sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Ikibu Casino
Ikibu Casino Bonus i Mireseardhjes: €150
Merr bonus
Suomi Vegas Casino
Suomi Vegas Casino Bonus i Mireseardhjes: €500
Merr bonus
BetRally Casino
BetRally Casino Bonus i Mireseardhjes: €400
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Almighty Vikings Casino Rishikim

Almighty Vikings Casino Rishikim
Almighty Vikings Casino
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
7 Bonuses available in May 2022
Almighty Vikings Casino Rishikim
Almighty Vikings Casino Përditësuar së Fundmi: 05/05/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€10

Depozita Minimale

2000 EUR/USD/GBP per week, 5000 EUR/USD/GBP per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Pikat e besnikërisë
 • Kazino e re 2019
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Almighty Vikings Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!

Screenshot-e të Almighty Vikings Casino

Kasino Online Almighty Vikings Casino Merr bonus Almighty Vikings Casino Hyr në Kazinonë Almighty Vikings
Pronar

Myeg B.V.

Data e krijimit

2015

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Almighty Vikings Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Genesis Gaming, Microgaming, NetEnt, Oryx Gaming, Rabcat. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Almighty Vikings Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • Boleto
 • Maestro
 • POLi
 • GiroPay
 • eNETS
 • Przelewy24
 • iDEAL
 • EPS
 • ePay.bg
 • Lobanet
 • Neosurf
 • Trustly
 • Yandex Money
 • Paytrail
 • EC-ELV
 • Payolution
 • Multibanko
Koha e pagesës

ewallets

48 hours

karta krediti / debiti

48 hours

transferta bankare

not offered

çek

not offered

koha e pritjes

48 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

€20

Kontakte

Faqja e internetit

http://www.almightyvikings.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Almighty Vikings Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Almighty Vikings Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Almighty Vikings Casino

50 Rrotullime Falas at Almighty Vikings Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Almighty Vikings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kazino Online më të mira
 • Licenca UK
 • Funksion Live Chat
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

Bonus i Mireseardhjes në Almighty Vikings Casino

€250 Bonus i Mireseardhjes at Almighty Vikings Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% Almighty Vikings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Certifikata e Besimit
 • Baste sportive
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€250 Bonus i Mireseardhjes at Almighty Vikings Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 150% Almighty Vikings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim

Bonuset me Depozitë në Almighty Vikings Casino

€300 Bonus Depozitave i Dytë at Almighty Vikings Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €300 deri në 75% Almighty Vikings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Përkrahje për Live Cat
 • Live LojëratKazino
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
€250 Bonus Depozitave i Tretë at Almighty Vikings Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: €250 deri në 50% Almighty Vikings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Siguruar me SSL kod
 • Nisur në 2022
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Funksion Live Chat
 • Kazino Fantastike Live
€200 Bonus Depozitave të Lojës at Almighty Vikings Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €200 deri në 75% Almighty Vikings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Mbështetje Njohurish
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
€200 Bonusi Ringarkohet at Almighty Vikings Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: €200 deri në 100% Almighty Vikings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.