sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
AmunRa Casino Rishikim
Amunra
6 Bonuses available in February 2024

This page was updated more than 6 months ago

AmunRa Casino Rishikim

Përditësuar më: 08/26/2023
25K lojtarë
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Liçensë:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bonusesfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

Të gjithë Bonuset e Amun Ra Casino të disponueshëm

Bonus i Mireseardhjes në AmunRa Casino

Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në EUR 500
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x, 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonuset me Depozitë në Amunra

Shqipëri
Weekly Cashback Bonus: 10% deri në EUR 100
Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
Depozita Minimale: EUR 100
Bast: 1x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Shqipëri
Bonus i Rifreskuar Javor: 700 EUR deri në 700 EUR
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 35x, 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 25 % deri në EUR 200
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 1x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Shqipëri
Bonus i Rifreskuar Javor: 50 FS deri në 50 FS
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Shqipëri
Weekly Cashback Bonus: 15 % deri në 3000 EUR
Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 1x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Përmbledhje

Depozita Minimale

€ 20

Tërheqje maksimale

€ 15000 per month

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim

Llojet kazinove

 • Kazino me Lojëra në Çast
 • Kazino Aplikacion
 • Shkarko Kasino
 • Kazinotë e Pokerit
 • Kompani Bastesh
 • Kazino Live
 • Adresat e Bingos
 • No Account Casinos
 • Kazinotë kripto
 • Kazinotë e tërheqjes së shpejtë
 • Kazinotë e depozitave minimale
 • Crash Gambling Sites
 • Kazinotë e Reja
 • Closed Casinos
 • Blacklisted Casinos

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Pagesat

Pagesa Minimale

€ 20

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • Neosurf
 • Trustly
 • Credit Card
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • Klarna

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • Trustly
 • Bank transfer

Koha e pagesës

 • up to 72 hours

Games & Software

AmunRa Casino Lojëra

Kazino Software

 • 1x2Gaming
 • Betsoft
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Play'n GO
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Ainsworth Gaming Technology
 • Amatic Industries
 • Big Time Gaming
 • Booming Games
 • Nolimit City
 • Push Gaming
 • Quickfire
 • Relax Gaming
 • Wazdan
 • EGT
 • Fantasma Games
 • IronDog
 • Northern Lights Gaming
 • PG Soft
 • Sthlm Gaming
 • Hacksaw Gaming
 • Authentic Gaming
 • 4the Player
 • Sapphier Gaming

More About Amun Ra Casino

Përmbledhje

AmunRa Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Betsoft, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Ainsworth Gaming Technology, Amatic Industries, Big Time Gaming, Booming Games, Nolimit City, Push Gaming, Quickfire, Relax Gaming, Wazdan, EGT, Fantasma Games, IronDog, Northern Lights Gaming, PG Soft, Sthlm Gaming, Hacksaw Gaming, Authentic Gaming, 4the Player, Sapphier Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Screenshot-e të Amunra

 • Kasino Online AmunRa Casino
 • Merr bonus Amunra
 • Hyr në Kazinonë Amun Ra

Pronar

N1 Interactive Ltd

Data e krijimit

2020

Kontakte

Faqet simotra Amun Ra Casino

Vlerësimet

AmunRa Casino External Reviews

Trustpilot average rating 2023-12-05
Bazuar në 0 recensione

Eksplorojë se çfarë thonë klientët rreth kazinosë në Trustpilot. Lexoni recensione

Askgamblers average rating 2023-12-26
Bazuar në 20 recensione

Zbuloni se si e vlerëson komuniteti i Askgamblers kazinon. Lexoni recensione

Vlerësimet e Lojtarëve të Amunra

(1 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Hungary Nagy Balázs
1 /10
Guest user

Përshëndetje, mos luani me të!!! Kjo që shkruajnë për pagesën e Amunrës është gabim! Të hënën, fitova 1,000,000 HUF (nga 200,000 HUF). Kërkova një pagesë, por doli që pagesa maksimale është 160,000 HUF në të njëjtën kohë. Kërkova një pagesë të hënën, të martën dhe të mërkurën, 160,000 HUF çdo ditë. Sot është e premte, 05.01.2024, dhe ende nuk kam marrë para në llogarinë time! Shërbimi ndaj klientit premtoi për të enjten, të premten, asgjë, sot mora përgjigjen, bëni durim, departamenti i tyre financiar ka kërkesën e pagesës dhe do ta përpunojë. Ne permbledhje: eshte skandaloze, limiti i pageses eshte 500 euro, nuk eshte i vertete as 24 ore as 1-3 dite (paguan kur te duan) dhe nuk mund te kerkosh me shume se 3 pagesa prej 160,000 HUF, vetem ate tjeter. dhe pastaj nëse e kanë bërë të parët! Kjo është e egër! Pra, ata paguajnë specifikisht kur e shohin të arsyeshme! Kanë kaluar 5 ditë deri tani! Nëse paguhen fare (për të cilën nuk jam i sigurt), do të jetë të paktën 1 muaj. Mund ta mbështes me pamje nga ekrani në çdo kohë. Përshëndetje Balázs Nagy

Üdvözlet, Ne játszatok vele!!! Tévedés amit írnak az Amunra kifizetéséről! Hétfőn nyertem (200.000ft ból)1.000.000 huf ot.Kértem a kifizetést,kiderült hogy a kifizetést csak maximum 160.000 huf lehetséges egyszerre.kértem hétfön,kedden,szerdán kifizetést,minden nap 160.000 huf. Ma péntek van 2024.01.05 és még a mai napig nem érkezett semmilyen összeg a számlámra! Az ügyfélszolgálat igérte csütörtökre,péntekre,sehol semmi,ma azt a választ kaptam legyek türelemmel a pénzügyi osztályukon van a kifizetési kérelem és majd feldolgozza. Összefoglalva: felháborító,a kifizetési limit 500 eur, sem a 24 óra,sem a 1-3 nap nem igaz(akkor fizetik mikor akarják) És 3 db 160.000 ft os kifizetésnél többet nem kérhetsz,csak akkor a következőt,majd,ha az elsőt teljesítették! Ez felháborító! Tehát konkrétan akkor fizetik amikor ők jónak látják! Idáig 5 napot húzták el! Ha egyáltalán kifizetik(amiben nem vagyok biztos)akkor is minimum 1 hónap lesz. Képernyőfotókkal alá támasztom bármikor. Üdv Nagy Balázs

I Vlerësuar: 2024-01-28

Automatically translated with Google Translate in Hungary. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!