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Krenohet A App tunelit
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
  Cashable
  £20 Bonuset tjera at Caesars Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonuset tjera: £20 deri në £20 Caesars Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £20 Depozita Minimale
  Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Në krye të lojrave kryesore
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Licenca UK
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.
  Cashable
  70% Bonus Depozitave i Tretë at LotaPlay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 70% deri në €700 LotaPlay Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €100 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Lojrat Scratchcard
  • RNG Certifikuar
  • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
  • LotaPlay Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Bonuset e mira
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Cashable
  €200 Bonus i Mireseardhjes at LuckyWinSlots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% LuckyWinSlots Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  50x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Siguruar me SSL kod
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Kazno Celular të mëdha
  • Software provuara te drejta
  Cashable
  - Rrotullime Falas at Fortune Frenzy Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: - deri në 50 Fortune Frenzy Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £20 Depozita Minimale
  20xb Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Lojrat Scratchcard
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Fortune Frenzy Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  • Kazino Fantastike Live
  Cashable
  $50 Bonus i Mireseardhjes at Gamebookers Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $50 deri në 100% Gamebookers Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  60x(d+b) Bast
  Gibraltar Gibraltar Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Gamebookers Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
  • Kazno Celular të mëdha
  Cashable
  108 Rrotullime Falas at Spin Genie Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 108 Spin Genie Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  Bast
  Alderney Alderney Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Funksion Live Chat
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  Cashable
  $250 Bonus i Mireseardhjes at VIP Casino CA
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $250 deri në 100% VIP Casino CA
  Rishikim
  Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  Kahnawake Kahnawake Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Kazino Gati Celular
  • Kazino Fantastike Live
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at IWCasino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% IWCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  30xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Dizajni miqësor Celular
  • Program Fitimprurës VIP
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Kazino e krijuar
  • Licenca UK
  • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.