All Slots Kazino Rishikimi

reviewAll Slots CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Malta Gaming Authority
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Ukash Entropay ClickandBuy Postepay UseMyFunds EZIPay ECO Card
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, pending time: 0-24 hours
Tërheqje maksimale:
The maximum total value a player may withdraw per week, between 12:01 a.m. GMT on one Tuesday and 11:59 p.m. GMT on the following Monday, is 4 000 credits
Data e krijimit:
2002
Pronar:
Jackpot Factory Group Casinos
Karakteristika:
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • 24/7 Live Cat
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Optimizuar për Celular
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Poker Turne të mëdha
 • Ka Live Lojëra Kazino

Të gjithë Bonuset e All Slots Casino të disponueshëm

 • Kasino e madhe
 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Celulare më të mira
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
All Slots Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
All Slots Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Siguruar me SSL kod
 • Xhekpote Progresive
 • Nuk kërkohet llogari
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Website optimizuar për Celular
All Slots Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
All Slots Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Opt-në e nevojshme.
 • RNG Certifikuar
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Filloni nga 10 €
 • Kazino Gati Celular
All Slots Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Live Chat në dispozicion
All Slots Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Uk Kumar License
 • Kazino e re 2019
 • Kazno Celular të mëdha
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
All Slots Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
All Slots Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Siguruar me SSL kod
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Funksion Live Chat
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
All Slots Casino
NoBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kasino e madhe
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pagim i Shpejtë
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Website optimizuar për Celular
All Slots Casino
30xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Përdor kodin SSL
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Nisur në 2019
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Tërheqja Pa Limit
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
All Slots Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Nisur në 2019
 • Uk Kumar License
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
All Slots Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Përdor kodin SSL
 • i lëvizshëm
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
All Slots Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Siguruar me SSL kod
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Mbështetje Njohurish
All Slots Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licenca UK
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Shtyrje Manuale
 • Më i larti $country-name Kazino
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
All Slots Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Certifikata e Besimit
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Poker Turne të mëdha
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • 24/7 Live Suport
All Slots Casino
100xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.