sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

BetClic Casino Rishikim

BetClic Casino Rishikim
BetClic Casino
Editors' rating: -/10
Users rating: 8 /10 Based on 1 reviews
2 Bonuses available in May 2022
BetClic Casino Rishikim
BetClic Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 1 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

€10

Depozita Minimale

No maximum limit

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino Fantastike Live
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Gati për Celular

Screenshot-e të BetClic Casino

Kasino Online BetClic Casino Merr bonus BetClic Casino Hyr në Kazinonë BetClic

Faqet simotra BetClic Casino

Pronar

Mangas Gaming Malta Limited

Data e krijimit

2006

Liçensë

Malta

Përmbledhje

BetClic Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Evolution Gaming, Genesis Gaming, Microgaming, NetEnt, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në BetClic Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

not offered

koha e pritjes

48 hours
Kontakte

Faqja e internetit

http://betclic.com/casino

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të BetClic Casino

(1 Vlerësimet)
Jan
4/5
I Vlerësuar: 2022-05-10

Kazinoja Betclic është e bukur, sepse mund të luani kumar shpejt. Mund të shkoja të paktën disa orë përpara dhe është shumë e lehtë të vendosësh bast.

Betclic casino is fijn, want je kunt er snel gokken. Ik kon er in ieder geval wel een paar uur vooruit en het is heel eenvoudig om jouw inzet te plaatsen.

Automatically translated with Google Translate in Belgium. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në BetClic Casino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at BetClic Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500 BetClic Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software

Bonuset me Depozitë në BetClic Casino

100% Free Bet at BetClic Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Free Bet: 100% deri në €100 BetClic Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
No Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kasino e madhe
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.