sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Kasinote Online Shqipëri 2022

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kasinote Online
  • Best Kasinote Online
  • New Kasinote Online
  Klasifikimi
  Cashable
  100% Match bonus at Golden Euro Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Match bonus: 100% deri në EUR 500 Golden Euro Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  60x Bast
  Antigua Antigua Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Nisur në 2022
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
  • 24/7 Live Suport

  Lojërat e Lejuara

  Miami Jackpots Reel Time Gaming
  Cashable
  $100 Bonus i Mireseardhjes at Colosseum Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Colosseum Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  Kahnawake Kahnawake Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • RNG Certifikuar
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Live Chat në dispozicion
  • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
  Cashable
  €400 Bonus i Mireseardhjes at InterCasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €400 deri në 200% InterCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  Cashable
  €200 Bonus Depozitave i Dytë at Euro Palace Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: €200 deri në 100% Euro Palace Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  50xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Kazino e krijuar
  • Kazino Gati Celular
  • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  Cashable
  $100 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Country Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Vegas Country Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  Kahnawake Kahnawake Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Siguruar me SSL kod
  • Dizajni miqësor Celular
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Programi Besnik
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  Cashable
  50% Bonusi Ringarkohet at Magic Red Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në € 100 Magic Red Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 50 Depozita Minimale
  35x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Themeluar në 2014, Magic Red Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
  • Nuk kërkohet llogari
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  • Mbështetje Njohurish
  • Promovimet javore për të kërkuar
  Cashable
  $88 Bonus i Mireseardhjes at M88 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $88 deri në 208% M88 Casino
  Rishikim
  $10 Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  Pagcor Pagcor Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • 24/7 Live Cat
  • Kasino e madhe
  • Ne dispozicion pa instalim
  • RNG Certifikuar
  • Program VIP
  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
  • Ekselent për kumar celular
  Cashable
  €200 Bonus i Mireseardhjes at Optibet.lv Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Optibet.lv Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  LV License LV License Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Optimizuar për Celular
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Siguruar me SSL kod
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
  • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
  • Kazino Fantastike Live
  Cashable
  $100 Bonus i Mireseardhjes at Betchan Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Betchan Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  40xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Kazino Celulare më të mira
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  Cashable
  €200 3rd Deposit Bonus at 21 Dukes Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  3rd Deposit Bonus: €200 deri në 200% 21 Dukes Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
  • Nisur në 2022
  • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  Cashable
  60 FS Rrotullime Falas at Big Dollar Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 60 FS deri në $ 100 Big Dollar Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $ 20 Depozita Minimale
  60x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
  • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • RNG Certifikuar
  • Kazino e re 2022

  Lojërat e Lejuara

  Gems n Jewels Genii
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at FavBet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100 FavBet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  No Bast
  КРАИЛ КРАИЛ Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Përdor kodin SSL
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Krenohet A App tunelit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • FavBet Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Cashable
  $50 Bonus i Mireseardhjes at Phoenician Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $50 deri në 50% Phoenician Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $50 Depozita Minimale
  30xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Kazino Celular
  • Siguruar me SSL kod
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Tërheqjet e Castit
  Cashable
  50% 2nd Deposit Bonus at Casino Tropez
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  2nd Deposit Bonus: 50% deri në € 200 Casino Tropez
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 20 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • RNG Certifikuar
  • Casino Tropez kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  €50 Bonus i Mireseardhjes at Bets10 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 100% Bets10 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  25xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Pagim i Shpejtë
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Bets10 Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Bets10 Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Live LojëratKazino
  Cashable
  € 10 Jo Depozit Bonus at Lapalingo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Jo Depozit Bonus: € 10 deri në € 100 Lapalingo Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  0 Depozita Minimale
  75x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Ekselent për kumar celular
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Doxxbet Casino
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Doxxbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Një Casino e re në 2022
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Certifikata e Besimit
  • Kazino Celular përfshira
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  • 24/7 Live Suport
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at Vbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Vbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  35xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Pikat e besnikërisë
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Lojra të mëdha Celular
  • Kazino e re 2022
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  Cashable
  €500 Bonus i Mireseardhjes at BetPlay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% BetPlay Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
  • BetPlay Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Certifikata e Besimit
  • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - BetPlay Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
  Cashable
  1500 Bonus i Mireseardhjes at All Slots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 1500 deri në €1500 All Slots Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  50x Bast
  SE license SE license Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • 24/7 Live Cat
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Optimizuar për Celular
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Poker Turne të mëdha
  • Ka Live Lojëra Kazino
  Cashable
  5% Bonusi Ringarkohet at Dafabet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonusi Ringarkohet: 5% deri në RM200 Dafabet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  RM100 Depozita Minimale
  5x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
  • Baste sportive
  • Opt-në e nevojshme.
  • Ekselent për kumar celular
  • Max konvertimit £ 1,000.
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Cashable
  124% Bonus i Mireseardhjes at 24Bettle Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 124% deri në € 240 24Bettle Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 10 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Krenohet A App tunelit
  • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
  • Pagim i Shpejtë
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Baste sportive
  • Uk Kumar License
  Cashable
  €400 Bonus i Mireseardhjes at Silver Sands Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €400 deri në 100% Silver Sands Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Kahnawake Kahnawake Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Opt-në e nevojshme.
  • Licenca UK
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  • Gati për Celular
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at EuroKing Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €25 EuroKing Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
  • Siguruar me SSL kod
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  • Xhekpote Progresive
  • Mbështetje Njohurish
  • Website optimizuar për Celular

  Lojërat e Lejuara

  Ninja Master SkillOnNet
  Cashable
  $7 Jo Depozit Bonus at Gratorama Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Jo Depozit Bonus: $7 deri në $200 Gratorama Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  30xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Baste sportive
  • Licenca UK
  • Shtyrje Manuale
  • Gratorama Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Përkrahje për Live Cat
  • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
  Cashable
  100% 3rd Deposit Bonus at Betmotion Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  3rd Deposit Bonus: 100% deri në $50 Betmotion Casino
  Rishikim
  $5 Depozita Minimale
  5x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Kazino e krijuar
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Licenca UK
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Ekselent për kumar celular
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  Cashable
  300% Match bonus at Golden Lion Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Match bonus: 300% Golden Lion Casino
  Rishikim
  $25 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  - Bonus i Kthimit të Parave at Jackpot Mobile Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Kthimit të Parave: - deri në 20% Jackpot Mobile Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £50 Depozita Minimale
  Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Lojra të mëdha Celular
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Shpërblim i Sistemit
  100% Free Bet at BetClic Casino
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Free Bet: 100% deri në €100 BetClic Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  No Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Licencat me bazë të BE-së
  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino Fantastike Live
  • Promovimet javore për të kërkuar
  • Gati për Celular
  Cashable
  25 FS Rrotullime Falas at EUcasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 FS EUcasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  60x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Në krye të lojrave kryesore
  • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

  Lojërat e Lejuara

  Wild Crystal Arrows SkillOnNet

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.