sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Grand Casino
Grand Casino 5th Deposit Bonus: 100%
Merr bonus
Casino Intense
Casino Intense Rrotullime Falas: 20 FS
Merr bonus
Ignition Casino
Ignition Casino 2nd Deposit Bonus: 100%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

BetFlag Casino Rishikim

BetFlag Casino Rishikim
BetFlag Casino
Editors' rating: 5.35/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in July 2022
BetFlag Casino Rishikim
BetFlag Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

5.35/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
Not Stated

Depozita Minimale

1000 EUR per day

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Opsion per Lojrat Online
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Certifikata e Besimit
 • Lojrat Scratchcard
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Para të Gatshme në 5 Minuta

Screenshot-e të BetFlag Casino

Kasino Online BetFlag Casino Merr bonus BetFlag Casino Hyr në Kazinonë BetFlag
Pronar

BetFlag Spa

Data e krijimit

2012

Liçensë

AAMS Italy

Përmbledhje

BetFlag Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Evolution Gaming, GameArt, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Novomatic, Play'n GO, Pragmatic Play, Espresso, GreenTube, Habanero, LuckyStreak, Medialive Casino, Portomaso Gaming, SG Gaming, World Match, Capecod Gaming, Tuko Productions. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • ClickandBuy
 • Postepay
 • Skrill 1-Tap
 • PayPal
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • PayPal
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

2-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

not offered

koha e pritjes

24-48 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

Not Stated

Kazino Software
 • Betsoft
 • Evolution Gaming
 • GameArt
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Novomatic
 • Play'n GO
 • Pragmatic Play
 • Espresso
 • GreenTube
 • Habanero
 • LuckyStreak
 • Medialive Casino
 • Portomaso Gaming
 • SG Gaming
 • World Match
 • Capecod Gaming
 • Tuko Productions
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.betflag.it

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të BetFlag Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

AAMS AAMS

BetFlag Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në BetFlag Casino

Cashable
€100 Bonus i Mireseardhjes at BetFlag Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% BetFlag Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
50x Bast
AAMS AAMS Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - BetFlag Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
Cashable
€1 000 Bonus i Mireseardhjes at BetFlag Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €1 000 deri në 100% BetFlag Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
50x Bast
AAMS AAMS Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Dizajni miqësor Celular
 • Uk Kumar License
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at BetFlag Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% BetFlag Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
50x Bast
AAMS AAMS Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Opt-në e nevojshme.
 • Në dispozicion në Celular
 • Themeluar në 2012, BetFlag Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Pagesat e shpejta

Bonuset me Depozitë në BetFlag Casino

Cashable
€250 Bonus Depozitave të Lojës at BetFlag Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €250 deri në 60% BetFlag Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
Bast
AAMS AAMS Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojra Live të Ofruara
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.