Amber Club Kazino Rishikimi

reviewAmber Casino ClubLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: yes
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Curacao
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer GiroPay Sofortuberwaisung Cheque
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-4 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: 14-21 days, pending time: 0-24 hours
Tërheqje maksimale:
5000 EUR per month
Data e krijimit:
Pronar:
MYEG B.V. Casinos
Karakteristika:
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Licenca UK
 • Shtyrje Manuale
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata

Amber Casino Club është themeluar në vitin

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Amber Casino Club është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, Oryx Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Amber Casino Club të disponueshëm

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Më e madhe Kazino Celular
 • RNG Certifikuar
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Ka Novomatiks
Amber Casino Club
25xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$201Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Online më të mira
 • Licenca UK
 • Ekselent për kumar celular
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Amber Casino Club
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$201Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino e krijuar
 • Lojra të mëdha Celular
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojra të Tipit Vegas
Amber Casino Club
25xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$10Depozitë Minimale
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Opt-në e nevojshme.
 • Licenca UK
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Ekselent për kumar celular
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
Amber Casino Club
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • RNG Certifikuar
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Amber Casino Club
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€13Depozitë Minimale
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Licenca UK
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Amber Casino Club
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€101Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Uk Kumar License
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Amber Casino Club
30x(d+b)Bast
ASK300Kodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Kasino e madhe
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Në dispozicion në Celular
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Mbështetje Njohurish
Amber Casino Club
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€151Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.