sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Sports Betting Casino
Sports Betting Casino Bonusi Ringarkohet: 25%
Merr bonus
Irish Luck Casino
Irish Luck Casino Bonuset tjera: $50
Merr bonus
Vera John UK Casino
Vera John UK Casino Bonus Depozitave i Dytë: £200
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Always Vegas Casino Rishikim

Always Vegas Casino review
Always Vegas Casino

Vlerësimi i Kazinosë

Always Vegas Casino review
Always Vegas Casino Përditësuar së Fundmi: 01/20/2021 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€25

Depozita Minimale

€10,000 per month €2,000 per day

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Program Fitimprurës VIP
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Licenca UK
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

Screenshot-e të Always Vegas Casino

Kasino Online Always Vegas Casino Merr bonus Always Vegas Casino Hyr në Kazinonë Always Vegas
Pronar

Inca Technologies Ltd Casinos

Data e krijimit

2010

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Always Vegas Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Rival, Arrow's Edge, Genii, Saucify (BetOnSoft), Fresh Deck. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Always Vegas Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Cheque
Koha e pagesës

ewallets

24-72 hours

karta krediti / debiti

3-7 days

transferta bankare

5-10 days

çek

21-28 days

koha e pritjes

48 hours
Gjuhë
Pagesa Minimale

€100

Kontakte

Faqja e internetit

http://www.alwaysvegas.eu

Email

support mail: [email protected]vip support mail: [email protected]

Telefon

uk support phone: 0808-234-7596support phone international: 5999-433-8828

Vlerësimet e Lojtarëve të Always Vegas Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Always Vegas Casino

$100 Bonus i Mireseardhjes at Always Vegas Casino
Always Vegas Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $100
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizajni miqësor Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
$500 Bonus i Mireseardhjes at Always Vegas Casino
Always Vegas Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $500
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 60x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Uk Kumar License
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.