sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Melbet Casino
Melbet Casino 5th Deposit Bonus: 200%
Merr bonus
Red Dog Casino
Red Dog Casino Deposit Bonus: 245%
Merr bonus
Casino Intense
Casino Intense Rrotullime Falas: 20 FS
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

BetNCatch Casino Rishikim

BetNCatch Casino Rishikim
BetNCatch Casino Mbyllur
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
16 Bonuses available in July 2022

MbyllurIt’s no longe operates

Find Better Casino
BetNCatch Casino Rishikim
BetNCatch Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Depozita Minimale

5000 EUR per day

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Baste sportive
 • Uk Kumar License
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
Pronar

EveryMatrix NV Casinos

Data e krijimit

2015

Liçensë

Malta Gaming Authority

Përmbledhje

BetNCatch Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Evolution Gaming, NetEnt, Euro Games Technology. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Online Bank Transfer
 • Maestro
 • POLi
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Przelewy24
 • iDEAL
 • Sofortuberwaisung
 • EPS
 • Abaqoos
 • eKonto
 • ePay.bg
 • Euteller
 • Lobanet
 • Neosurf
 • Teleingreso
 • Multibanco
 • DineroMail
 • QIWI
 • Todito Cash
 • TrustPay
 • Skrill 1-Tap
 • instaDebit
 • Moneta
 • SporoPay
 • EnterCash
 • u net
 • Swedbank
 • Nordea (by Skrill)
 • Zimpler
 • MisterCash
 • UseMyServices
 • Dotpay
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • WebMoney
 • Online Bank Transfer
 • POLi
 • EcoPayz
 • Skrill 1-Tap
 • instaDebit
 • Nordea (by Skrill)
 • Moneta.ru
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

not offered

koha e pritjes

24-48 hours
Kazino Software
 • Evolution Gaming
 • NetEnt
 • Euro Games Technology
Kontakte

Faqja e internetit

https://betncatch.com/

Email

support mail: [email protected]betncatch.com

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të BetNCatch Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

BetNCatch Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

175 Bonus i Mireseardhjes at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 175 deri në 200% BetNCatch Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Themeluar në 2015, BetNCatch Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live

BetNCatch Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% BetNCatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
8x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • RNG Certifikuar
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
 • Gati për Celular

BetNCatch Casino Mbyllur

€150 Bonus i Mireseardhjes at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% BetNCatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€100 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Opt-në e nevojshme.
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e re 2022
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

BetNCatch Casino Mbyllur

€150 Bonus i Mireseardhjes at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% BetNCatch Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino e krijuar
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Ekselent për kumar celular
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

BetNCatch Casino Mbyllur

€150 Bonus i Mireseardhjes at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% BetNCatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Opsion per Lojrat Online
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike

BetNCatch Casino Mbyllur

€150 Bonus i Mireseardhjes at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% BetNCatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • BetNCatch Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazino Online më të mira
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Kazino Gati Celular
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

BetNCatch Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 200% BetNCatch Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Software provuara te drejta
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet

BetNCatch Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 200% BetNCatch Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Online Që nga 2015
 • Siguruar me SSL kod
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Në dispozicion në Celular
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim

BetNCatch Casino Mbyllur

€300 Bonus i Mireseardhjes at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100% BetNCatch Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Kazino Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Certifikata e Besimit
 • Baste sportive
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur

BetNCatch Casino Mbyllur

€300 Bonus i Mireseardhjes at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 150% BetNCatch Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Nisur në 2022
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Kazino Gati Celular

Bonuset me Depozitë në BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

100% Bonusi Ringarkohet at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: 100% deri në 100% BetNCatch Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • BetNCatch Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Baste sportive
 • Live LojëratKazino
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

BetNCatch Casino Mbyllur

€1 000 Bonus i Rulotës së Lartë at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Rulotës së Lartë: €1 000 deri në 100% BetNCatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€100 Depozita Minimale
45x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Kazino Online më të mira
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - BetNCatch Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me

BetNCatch Casino Mbyllur

€150 Bonusi Ringarkohet at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: €150 deri në 50% BetNCatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Poker Turne të mëdha
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përkrahje për Live Cat
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim

BetNCatch Casino Mbyllur

€150 Bonusi Ringarkohet at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: €150 deri në 100% BetNCatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Certifikata e Besimit
 • Në dispozicion në Celular
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Live Chat në dispozicion
 • Aventurë Kazino me histori interesante

BetNCatch Casino Mbyllur

€50 Bonusi Ringarkohet at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: €50 deri në 50% BetNCatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
5x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pagim i Shpejtë
 • Uk Kumar License

BetNCatch Casino Mbyllur

€50 Bonus Depozitave të Lojës at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave të Lojës: €50 deri në 100% BetNCatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Website optimizuar për Celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.