All Star Slots Kazino Rishikimi

reviewAll Star Slots CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Curacao
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Skrill Bank Wire Transfer instaDebit Cheque ACH ECO Card MypaylinQ
Koha e pagesës:
ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 4 days, bank transfers: 5 days, cheques: 4 days, pending time: 24 hours
Tërheqje maksimale:
5000 USD per week
Data e krijimit:
2009
Pronar:
Club World Casinos Group Casinos
Karakteristika:
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Në dispozicion në Celular
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.

Meet the new age of gambling - All your favorite games on your smartphone or tablet

All Star Slots Casino was founded in 2009

Available for players from United States

The quality has been thoroughly tested by casinobonusesfinder.com

All Star Slots Casino is armed with an impressive game library from such developers as Real Time Gaming. Choose your way to play either on any mobile platform or play online on your PC.

Të gjithë Bonuset e All Star Slots Casino të disponueshëm

 • i lëvizshëm
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Licenca UK
 • Shtyrje Manuale
 • Live LojëratKazino
All Star Slots Casino
20xBast
NEWASK120Kodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
All Star Slots Casino
20xBast
XTRA4ASKINGKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Online Që nga $year
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Licenca UK
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
All Star Slots Casino
25x(d+b)Bast
PENALTYKICKKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • RNG Certifikuar
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Xhekpote Progresive
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbështetje Njohurish
All Star Slots Casino
25x(d+b)Bast
WEDNESDAYKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Përdor kodin SSL
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Celular përfshira
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
All Star Slots Casino
25x(d+b)Bast
FRIDAYKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Opsion per Lojrat Online
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Certifikata e Besimit
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
All Star Slots Casino
25xBast
FRANKENSTEINKodi Bonusit
No minimumDepozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Shpërblim i Sistemit
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
All Star Slots Casino
30x(d+b)Bast
ALLSTAR2Kodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • RNG Certifikuar
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Më i larti $country-name Kazino
 • Përkrahje për Live Cat
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
All Star Slots Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Licenca UK
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
All Star Slots Casino
30x(d+b)Bast
ALLSTAR2Kodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • RNG Certifikuar
 • Ekselent për kumar celular
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Përkrahje për Live Cat
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
All Star Slots Casino
20xbBast
ASK30FREEKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Ekselent për kumar celular
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • 24/7 Live Suport
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast
All Star Slots Casino
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Siguruar me SSL kod
 • Ekselent për kumar celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Live Chat në dispozicion
 • Mbështetje Njohurish
All Star Slots Casino
30x(d+b)Bast
ALLSTAR1Kodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Poker Turne të mëdha
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
All Star Slots Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Licenca UK
 • Më i larti $country-name Kazino Online
 • Lojrat Xhekpot
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • 24/7 Live Suport
All Star Slots Casino
20x(d+b)Bast
ALLSTAR1Kodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Certifikata e Besimit
 • Funksion Live Chat
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
All Star Slots Casino
20xbBast
ASK115Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Licenca UK
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Funksion Live Chat
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Pagesat e shpejta
All Star Slots Casino
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Online Që nga $year
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Krenohet A App tunelit
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Live LojëratKazino
 • Kazino Fantastike Live
All Star Slots Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Pikat e besnikërisë
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Siguruar me SSL kod
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • $name celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Më i larti $country-name Kazino
 • Përkrahje për Live Cat
All Star Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përdor kodin SSL
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Programi Besnik
 • Kazino Online më të mira
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • 0-24 Afati Tërheqjes
All Star Slots Casino
25xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
No minimumDepozitë Minimale
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Uk Kumar License
 • Lojra të mëdha Celular
 • Programi Besnik
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Lojra të drejta i provuar
All Star Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Funksion Live Chat
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Kazino Gati Celular
All Star Slots Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino Online më të mira
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • $name celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Bonuset e mira
 • Website optimizuar për Celular
All Star Slots Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Certifikata e Besimit
 • Funksion Live Chat
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Website optimizuar për Celular
 • Bonus i Rifreskuar Javor
All Star Slots Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.