sq
sq en

Kasinote Online Shqipëri 2021

Filtër

$1000 Bonus Depozitave i Dytë at Casino Hermes
Casino Hermes Bonus Depozitave i Dytë: $1000
Depozitë Minimale: $25 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajni miqësor Celular
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Bonuset e mira
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
75% Bonusi Ringarkohet at Drake Casino
Drake Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: 75%
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: WIN75
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2021
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Certifikata e Besimit
 • Program VIP Besnik
 • Ekselent për kumar celular
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
400% Bonus i Mireseardhjes at 77 Jackpot Casino
77 Jackpot Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 400%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x Skadon Më: 12/31/2022 Kodi Bonusit: welcome1
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Uk Kumar License
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Kazino Celular përfshira
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Funksion Live Chat
 • Më i larti Albania Kazino Online
$80 Bonusi Ringarkohet at Wonclub Casino
Wonclub Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: $80
Depozitë Minimale: $10 Bast: 20xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Bonus pa Pagesë
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Lojra të mëdha Celular
 • Themeluar në 2010, Wonclub Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
1000mbtc Bonusi Ringarkohet at VegasCasino.io
VegasCasino.io Cashable Bonusi Ringarkohet: 1000mbtc
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Xhekpote Progresive
 • Mbështetje Njohurish
 • Website optimizuar për Celular
€300 Bonus Depozitave të Lojës at Casino Ventura
Casino Ventura Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €300
Depozitë Minimale: €20 Bast: 20x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kazino Online më të mira
 • Nuk kërkohet llogari
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast
$150 Bonus i Mireseardhjes at Cabaret Club Casino
Cabaret Club Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $150
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lojrat Xhekpot
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • 24/7 Live Suport
 • Tërheqjet e Castit
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
$600 Bonus Depozitave të Lojës at Wild Jack Casino
Wild Jack Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $600
Depozitë Minimale: $25 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licenca UK
 • Turne në Lojra
 • Program VIP
 • Ekselent për kumar celular
 • Xhekpote Progresive
 • Wild Jack Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Përkrahje për Live Cat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.