sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Kasinote Online Shqipëri 2022

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • MGA
 • Curacao
 • Costa Rica License
 • Isle of Man
 • UKGC
 • Panama
 • Gibraltar
 • AAMS
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • ES License
 • BGC
 • Montenegro License
 • GR License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kasinote Online
  • Best Kasinote Online
  • New Kasinote Online
  Klasifikimi
  Paris Vegas Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Paris Vegas Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
  • Siguruar me SSL kod
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • 100% Bilanci Përforcues
  • Kazino e re 2022
  • Vendos baste €5 për raund
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Paris Vegas Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Betreels Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në £200 Betreels Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £20 Depozita Minimale
  50x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Lojrat Xhekpot
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • 24 Orë Koha e Tërheqjes
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  • Bonuset e mira
  • 24/7 Live Suport
  Cashable
  £50 Bonus i Mireseardhjes at Sapphire Rooms
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 200% Sapphire Rooms
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  40x(d+b) Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Siguruar me SSL kod
  • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Lojëra Me Xhekpote progresive
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Kazino e shkëlqyer live
  Cashable
  €200 Bonus i Mireseardhjes at BetFlag Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% BetFlag Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  50x Bast
  AAMS AAMS Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Opsion per Lojrat Online
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Scratchcard
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  Cashable
  40 Deposit Bonus at Bet4Joy Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 40 deri në €40 Bet4Joy Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Opsion per Lojrat Online
  • Provoni lojra falas
  • Program Fitimprurës VIP
  • Licenca UK
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  Betclic.it Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Betclic.it Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
  • Betclic.it Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Licenca UK
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Lojra Live të Ofruara
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Cashable
  €250 Bonus i Mireseardhjes at Magic Star Live Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 300% Magic Star Live Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  42x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus pa Pagesë
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Uk Kumar License
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Kazino Online më të mira
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Slingo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100 Slingo Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  30x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Certifikata e Besimit
  • Lojra të mëdha Celular
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Tërheqjet e Castit
  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  $1000 Bonus i Mireseardhjes at Casino Hermes
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 400% Casino Hermes
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Dizajni miqësor Celular
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Bonuset e mira
  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  William Hill Vegas
  Vlerësuar: 10/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme William Hill Vegas
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Krenohet A App tunelit
  • NetEnt Kazino Live
  • Xhekpote Progresive
  • Mbështetje Njohurish
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  5000sek Bonus i Mireseardhjes at Sverige Kronan Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 5000sek deri në 100% Sverige Kronan Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Program Fitimprurës VIP
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  • Ekselent për kumar celular
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  Cashable
  €25 Bonus i Mireseardhjes at Betser Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €25 deri në 100% Betser Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  40xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Siguruar me SSL kod
  • Betser Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Betser Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Nuk kërkohet llogari
  Cashable
  €400 Bonus i Mireseardhjes at BetRally Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €400 deri në 200% BetRally Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  40x(d+b) Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Kazino e re 2022
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Software provuara te drejta
  Cashable
  25% Wednesday Deposit Bonus at BigBang Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Wednesday Deposit Bonus: 25% deri në €100 BigBang Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  30x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2022
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Dizajni miqësor Celular
  • Uk Kumar License
  • NetEnt Kazino Live
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • 24 Orë Koha e Tërheqjes
  Cashable
  2000sek Bonus i Mireseardhjes at Sverige Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 2000sek deri në 200% Sverige Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  100 SEK Depozita Minimale
  40xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Themeluar në 2015, Sverige Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Vendos baste €5 për raund
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Sistemi Besnik & Shpërblime
  Cashable
  €150 Bonus i Mireseardhjes at Luck Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% Luck Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  40x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Opsion per Lojrat Online
  • Siguruar me SSL kod
  • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
  • Xhekpote Progresive
  • Filloni nga 10 €
  • Lojra të drejta i provuar
  Cashable
  £150 Bonus i Mireseardhjes at Bet&Move Mobile Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £150 deri në 100% Bet&Move Mobile Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  No minimum Depozita Minimale
  50xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Përkrahje për Live Cat
  • Kazino Gati Celular
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  • Shpërblim i Sistemit
  Cashable
  €150 Bonus i Mireseardhjes at Ikibu Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% Ikibu Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  45xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Kazino Celular
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
  • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  Cashable
  €500 Bonus i Mireseardhjes at Suomi Vegas Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% Suomi Vegas Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Licenca UK
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • 24/7 Live Suport
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Gati për Celular
  Championsbet Casino
  Vlerësuar: 9.96/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Championsbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Lojra Live të Ofruara
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Cashable
  50% Bonus Depozitave i Tretë at Suomi automatti Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €100 Suomi automatti Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  50x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Licencat me bazë të BE-së
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Dizajni miqësor Celular
  • Lojra Live të Ofruara
  • Lojrat Xhekpot
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Gold Spins Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 100% Gold Spins Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £20 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Gold Spins Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Lojra të mëdha Celular
  • 100% Bilanci Përforcues
  • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
  • Live Chat në dispozicion
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Cashable
  €50 Bonus i Mireseardhjes at Fetbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 100% Fetbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  35xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • RNG Certifikuar
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Lojra të mëdha Celular
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Poker Turne të mëdha
  • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
  • Vlera të Larta Promovimet
  Cashable
  €200 Bonus i Mireseardhjes at Intragame Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 200% Intragame Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Siguruar me SSL kod
  • Nisur në 2022
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Nuk kërkohet llogari
  • 24/7 Live Suport
  • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
  • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
  • Gati për Celular
  Cashable
  £500 Bonus i Mireseardhjes at Bets Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £500 deri në 100% Bets Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Shume Metoda tërheqjes
  • Ekselent për kumar celular
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Vlera të Larta Promovimet
  • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
  Cashable
  $222 Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Red Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $222 deri në 100% Jackpot Red Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Dizajni miqësor Celular
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Licenca UK
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Poker Turne të mëdha
  • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
  • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
  Cashable
  €200 Bonus i Mireseardhjes at MrStar Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% MrStar Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $10 Depozita Minimale
  40x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
  • Certifikata e Besimit
  • Lojra të mëdha Celular
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
  • MrStar Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Përkrahje për Live Cat
  Euro Play Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Euro Play Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Punon në xhekpote progresive!
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Baste sportive
  • Euro Play Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Gati për Celular
  Cashable
  $311 Bonus i Mireseardhjes at One Club Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $311 deri në 250% One Club Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  40xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2022
  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Dizajni miqësor Celular
  • Uk Kumar License
  • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  • Ka Novomatiks
  Cashable
  $500 Bonus i Mireseardhjes at Lucky Time Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Lucky Time Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  30xb Bast
  Panama Panama Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Kazino Celular
  • Pikat e besnikërisë
  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Aventurë Kazino me histori interesante

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.