sq
sq en

AfroditeCasino Rishikim

AfroditeCasino review
AfroditeCasino
Kazinoja është mbyllur tashmë

Vlerësimi i Kazinosë

AfroditeCasino review
AfroditeCasino Kazinoja është mbyllur tashmë Përditësuar së Fundmi: 10/14/2020

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet

AfroditeCasino është themeluar në vitin 2008

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

AfroditeCasino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si NetEnt, World Match. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Vlerësimet e Lojtarëve të AfroditeCasino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

AfroditeCasino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse
🌐 Faqja e internetit: http://www.afroditecasino.com
🧑‍💻Kazino Software: NetEnt World Match
🎰Llojet kazinove: Kazino me Lojëra në Çast
💱Monedhat: Euros
📝Liçensë: Malta Gaming Authority
🈹Gjuhë: English Russian Greek
💳Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Maestro ClickandBuy Sofortuberwaisung PayPoint Card
🧾Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer ClickandBuy
⏱️Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 1-7 days, bank transfers: 1-7 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
💰Tërheqje maksimale: Not Stated
📅Data e krijimit: 2008
🏢Pronar: EuroCasinoBet Ltd Casinos
📱Mobile: No
📧Email: support mail: [email protected]
📞Telefon: support phone: +421 911 703 780

Të gjithë Bonuset e AfroditeCasino të disponueshëm

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.