sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Kasinote Online Shqipëri 2022

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kasinote Online
  • Best Kasinote Online
  • New Kasinote Online
  Klasifikimi
  Cashable
  100% 4th Deposit Bonus at Syndicate Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.44/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  4th Deposit Bonus: 100% deri në €225 Syndicate Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Optimizuar për Celular
  • Ofruesve të ndryshme Software

  Lojërat e Lejuara

  Lucky Angler NetEnt Devils Delight NetEnt Eggomatic NetEnt 300 Shields NextGen Gaming Castle Builder II Rabcat Castle Builder Rabcat 1429 Uncharted Seas Thunderkick
  Cashable
  200% Deposit Bonus at Vegas Casino Online
  Cashable
  Vlerësuar: 6.44/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 200% deri në $1000 Vegas Casino Online
  Rishikim
  $25 Depozita Minimale
  40x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Licencat me bazë të BE-së
  • NetEnt Kazino Live
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  • Pagesat e shpejta
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Cashable
  400% Bonus i Mireseardhjes at mBit Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.44/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në 400% mBit Casino
  Rishikim
  10 mBTC Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Program Fitimprurës VIP
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Licenca UK
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at VDCasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 1000 TL VDCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  100 TL Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Lojra Live të Ofruara
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Cashable
  35% Weekend Deposit Bonus at Betrebels Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Weekend Deposit Bonus: 35% deri në €100 Betrebels Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  45x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Lojra Live të Ofruara
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  50 Bonus i Mireseardhjes at MONOPOLY Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 50 deri në £50 MONOPOLY Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  No Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Lojra Live të Ofruara
  • Jo Limite në Tërheqje
  Cashable
  50 Bonus i Mireseardhjes at UK Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 50 deri në £50 UK Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  75x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Licenca UK
  • Dhoma e Kazinosë Live
  Cashable
  £20 Bonus i Mireseardhjes at Grosvenor Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £20 deri në 100% Grosvenor Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £20 Depozita Minimale
  5xb Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • RNG Certifikuar
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
  • 24/7 Live Suport
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Cashable
  200% 3rd Deposit Bonus at OnlineCasino Deutschland
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  3rd Deposit Bonus: 200% deri në €400 OnlineCasino Deutschland
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  35x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Shumë Promovime
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Poker Turne të mëdha
  • Përkrahje për Live Cat
  Exclusive for CBF users Cashable
  €225 Bonus i Mireseardhjes at bwin Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €225 deri në 100% bwin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2022
  • Siguruar me SSL kod
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  Cashable
  £/€ 50 Bonus i Mireseardhjes at Ladbrokes Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £/€ 50 deri në £/€ 50 Ladbrokes Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £/€ 10 Depozita Minimale
  40x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Më e madhe Kazino Celular
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Program Fitimprurës VIP
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
  • Kazino e re 2022
  • Software provuara te drejta
  Paddy Power Casino
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Paddy Power Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • 24/7 Live Cat
  • Online Që nga 2004
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at Lucky Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 200% Lucky Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Metoda të shumta Depozitave
  • Kazino Celulare më të mira
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • $name have scrapped wagering requirements in full, with no max win! kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  Cashable
  $100 Bonusi Ringarkohet at Mega Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonusi Ringarkohet: $100 deri në 100% Mega Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Novomatik Lojra Elektronike
  Cashable
  £250 Bonus i Mireseardhjes at Novibet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £250 deri në 100% Novibet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  GR License GR License Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino Celulare më të mira
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Uk Kumar License
  • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Live LojëratKazino
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Cashable
  50% Deposit Bonus at IceBet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 50% IceBet Casino
  Rishikim
  EUR 150 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • E thjeshtë në përdorim
  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  Cashable
  50% Deposit Bonus at Winstoria Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 50% Winstoria Casino
  Rishikim
  EUR 150 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Funksion Live Chat
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  Cashable
  100 FS Bonus i Mireseardhjes at Crashino Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100 FS Crashino Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $ 10 Depozita Minimale
  40x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • E thjeshtë në përdorim
  • ambient miqësor dhe argëtues
  • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  Cashable
  50 % 3rd Deposit Bonus at FoggyStar Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  3rd Deposit Bonus: 50 % deri në BTC 1 FoggyStar Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  USDT 20 Depozita Minimale
  25x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Pagim i Shpejtë
  • Live LojëratKazino
  • E thjeshtë në përdorim
  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  Cashable
  50% 3rd Deposit Bonus at BlueLeo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  3rd Deposit Bonus: 50% deri në $ 250 BlueLeo Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $ 10 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  • Optimizuar për Lojën Mobile
  • Chat live
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  • E thjeshtë për ta kontaktuar

  Lojërat e Lejuara

  Book of Darkness Betsoft
  Cashable
  200% Deposit Bonus at Bitdreams Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 200% deri në EUR 100 Bitdreams Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Shumë elektronike
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Opsione të mira pagese
  WildCoins Casino
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme WildCoins Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino Online më të mira
  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
  • Lojra të Tipit Vegas
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
  75 FS Friday Deposit Bonus at Cleopatra Casino
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Friday Deposit Bonus: 75 FS deri në 75 FS Cleopatra Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at BitDice Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në BTC 1 BitDice Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $ 10 Depozita Minimale
  25x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojrat Kazino më të mira
  • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  Cashable
  50% 4th Deposit Bonus at Ricky Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  4th Deposit Bonus: 50% deri në €150 Ricky Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €50 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Live LojëratKazino
  • Kazino Gati Celular
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici

  Lojërat e Lejuara

  All Lucky Clovers BGAMING
  Exclusive for CBF users Cashable
  50FS Rrotullime Falas at Cat Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50FS Cat Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Programi Besnik
  • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

  Lojërat e Lejuara

  Book of Sun Booongo
  Cashable
  50% Sunday Deposit Bonus at Casitsu Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Sunday Deposit Bonus: 50% deri në €/$100 Casitsu Casino
  Rishikim
  €/$20 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Bonuset e mira

  Lojërat e Lejuara

  Yak Yeti and Roll Betsoft
  Cashable
  123% Bonus i Mireseardhjes at ArcaneBet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 123% deri në CAD 70 ArcaneBet Casino
  Rishikim
  CAD 15 Depozita Minimale
  17.5x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Baste sportive
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  50% Monday Deposit Bonus at GoodMan Casino
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Monday Deposit Bonus: 50% deri në €100 GoodMan Casino
  Rishikim
  €50 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  Cashable
  50% Bonusi Ringarkohet at Yoju Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në EUR 200 Yoju Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 40 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.