sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Kasinote Online Shqipëri 2022

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • MGA
 • Curacao
 • Costa Rica License
 • Isle of Man
 • UKGC
 • Panama
 • Gibraltar
 • AAMS
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • ES License
 • BGC
 • Montenegro License
 • GR License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kasinote Online
  • Best Kasinote Online
  • New Kasinote Online
  Klasifikimi
  Cashable
  $103 Bonus i Mireseardhjes at Casino Bellini
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $103 deri në 100% Casino Bellini
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $97 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Certifikata e Besimit
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Ekselent për kumar celular
  • Bonuset e mira
  Cashable
  £500 Bonus i Mireseardhjes at Casino Creed
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £500 deri në 100% Casino Creed
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  80xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Kazino Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Në krye të lojrave kryesore
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
  • Kazino Fantastike Live
  • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
  Cashable
  £250 Bonus i Mireseardhjes at Casino Dukes
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £250 deri në 250% Casino Dukes
  Rishikim
  £20 Depozita Minimale
  40x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Uk Kumar License
  • Program VIP
  • Xhekpote Progresive
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Casino Dukes është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Aventurë Kazino me histori interesante
  Cashable
  10% Bonus i Kthimit të Parave at Betstreak Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në 10% Betstreak Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  1x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Certifikata e Besimit
  • NetEnt Kazino Live
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Xhekpote Progresive
  • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
  • 24/7 Live Suport
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at Interapuestas Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Interapuestas Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  30xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Baste sportive
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • Interapuestas Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
  Cashable
  €200 Bonus i Mireseardhjes at Casino 848
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Casino 848
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  40xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
  • Opsion per Lojrat Online
  • Siguruar me SSL kod
  • 100% Bilanci Përforcues
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Funksion Live Chat
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
  Cashable
  £200 Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Luck Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £200 deri në 300% Jackpot Luck Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £20 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • 24/7 Live Cat
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Krenohet A App tunelit
  • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  Cashable
  1000ron Bonus i Mireseardhjes at Circus.ro Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 1000ron deri në 100% Circus.ro Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  250 RON Depozita Minimale
  30xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Circus.ro Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  Cashable
  £75 Bonus i Mireseardhjes at Jack Gold Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £75 deri në 150% Jack Gold Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • 24/7 Live Suport
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Cashable
  €200 Bonus i Mireseardhjes at SpilleAutomater
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 150% SpilleAutomater
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Kazino Online më të mira
  • NetEnt Kazino Live
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  Cashable
  $200 Bonus i Mireseardhjes at Raw Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Raw Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $10 Depozita Minimale
  50x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Krenohet A App tunelit
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Cashable
  $888 Bonus i Mireseardhjes at Paris Win Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $888 deri në 100% Paris Win Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  40x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Përdor kodin SSL
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Kazino e re 2022
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  • Vlera të Larta Promovimet
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Cashable
  £100 Bonus i Mireseardhjes at Oinkbingo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në £100 Oinkbingo Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  99x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Oinkbingo Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Novomatik Lojra Elektronike
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at Mayplay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Mayplay Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  50xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Online Që nga
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Cashable
  €25 Bonus i Mireseardhjes at Kasyno Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €25 deri në 100% Kasyno Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  45x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Xhekpote Progresive
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Cashable
  €50 Bonus i Mireseardhjes at 24h Bet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 50% 24h Bet Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lojrat Scratchcard
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Opt-në e nevojshme.
  • Kazino e krijuar
  Cashable
  £1000 Bonus i Mireseardhjes at GuruPlay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £1000 deri në 100% GuruPlay Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
  • Sistemi Besnik & Shpërblime
  Cashable
  €800 Bonus i Mireseardhjes at Royal Flamingo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €800 deri në 200% Royal Flamingo Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €25 Depozita Minimale
  30xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  €500 Bonus i Mireseardhjes at VegasPlay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% VegasPlay Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Uk Kumar License
  • Opt-në e nevojshme.
  • Kazino Online më të mira
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
  • Tërheqjet e Castit
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Cashable
  $888 Bonus i Mireseardhjes at Mission2Game Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $888 deri në 444% Mission2Game Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  33x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Kazino Online më të mira
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  €1 500 Bonus i Mireseardhjes at Deuce Club Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €1 500 deri në 200% Deuce Club Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  33x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Dizajni miqësor Celular
  • Shumë Promovime
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Uk Kumar License
  • Lojëra Me Xhekpote progresive
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  • Kazino Fantastike Live
  Cashable
  200 Bonus Depozitave i Dytë at Lord Lucky Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 200 deri në 100% Lord Lucky Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  10 Depozita Minimale
  40x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Krenohet A App tunelit
  • Opt-në e nevojshme.
  • Licenca UK
  • Kazino e re 2022
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Luck3 Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Luck3 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Licenca UK
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Programi Besnik
  • Kazno Celular të mëdha
  • Përkrahje për Live Cat
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at Big Bet World Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Big Bet World Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  3x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Përdor kodin SSL
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Funksion Live Chat
  • Big Bet World Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Planet23 Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Planet23 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
  • Themeluar në 2009, Planet23 Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  Cashable
  €250 Bonus i Mireseardhjes at Casino Noir
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% Casino Noir
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kazino Celular
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Kazino e krijuar
  • Programi Besnik
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Cashable
  $3000 Bonus i Mireseardhjes at Onbling Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $3000 deri në 300% Onbling Casino
  Rishikim
  $21 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Shume Metoda tërheqjes
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Imperial Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Imperial Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Siguruar me SSL kod
  • Imperial Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
  • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  Cashable
  $250 Bonus i Mireseardhjes at Crazy Vegas Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $250 deri në 100% Crazy Vegas Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  50xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • RNG Certifikuar
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  300 Bonus Depozitave i Dytë at WinnerClub Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 300 deri në 30% WinnerClub Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  45 Depozita Minimale
  15x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • Dizajni miqësor Celular
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Kazino e krijuar
  • Lojëra Me Xhekpote progresive
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Paketa bujare të mirëseardhjes

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.