Betclic.it Kazino Rishikimi

review
Betclic.it Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.betclic.it
Email:
support mail: [email protected]
telefon: support phone: 02 36 04 63 34
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: NetEnt
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros
Liçensë: Malta Gaming Authority, AAMS Italy
Gjuhë: Italian
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Direct Bank Transfer Prepaid Cards
Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Prepaid Card
Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Tërheqje maksimale: Not Stated
Data e krijimit: 2009
Pronar: Betclick Limited Casinos
Karakteristika:
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Betclic.it Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Licenca UK
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Lojra Live të Ofruara
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Betclic.it Casino është themeluar në vitin 2009

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Betclic.it Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si NetEnt. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Betclic.it Casino të disponueshëm

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Betclic.it Casino
35xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Xhekpote Progresive
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Betclic.it Casino
35xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Uk Kumar License
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kazino Online më të mira
Betclic.it Casino
35xbBast
PROMO100CASINOKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Lojra të mëdha Celular
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
Betclic.it Casino
100xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Uk Kumar License
 • Filloni nga 10 €
 • Shpërblim i Sistemit
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Betclic.it Casino
35xBast
AGW10Kodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Baste sportive
 • RNG Certifikuar
 • Kazino Fantastike Live
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Betclic.it Casino
100xBast
CASINO500Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Opt-në e nevojshme.
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Gati për Celular
Betclic.it Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Pikat e besnikërisë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
Betclic.it Casino
35xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.