sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Kasinote Online Shqipëri 2022

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • MGA
 • Curacao
 • Costa Rica License
 • Isle of Man
 • UKGC
 • Panama
 • Gibraltar
 • AAMS
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • ES License
 • BGC
 • Montenegro License
 • GR License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kasinote Online
  • Best Kasinote Online
  • New Kasinote Online
  Klasifikimi
  Cashable
  $100 Bonus i Mireseardhjes at Casino Fantasy
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Casino Fantasy
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pikat e besnikërisë
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • 24/7 Live Suport
  • Gati për Celular
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at ahaCasino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 200% ahaCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  45x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Ekselent për kumar celular
  • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
  • Filloni nga 10 €
  • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
  • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
  Cashable
  $777 Bonus i Mireseardhjes at Pantasia Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $777 deri në 100% Pantasia Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  25xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Krenohet A App tunelit
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Ka Novomatiks
  Cashable
  £125 Bonus i Mireseardhjes at Online Games Lounge
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £125 deri në 100% Online Games Lounge
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Uk Kumar License
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
  • Funksion Live Chat
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
  BetGuardian Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme BetGuardian Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Nisur në 2022
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Në dispozicion në Celular
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  $100 Bonusi Ringarkohet at Carbon Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonusi Ringarkohet: $100 deri në 20% Carbon Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  35x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Kasino e madhe
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Optimizuar për Celular
  • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Huge Slots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 100% Huge Slots Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Siguruar me SSL kod
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • Lojra të mëdha Celular
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
  • Kazino e shkëlqyer live
  Cashable
  $150 Bonus i Mireseardhjes at Betspace Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $150 deri në 100% Betspace Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Dizajni miqësor Celular
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Opt-në e nevojshme.
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Vendos baste €5 për raund
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  Cashable
  €250 Bonus i Mireseardhjes at IconicBet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% IconicBet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Uk Kumar License
  • IconicBet Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Live Chat në dispozicion
  • Novomatik Lojra Elektronike
  Cashable
  €1 500 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Play Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €1 500 deri në 100% Vegas Play Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  20xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2022
  • 24/7 Live Cat
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Cashable
  $150 Bonus i Mireseardhjes at Club Vegas USA
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $150 deri në 300% Club Vegas USA
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Certifikata e Besimit
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Kazino Gati Celular
  Cashable
  80 Rrotullime Falas at Wild Jackpots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 80 deri në 8000% Wild Jackpots Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  40x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Licenca UK
  • Kazno Celular të mëdha
  • Lojra të Tipit Vegas
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Cashable
  $200 Bonus i Mireseardhjes at MonacoAces Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% MonacoAces Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $30 Depozita Minimale
  35xb Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Certifikata e Besimit
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
  Cashable
  €800 Bonus i Mireseardhjes at Casino For Me
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €800 deri në 400% Casino For Me
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  50xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Në krye të lojrave kryesore
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • 24/7 Live Suport
  Cashable
  30 Bonus i Mireseardhjes at Starspins Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 30 Starspins Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  $200 Bonus Depozitave i Dytë at King Solomons Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: $200 deri në 200% King Solomons Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus pa Pagesë
  • Krenohet A App tunelit
  • Lojrat Scratchcard
  • Xhekpote Progresive
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Përkrahje për Live Cat
  Cashable
  €450 Bonus i Mireseardhjes at Monte Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €450 deri në 150% Monte Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Program VIP Besnik
  • Monte Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
  Play to Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Play to Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Metoda të shumta Depozitave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Siguruar me SSL kod
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Në dispozicion në Celular
  • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  Cashable
  $250 Bonus i Mireseardhjes at RoadHouse Reels Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $250 deri në 110% RoadHouse Reels Casino
  Rishikim
  $30 Depozita Minimale
  60xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Online Që nga 2001
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
  • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Cashable
  €300 Bonus i Mireseardhjes at Codeta Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100% Codeta Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  35xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Xhekpote Progresive
  • Kazino Fantastike Live
  €50 Bonus i Mireseardhjes at Buzz Slots Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 100% Buzz Slots Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  38xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Dizajni miqësor Celular
  • Program Fitimprurës VIP
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Nuk kërkohet llogari
  • Përkrahje për Live Cat
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  Cashable
  500 Bonus i Kthimit të Parave at Caribic Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Kthimit të Parave: 500 deri në 20% Caribic Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  500 Depozita Minimale
  50x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • 24/7 Live Suport
  • Ka Novomatiks
  Cashable
  - Rrotullime Falas at Green Dog Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: - deri në 50 Green Dog Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £20 Depozita Minimale
  20xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
  • Dizajni miqësor Celular
  • Certifikata e Besimit
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at Pokermambo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Pokermambo Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  70xd Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Program Fitimprurës VIP
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Scratchcard
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Poker Turne të mëdha
  Titanbet.co.uk
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Titanbet.co.uk
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Bonus pa Pagesë
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Cashable
  $90 Bonus i Mireseardhjes at Desert Dollar Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $90 deri në 150% Desert Dollar Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  30xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Shumë Promovime
  • Certifikata e Besimit
  • Funksion Live Chat
  • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
  Adameve Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Adameve Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Licenca UK
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Funksion Live Chat
  • Kazino Online më të mira
  • Adameve Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  Cashable
  €300 Bonus i Mireseardhjes at Real Deal Bet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 200% Real Deal Bet Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  45x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
  • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
  • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
  • Certifikata e Besimit
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  Cashable
  $1500 Bonus i Mireseardhjes at Rome Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200% Rome Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  20xb Bast
  Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Një Casino e re në 2022
  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Opsion per Lojrat Online
  • Rome Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  - Rrotullime Falas at Gowin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: - deri në 50 Gowin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £20 Depozita Minimale
  20xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Kasino e madhe
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Bonus i Rifreskuar Javor

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.