sq
sq en

7 Spins Casino Rishikim

7 Spins Casino review
7 Spins Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë

Vlerësimi i Kazinosë

7 Spins Casino review
7 Spins Casino Kazinoja është mbyllur tashmë Përditësuar së Fundmi: 03/19/2021

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

7 Spins Casino është themeluar në vitin 2008

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

7 Spins Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Pragmatic Play, Rival, Parlay, Visionary iGaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2019
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Licenca UK
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Shtyrje Manuale
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Pajtueshmëri Celulare
Kasino Online 7 Spins Casino Merr bonus 7 Spins Casino Hyr në Kazinonë 7 Spins

Vlerësimet e Lojtarëve të 7 Spins Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

7 Spins Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse
🌐 Faqja e internetit: http://www.7spins.com
🧑‍💻Kazino Software: Betsoft Pragmatic Play Rival Parlay Visionary iGaming
🎰Llojet kazinove: Kazino me Lojëra në Çast Kazino Aplikacion
💱Monedhat: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling US dollars South African Rand
📝Liçensë: Costa Rica
🈹Gjuhë: English French
💳Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card WebMoney Entropay POLi EcoPayz iDEAL Sofortuberwaisung QIWI American Express Money Transfer inpay
🧾Metodat e Tërheqjes: Neteller Skrill Bank Wire Transfer EcoPayz Money Transfer
⏱️Koha e pagesës: ewallets: 2-5 days,
bank transfers: 10-12 days,
cheques: 21-28 days,
pending time: 0-96 hours
💰Tërheqje maksimale: $1000-$35000 per week (depends on VIP level)
📅Data e krijimit: 2008
🏢Pronar: Blacknote Entertainment Group Limited Casinos
📱Mobile: Yes
📧Email: support mail: [email protected]
📞Telefon: toll-free support: +1-800-274-7345

Të gjithë Bonuset e 7 Spins Casino të disponueshëm

Unlimited Bonus Depozitave i Tretë at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: Unlimited
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
25 Rrotullime Falas at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
650% Bonus Depozitave të Lojës at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 650%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK650SP
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Uk Kumar License
 • 7 Spins Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
600% Bonus Depozitave të Lojës at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 600%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GAMBLER600
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Licenca UK
 • Kazino e re 2021
 • Ekselent për kumar celular
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Software provuara te drejta
550% Bonus Depozitave të Lojës at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 550%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK550SP
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojrat Scratchcard
 • Kazino Celular përfshira
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
$20 Jo Depozit Bonus at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 70xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASKGAMBLE1
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
$2400 Bonus i Mireseardhjes at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $2400
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Ekselent për kumar celular
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
$3333 Bonus i Mireseardhjes at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $3333
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • 7 Spins Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Tërheqja Pa Limit
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - 7 Spins Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
$50 Jo Depozit Bonus at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $50
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GAMBLER50S
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Tërheqja Pa Limit
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Më i larti Albania Kazino
$55 Jo Depozit Bonus at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $55
Depozitë Minimale: $25 Bast: 70xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GAMBLER55S
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Më i larti Albania Kazino
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
$65 Jo Depozit Bonus at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $65
Depozitë Minimale: $25 Bast: 70xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GAMBLER65S
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Uk Kumar License
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Live LojëratKazino
 • Kazino Gati Celular
200% Bonus i Mireseardhjes at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 200%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 35x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Lojra të mëdha Celular
 • Themeluar në 2008, 7 Spins Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
500% Bonus i Mireseardhjes at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 500%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Themeluar në 2008, 7 Spins Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Website optimizuar për Celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.