sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

1xBet Casino Rishikim

1xBet Casino Rishikim
1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
5 Bonuses available in August 2022

BlacklistedOur affiliate partnership has been terminated

Find Better Casino
1xBet Casino Rishikim
1xBet Casino Përditësuar së Fundmi: 04/29/2022 ShqipëriE disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
€1

Depozita Minimale

No Limits

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Live Cat
 • Bonus pa Pagesë
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Provoni lojra falas
 • Dizajni miqësor Celular
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Nisur në 2019

Screenshot-e të 1xBet Casino

Kasino Online 1xBet Casino Merr bonus 1xBet Casino Hyr në Kazinonë 1xBet
Pronar

1XCorp N.V.

Data e krijimit

2011

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

1xBet Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Betsoft, Elk Studios, Endorphina, GameArt, iSoftBet, Leander Games, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Playson, Rival, Amatic Industries, Booming Games, EvoPlay, Felix Gaming, Habanero, Lightning Box, Noble Gaming, OMI Gaming, PariPlay, Red Rake Gaming, Tom Horn Gaming, Wazdan, ZEUS PLAY, Apollo Games, Betixon, Booongo, CT, EGT, Fugaso, IronDog, KA Gaming, Mobilots, ReelNRG, Spadegaming, Spinomenal, ZITRO. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në 1xBet Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Fast Bank Transfer
 • Entropay
 • Boleto
 • Santander
 • HSBC
 • Maestro
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • ATM Online
 • Carte Bleue
 • MyCitadel
 • Paybox
 • Postepay
 • Rapida
 • Przelewy24
 • iDEAL
 • Sofortuberwaisung
 • Nordea
 • EPS
 • Abaqoos
 • eKonto
 • CartaSi
 • ePay.bg
 • Ticket Premium
 • Euteller
 • Lobanet
 • Neosurf
 • Teleingreso
 • Multibanco
 • DineroMail
 • QIWI
 • Todito Cash
 • Trustly
 • BankLink
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • TrustPay
 • PAGOFACIL
 • Instant Banking
 • Skrill 1-Tap
 • Boku
 • Prepaid Cards
 • Yandex Money
 • Wallet One
 • Alfa Click
 • Sberbank Online
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Payeer
 • Quick Pay
 • AstroPay Direct
 • MoneySafe
 • Perfect Money
 • Privat24
 • Mobile payments Beeline
 • Megafone
 • Svyazno
 • ePay
 • Sepa
 • Redpagos (by Neteller)
 • Webpay (by Neteller)
 • china union pay
 • oxxo
 • PayKwik
 • PayKasa
 • Vimo Wallet
 • Otopay
 • WeChat Pay
 • Tele2
 • UTEL
 • Paysec THB
 • EasyPay
 • Moneta.ru
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Fast Bank Transfer
 • Entropay
 • EcoPayz
 • ATM Online
 • QIWI
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Wallet One
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Privat24
 • Sepa
 • Vimo Wallet
 • Otopay
 • Tele2
 • UTEL
 • EasyPay
 • UnionPay
 • BPay
 • Moneta.ru
 • Beeline
 • Megafon
 • LifeCell
 • ECOBANQ
 • Help2Pay
Koha e pagesës

ewallets

0-24 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

1-5 days

çek

not offered

koha e pritjes

24-48 hours
Kazino Software
 • 1x2Gaming
 • Betsoft
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • GameArt
 • iSoftBet
 • Leander Games
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Rival
 • Amatic Industries
 • Booming Games
 • EvoPlay
 • Felix Gaming
 • Habanero
 • Lightning Box
 • Noble Gaming
 • OMI Gaming
 • PariPlay
 • Red Rake Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • Wazdan
 • ZEUS PLAY
 • Apollo Games
 • Betixon
 • Booongo
 • CT
 • EGT
 • Fugaso
 • IronDog
 • KA Gaming
 • Mobilots
 • ReelNRG
 • Spadegaming
 • Spinomenal
 • ZITRO
Kontakte

Faqja e internetit

http://1xbet.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

support phone: 0 800 501 993

Vlerësimet e Lojtarëve të 1xBet Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në 1xBet Casino

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

€100 Bonus i Mireseardhjes at 1xBet Casino

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% 1xBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
5x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

100% Bonus i Mireseardhjes at 1xBet Casino

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €300 1xBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
х35 Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Krenohet A App tunelit

Bonuset me Depozitë në 1xBet Casino

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

50% 2nd Deposit Bonus at 1xBet Casino

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
2nd Deposit Bonus: 50% deri në €350 1xBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€15 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Pikat e besnikërisë

Lojërat e Lejuara

Legend of Cleopatra Playson

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

25% 3rd Deposit Bonus at 1xBet Casino

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
3rd Deposit Bonus: 25% deri në €400 1xBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€15 Depozita Minimale
х35 Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Optimizuar për Celular
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

25% 4th Deposit Bonus at 1xBet Casino

1xBet Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
4th Deposit Bonus: 25% deri në €450 1xBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€15 Depozita Minimale
х35 Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Pikat e besnikërisë
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.