sq
sq en

1Bet Casino Rishikim

1Bet Casino review
1Bet Casino

Vlerësimi i Kazinosë

1Bet Casino review
1Bet Casino Përditësuar së Fundmi: 05/05/2021 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
Not Stated

Depozita Minimale

10 000 EUR per week

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë

Screenshot-e të 1Bet Casino

Kasino Online 1Bet Casino Merr bonus 1Bet Casino Hyr në Kazinonë 1Bet
Pronar

Bellona N.V. Casinos

Data e krijimit

2011

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

1Bet Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, GameArt, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Pragmatic Play, Quickspin, Real Time Gaming, Thunderkick, 2 By 2 Gaming, Amatic Industries, Betgames, Booming Games, EvoPlay, GamesOS/CTXM, Habanero, Lightning Box, LuckyStreak, Rabcat, Red Tiger Gaming, Wazdan, Kalamba Games, Skillzzgaming, Spinomenal, Golden Hero, TVbet, Snowborn Games, Givme Games, Half Pixel. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në 1Bet Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Solo
 • Laser
 • Maestro
 • Netpay
 • GiroPay
 • Diners Club International
 • Neteller 1-Pay
Koha e pagesës

ewallets

24-72 hours

karta krediti / debiti

2-5 days

transferta bankare

7-9 days

çek

Nuk ofrohet

koha e pritjes

0-24 hours
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.1bet.com

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të 1Bet Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në 1Bet Casino

100% Bonus i Mireseardhjes at 1Bet Casino
1Bet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Krenohet A App tunelit
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
100% Bonus i Mireseardhjes at 1Bet Casino
1Bet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: 10 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licenca UK
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Rulo të Larta VIP Klub

Bonuset me Depozitë në 1Bet Casino

120% Bonusi Ringarkohet at 1Bet Casino
1Bet Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: 120%
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino Online më të mira
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
150% Casino Bonus at 1Bet Casino
1Bet Casino Cashable Casino Bonus: 150%
Depozitë Minimale: €/$/£ 20 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumë Promovime
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.