BetAdonis Kazino Rishikimi

reviewBetAdonis CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Curacao
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer WebMoney EcoPayz QIWI Yandex Money
Koha e pagesës:
ewallets: 0-2 hours, credit / debit cards: 24-48 hours, bank transfers: 24 hours, cheques: Not offered, pending time: 1 hour
Tërheqje maksimale:
15 000 EUR per day
Data e krijimit:
2010
Pronar:
Allcomponent N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Funksion Live Chat
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Kazno Celular të mëdha
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

BetAdonis Casino është themeluar në vitin 2010

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

BetAdonis Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, GameArt, NetEnt, Playson, Pragmatic Play, Quickspin. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e BetAdonis Casino të disponueshëm

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Nisur në 2019
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
BetAdonis Casino
10xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€30Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Uk Kumar License
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Aventurë Kazino me histori interesante
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
BetAdonis Casino
30xb+1xdBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€40Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Kazino Gati Celular
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
 • Pagesat e shpejta
BetAdonis Casino
30xb+1xdBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€40Depozitë Minimale
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
BetAdonis Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$10Depozitë Minimale
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Software provuara te drejta
 • Website optimizuar për Celular
BetAdonis Casino
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Kasino e madhe
 • Kazino Celulare më të mira
 • RNG Certifikuar
 • Mbështetje Njohurish
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
BetAdonis Casino
1xd+45xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Kazino Celulare më të mira
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Live Chat në dispozicion
BetAdonis Casino
25xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Krenohet A App tunelit
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino e re 2019
 • 24/7 Live Suport
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
BetAdonis Casino
25xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Në dispozicion në Celular
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Më i larti $country-name Kazino
BetAdonis Casino
60xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Licenca UK
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
BetAdonis Casino
30xb+1xdBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Funksion Live Chat
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
BetAdonis Casino
30xb+1xdBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€40Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.