b-Bets Kazino Rishikimi

review
b-Bets Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.b-bets.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Betsoft Microgaming NetEnt Play'n GO Tain
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros
Liçensë: Curacao
Gjuhë: English Finnish German Swedish Norwegian
Metodat e Depozitave: MasterCard Visa Skrill Paysafe Card WebMoney GiroPay iDEAL Sofortuberwaisung QIWI Trustly TrustPay Yandex Money Paytrail Bancontact/Mister Cash Dotpay
Metodat e Tërheqjes: Bank Wire Transfer
Koha e pagesës: credit / debit cards: Not offered, bank transfers: 1-5 days, cheques: Not offered, pending time: 48 hours
Tërheqje maksimale: 1000 EUR per week, 2500 EUR per month.
Data e krijimit: 2014
Pronar: Condor Gaming SRL Casinos
Karakteristika:
 • Përdor kodin SSL
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Krenohet A App tunelit
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

b-Bets Casino është themeluar në vitin 2014

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

b-Bets Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Tain. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e b-Bets Casino të disponueshëm

 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Kazino Celular përfshira
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
b-Bets Casino
30xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€40Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Krenohet A App tunelit
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kazino e re 2019
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
b-Bets Casino
30xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Kazno Celular të mëdha
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
b-Bets Casino
30xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€100Depozitë Minimale
 • Opsion per Lojrat Online
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Live LojëratKazino
 • Shpërblim i Sistemit
b-Bets Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Përdor kodin SSL
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Opsion per Lojrat Online
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Online më të mira
b-Bets Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Uk Kumar License
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
b-Bets Casino
60xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Më i larti $country-name Kazino Online
 • Ka Novomatiks
b-Bets Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€75Depozitë Minimale
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Opsion per Lojrat Online
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Turne në Lojra
b-Bets Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Uk Kumar License
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Poker Turne të mëdha
b-Bets Casino
30xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino e krijuar
 • Licenca UK
 • Lojra të mëdha Celular
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
b-Bets Casino
8xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Nisur në 2019
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Gati për Celular
b-Bets Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • 0-24 Afati Tërheqjes
b-Bets Casino
60xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Certifikata e Besimit
 • Në dispozicion në Celular
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Më i larti $country-name Kazino Online
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • 24/7 Live Suport
b-Bets Casino
60xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino Celulare më të mira
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Mënyra e ofruar pa instalim
b-Bets Casino
60xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Mbështetje Njohurish
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
b-Bets Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€30Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.