888.it Kazino Rishikimi

review
888.it Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.888.it
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: no
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: NetEnt 888 Gaming
Llojet kazinove: Instant Play Shkarko Kasino
Monedhat: Euros
Liçensë: AAMS Italy
Gjuhë: Italian
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash Entropay Sofortuberwaisung American Express PayPal Kalibra Card Cashup
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Entropay PayPal Kalibra Card
Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 72 hours
Tërheqje maksimale: 30 000 USD per month
Data e krijimit: 2011
Pronar: 888 Holdings Plc Casinos
Karakteristika:
 • 24/7 Live Cat
 • Kasino e madhe
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Certifikata e Besimit
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video

888.it Casino është themeluar në vitin 2011

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

888.it Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si NetEnt, 888 Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e 888.it Casino të disponueshëm

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Në dispozicion në Celular
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Përkrahje për Live Cat
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
888.it Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.