1x2Plus Kazino Rishikimi

review
1x2Plus Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.1x2plus.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: NetEnt Portomaso Gaming
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros
Liçensë: Curacao
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card
Koha e pagesës: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 3-5 days
Tërheqje maksimale: 5000 EUR per week
Data e krijimit: 2015
Pronar: Qualibou Solutions N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Opsion per Lojrat Online
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Siguruar me SSL kod

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

1x2Plus Casino është themeluar në vitin 2015

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

1x2Plus Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si NetEnt, Portomaso Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e 1x2Plus Casino të disponueshëm

 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Siguruar me SSL kod
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Gati për Celular
1x2Plus Casino
30xbBast
welcome3Kodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Certifikata e Besimit
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Live Chat në dispozicion
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
1x2Plus Casino
30xbBast
welcome2Kodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Kazino Online më të mira
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
1x2Plus Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • RNG Certifikuar
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino e re 2019
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
1x2Plus Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Përdor kodin SSL
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Përkrahje për Live Cat
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
1x2Plus Casino
30xbBast
welcome1Kodi Bonusit
€10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.